افراد مشهور و تأثیرگذار در تاریخ 5 ماه مه برای “GivingTuesdayNow” برای “Take 5 Together #forStJude” متحد می شوند

دوستان مشهور و تأثیرگذار سنت جود مایکل استراشان، درو بریمور ، اشلی تیزدال، کیا گربر، ریو رم، SHAED ، SOFI TUKKER ، نیک سوئیشر، JoAnna Garcia Swisher، اسکات مک کری، سرآشپز ادرین کالوو و بیشتر خواهد شد “5” با بزرگترین ستاره از همه – بیماران سنت جود – برای لذت بردن و الهام بخشیدن به بینندگان. علاوه بر این ، Varsity Brands ، شریک سنت جود ، رهبر بازار در ورزشهای تیمی ، روحیه مدرسه و شناخت موفقیت ، در حال راه اندازی یک چالش رقص TikTok برای مشارکت هواداران است که تصمیم دارند بهترین حرکات خود را نشان دهند #forStJude.

وی گفت: “در سنت جود ، خانواده های بیمار ما هر روز به ما یادآوری می کنند که مهم نیست که در کجای دنیا قرار داریم و هر شرایط دشواری با آن روبرو هستیم ، مهم است که راه هایی برای الهام گرفتن و لذت بردن پیدا کنیم و هرگز امید خود را از دست ندهیم. 5 مه، همه ما این فرصت را خواهیم داشت تا در حمایت از #GivingTuesdayNow گرد هم آیند و شادی و تأثیر معناداری را بر زندگی میلیون ها نفر بیاندازیم زیرا “5 Together #forStJude” می گیریم. ” ریچارد سی. شادیاک جونیور، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ALSAC ، سازمان جمع آوری کمک و آگاهی برای بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود. “بیایید به جهانیان نشان دهیم که وقتی با برخی از بزرگترین چالش های زندگی روبرو هستیم و حتی وقتی باید از نظر جسمی از هم جدا باشیم ، می توانیم در زندگی دیگران و فرزندان در سنت جود تفاوت ایجاد کنیم.”

اخبار مرتبط  Erbert & Gerbert's Wurst Day of the Year در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 اعلام کرد!

با استفاده از 5forally #forStJude ، همکاری با First Tube Media را نصب کنید و توسط KLĒNSKIN® پشتیبانی شود ، بنیاد اول افق و Mixbook در سراسر Facebook ، YouTube پخش خواهد شد. توییتر و اینستاگرام. این برنامه شامل ، دوره های رقص ، بخش های آشپزی ، اجرای زنده و شگفتی های جشن مجازی از دوستان مشهور و بیماران سنت جود خواهد بود.

وی گفت: “این شادی را برای من متحیر كرد كه از یك بیمار خاص سنت جود برای Take 5 Together #forStJude غافلگیر شدم و از اینكه این را با همه به اشتراک می گذارم ، مشتاقم.” مایکل استراشان. “من از بسیاری از اعمال مهربانی که در سراسر جهان شاهد آن بوده ایم الهام گرفته ام. به دلیل قلب های سخاوتمندانه مردم ، بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود هنوز به خانواده های مقابله با سرطان کودکان و سایر بیماریهای تهدیدکننده زندگی کمک می کند.”

آدام بلومنفلد ، مدیر عامل شرکت Varsity Brands گفت: “ما از حمایت از سنت جود و شرکت در Take 5 Together #forStJude خوشحالیم و به شما کمک می کند تا در زندگی مردم در جهان مثبت ایجاد شود.” “ما مشتاقانه با همكاری می كنیم تا در این روز خاص و با ایجاد تجربیات به یاد ماندنی كه امید را به وجود آورد ، شادی را در این روز گسترش دهیم.”

اخبار مرتبط  معرفی مشاور جوی ورزشکار جکی اتکینز (تالار مشاهیر)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد ، به stjude.org مراجعه کنید. حامیان همچنین می توانند برای دریافت اعلان های مربوط به رویداد livestream به سالن انتظار در youtube.com/stjude بپیوندند یا در همه کانال های رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی رویداد ،StJude را دنبال کنند.

درباره بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود®
بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود راهی است که جهان در درک سرطان ، معالجه و شکست سرطان کودک و سایر بیماریهای تهدیدآمیز در جهان دارد. هدف آن روشن است: پیدا کردن علاج. نجات کودکان.® این مرکز تنها مرکز جامع سرطان است که فقط مختص کودکان اختصاص یافته است. از زمانی که بیمارستان بیش از 50 سال پیش افتتاح شد ، درمان های اختراع شده در سنت جود به افزایش میزان بقای سرطان کلی کودکان از 20 درصد به بیش از 80 درصد کمک کرده اند. سنت جود متوقف نمی شود تا زمانی که هیچ کودکی بر اثر سرطان درگذشت. سنت جود با اکتشاف هایی که انجام می دهد آزادانه به اشتراک می گذارد و هر کودکی که در سنت جود نجات یافته است به این معنی است که پزشکان و دانشمندان در سراسر جهان می توانند از این دانش برای نجات هزاران کودک دیگر استفاده کنند. خانواده ها هیچگاه برای درمان ، مسافرت ، مسکن یا غذا لایحه ای از سنت جود دریافت نمی کنند – زیرا همه خانواده ها باید نگران این باشند که به فرزندشان کمک کند تا زندگی کند. با مراجعه به stjude.org ، به اشتراک گذاری داستان ها و فیلم هایی از سنت جود الهام بخش ، به سنت جود در فیس بوک ، به دنبال سنت جود در فیس بوک ، به مأموریت سنت جود بپیوندید. توییتر و اینستاگرام و مشترک شدن در کانال YouTube آن.

اخبار مرتبط  تکمیل شرکتهای تابعه جهانی باقیمانده از سهام برجسته Domo

درباره برندهای Varsity
با استفاده از مأموریتی برای الهام بخشیدن به پیشرفت و ایجاد تجربیات به یاد ماندنی برای جوانان ، شرکت های تجاری Varsity تجربه دانشجویی را ارتقا می بخشند ، مشارکت را ارتقا می بخشند و از طریق سه تجارت منحصر به فرد اما به هم پیوسته موفقیت را جشن می گیرند: اسپور BSN، یک برند تجاری Varsity Sport؛ Varsity Spirit؛ و هرف جونز، یک برند موفقیت Varsity. این دارایی ها در کنار هم ، محصولات و برنامه های قابل تنظیم خود را به مدارس ابتدایی و راهنمایی ، دبیرستانها ، و کالج ها و دانشگاه ها ، و همچنین سازمان های کلیسایی ، تیم های ورزشی حرفه ای و دانشگاهی و شرکت ها ، باعث غرور شخصی ، مدرسه و جامعه می کنند. از طریق 9000 کارمند اختصاصی و نمایندگان مستقل ، شرکت های تجاری Varsity هر ساله از طریق فروشگاه ، فروشگاه ها ، سایت های تجارت الکترونیکی و کانال های فروش مستقیم به مشتریان فردی و نهادی خود می رسند.

منبع الساک / خیابان. بیمارستان تحقیقات کودکان جود

لینک های مربوطه

http://www.stjude.org