ویژگی های امروز نمایش “سرقت و معاملات” هدیه شخصی تعطیلات با 61٪ تخفیف

بوفالو گراو ، بیماری، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – استودیوی لوازم التحریر (www.thestationerystudio.com) ، رهبر لوازم التحریر و هدایای شخصی برتر ، از حضور در بخشی از ویژه برنامه شکرگذاری شکرگذاری امروز “Steals & Deals” با همکار نمایش TODAY ، هیجان زده شد. جیل مارتین. مارتین مجموعه شخصی Notecard را به طور انحصاری به استودیوی لوازم التحریر معرفی کرد. امروز نمایش لنگر شینل جونز گفت: “من همه چیز را می خواهم!”

Stationery Studio امروز 30 نمایش مختلف از کارت های یادداشت شخصی شده به بینندگان ارائه می دهد. مجموعه شامل 60 نت کارت شخصی با 3 طرح مختلف (20 کارت از هر کدام) است. اندازه کارت های تخت یادداشت عبارتند از: 2 مجموعه کارت به اندازه استاندارد (6.125 “x 4.5”) و 1 مجموعه کارت ریز ریز (3.375 “x 4.875”). هر مجموعه شامل پاکت های سفید خالی است و در یک جعبه کادو با دستمال آماده برای هدیه دادن می رسد. همکار نمایش امروز گفت: “این همیشه محبوب است و همیشه سریع به فروش می رسد.” جیل مارتین.

کارت های یادداشت شخصی شده ایده ای عالی برای هدیه تعطیلات در طول COVID-19 برای کسانی است که امسال نمی توانند خانواده خود را ببینند. گفت: لوازم التحریر شخصی راهی عالی برای برقراری ارتباط در حالی که در خانه می مانیم است رنی ردمن، بنیانگذار The Stationery Studio. استودیو لوازم التحریر اهدا خواهد کرد 1 دلار از هر خرید تا پایان سال به صندوق پاسخگویی Feeding America COVID-19. ردمن گفت: “بانك های مواد غذایی در سراسر كشور بیش از هر زمان دیگری به كمك ما نیاز دارند و ما خوشحالیم كه در این زمان چالش برانگیز پاسخ خواهیم داد.”

اخبار مرتبط  سرمایه گذاری های ACON Novipax را به دست می آورد

Stationery Studio پیشگام برتر است لوازم التحریر شخصی شده و هدایای شخصی TheStationeryStudio.com دارای بیش از 12000 محصول است که به طور مکرر در رسانه های ملی از جمله نمایش داده شده است آسوشیتدپرس (AP) ، شلوغی ، نمایش امروز ، خانه داری خوب ، مجله مردم ، ایالات متحده آمریکا امروز چدار و بیشتر.

اخبار مرتبط  Aphria Inc. اقدام به تملک تصدیقی و استراتژیک شرکت تولید آب شیرین می کند

SOURCE The Stationery Studio، LLC

لینک های مربوطه

https://www.thestationerystudio.com