Maison Perrier-Jouët استودیوی طراحی mischer’traxler را برای ایجاد یک تجربه احساسی ، ابر کنجکاوی ، که رابطه بین انسان و طبیعت را در Design Miami / 2020 روشن می کند ، سفارش می دهد. Deutsch Brazil – Português español

برای طراحی میامی / 2020 Maison Perrier-Jouët در مورد همکاری خود با دفتر طراحی اتریش mischer’traxler ، که توسط کاتارینا میشر و توماس تراکسلر تاسیس شد ابر کنجکاوی بازتابی است در رابطه بین انسان و طبیعت ، تأثیر فعالیت های انسان بر جهان طبیعی و اهمیت تنوع زیستی. مضمون آگاهانه با ارزشهای Maison Perrier-Jouët مطابقت دارد. خانه شامپاین دارای 200 سال پیشرفت در همزیستی با طبیعت است که شامل یک برنامه بلند پروازانه جدید برای ارتقا سطح زیر کشت انگور پایدار و کاهش اثرات زیست محیطی خود است.

لوسترهای Curiosity Cloud از 22 لامپ شیشه ای دمیده شده در سه اندازه مختلف تشکیل شده است که به طور خاص توسط شرکت معروف شیشه وین Lobmeyr ایجاد شده است. هر یک حاوی یک کپی دست ساز و سختگیرانه از یک حشره گسترده در ایالات متحده است که در مورد آمریکا (های) توسط Design Miami / 2020 صحبت می کند. با این حال ، تعدادی از گونه های مهاجم نیز در میان حشرات بومی یافت می شوند ، که نشان دهنده تغییرات در طبیعت و تنوع زیستی است که توسط فعالیت های انسانی مانند مسافرت و حمل و نقل جهانی ایجاد شده است.

اخبار مرتبط  قلعه سفید® برای بزرگداشت سه تیتان موسیقی ، هرکدام را به تالار مشاهیر Cravers وادار کنید

از دور حشرات نمایش آرام و ساکت هستند. به نظر می رسد فقط یکی دو مورد زنده شده اند ، عروق آنها نوری نرم و درخشان ساطع می کنند. در حالی که ناظر کنجکاو به سمت آنها کشیده می شود ، تعداد بیشتری از حشرات شروع به حرکت می کنند ، در لامپ های شیشه ای خود می چرخند و با بال های بال دار خود صدای پس زمینه ظریفی ایجاد می کنند. استفاده از فن آوری ، همراه با تکنیک های سنتی صنایع دستی ، نصب تعاملی را قادر می سازد تا بیننده را به طلسم خود بکشاند و باعث شگفتی ، دسیسه ها و بحث ها شود.

اخبار مرتبط  SKYWORTH تلویزیون S81 Pro را با کیفیت تصویر بازی های ویدیویی پیشرو در صنعت راه اندازی می کند

تمرکز کنجکاوی ابر بر روی حشرات که زیبایی غیر منتظره ای را آشکار می کنند از یک نقوش کلیدی Art Nouveau الهام گرفته شده است. جنبش در قلب Maison Perrier-Jouët. mischer’traxler خصوصاً مجذوب این واقعیت می شود که هر عنصر در طبیعت ، هرچند کوچک یا به ظاهر ناچیز ، دارای یک دلیل و هدف است.

اخبار مرتبط  Bath Bath & Beyond Inc. برای میزبانی نشست سالانه فقط سهامداران سهام مجازی

با این مرحله جدید از همکاری خود ، mischer’traxler و Maison Perrier-Jouët لحظه ای افسون را ایجاد کرده اند که امکان یک تجربه واقعا معنی دار و تحول آفرین را ایجاد می کند.

ابر کنجکاوی در طراحی میامی / از 27 نوامبر تا 6 دسامبر سال 2020 به نمایش در می آید.

تماس با: سیلوین بکر – [email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1310797/Maison_Perrier_Jouet_Logo.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343853/Maison_Perrier_Jouet_Design_Miami_2020.jpg

منبع Maison Perrier Jouët