افتتاح مزارع محلی مورد علاقه مندوچینو در شهر کالور

چرا این مهم است؟ 16هفتم لس آنجلس مکان (و 36هفتم به طور کلی) ، شهر کالور افتتاحیه محبوبیت و گسترش نام تجاری در این بازار رو به رشد را برجسته می کند. با توجه به تغییر شرایط آب و هوایی COVID-19 در حال حاضر ، این مکان فرصتی منحصر به فرد برای میهمانان فراهم می کند تا علاوه بر ارائه و تحویل بدون تماس در حاشیه ، یک وعده غذایی را میل کنند و در فضای سبز موجود در The Culver Steps لذت ببرند. رستوران جشن افتتاحیه بزرگ Culver City خود را توسط:

  • در صورت خرید محلی در هنگام خرید ، از مشترکین رایگان استفاده می کنید ثبت نام آنلاین برای یک مندو من حساب (باید انتخاب شود “لس آنجلسشهر کالور“به عنوان فروشگاه مورد علاقه آنها) قبل از روز افتتاح ، 9 دسامبر.
  • دعوت از مدارس محلی به میزبان روز بازگشت دیجیتال باشید که در آن مزرعه Mendocino 50٪ از درآمد خود را به مدرسه اهدا خواهد کرد (باید قبل از آن میزبان جمع آوری کمک مالی باشد) 9 مارس 2021 با شهر کالور محل).
اخبار مرتبط  MyPlates.com ، فروشگاه پلاک کامل سرویس در تگزاس!

“مزرعه های مندوچینو همیشه در خانه خود احساس می کنند مثل خانه خود هستند لس آنجلس، و ما از افتتاح مکان شانزدهم در منطقه خوشحالیم. ما مشتاقانه منتظر استفاده از بسیاری از امکانات موجود در The Culver Steps هستیم ، مانند غذاخوری در فضای باز و پارکینگ مناسب ، تا ساندویچ ها و سالادهای دلپذیر خود را بهتر به جامعه L.A ارائه دهیم. تیم ما امیدوار است بتواند ایجاد این احساس جمع آوری را به راحتی امکان پذیر کند ، چه با ما غذا بخورید – همانطور که مجوزهای محلی اجازه می دهد – و چه غذا در خانه و دفتر بخورید. “

کوین مایلز، مدیر ارشد اجرایی ، مزرعه های مندوچینو

چه چیزی می توانم بگیرم؟ مهمانان می توانند لذت ببرند منو، غذاهای فصلی پاییز و زمستان مانند 15 رستورانهفتم ساندویچ سالگرد ، کلوپ سیاه کراوات ترکیه – سینه بوقلمون سوخاری ، برشته ، بیکن دودی سیب وود بدون نیترات ، پنیر هاوارتی ، آئولی ترافل سفید ، پیاز قرمز ترشی ، و کروکا روی کره سیر نان بریوش تست شده. موارد ویژه با موارد دلخواه طرفداران امضا مانند موارد دیگر همراه است آووکادو و کینوا Superfood Ensalad ، ساخته شده با رومای خرد شده ، کلم پیچ ، موج دار ، کینوا و ارزن ، کراچینی های سوپرا غذای خانگی ، ساکوتاش با ذرت بو داده ، لوبیای سیاه و جیکاما ، پیاز قرمز ، گشنیز ، پنیر کوتیجا ، گوجه انگور و آووکادو که با شراب chipotle vinaigrette سرو می شود.

اخبار مرتبط  کتاب جدید الیزابت مینور ¿Realmente Has Vivido؟ جمعی از موقعیت های برانگیخته که زندگی پیچیدگی های عمیقی را احساس می کنند

چگونه / از کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ برای تحویل یا تحویل بصورت آنلاین یا از طریق برنامه مزرعه Mendocino سفارش دهید. تحویل از طریق شرکای شخص ثالث نیز در دسترس است: همکاران پست ، DoorDash و UberEats. برای میهمانانی که ترجیح می دهند در صورت مجاز بودن دستورالعمل محلی ، به صرف غذا بپردازند ، ضمن رعایت نکات دقیق بهداشتی و ایمنی ، این رستوران صندلی هایی را در فضای پارک مانند پارک The Culver Steps ارائه می دهد. پارکینگ زیرزمینی رایگان به مدت یک ساعت در دسترس است. Mendocino Farms Culver City در 9300 Culver Blvd روبروی استودیوی Culver واقع شده است. برو اینجا برای اطلاعات بیشتر در مورد شهر کالور محل.

اخبار مرتبط  Socket Mobile DuraSled را برای XCover Pro راه اندازی کرد

درباره مزارع مندوچینو
Mendocino Farms منوی متنوعی از ساندویچ های فصلی ، سرآشپز و فصلی و سالادهای پر روح را که از بالاترین کیفیت و تازه ترین مواد تشکیل شده اند ، ارائه می دهد ، محصولی از روابط قوی با مزارع محلی و شرکای صنعتگر. تاسیس شده در جنوب کالیفرنیا در سال 2005 توسط تیم زن و شوهر ماریو دل پرو و الن چن، مندوچینو فارمس با استفاده از مواد تشکیل دهنده محلی و فصلی در فهرست غذاهای خود ، یک فلسفه مزرعه به میز را ترویج می کند. با 36 مکان در کالیفرنیا و تگزاس و با شمردن ، مزرعه های مندوچینو با اولویت دادن به جامعه و پیش بینی مکان رستوران خود به عنوان استقبال از مکان های تجمع محله که در آن دوستان ، خانواده ها و همکاران می توانند بیش از غذای متفکرانه تهیه شده با عشق ، و شاید حتی چیز جدیدی در مورد یک مزرعه محلی یا یک ماده خاص فصلی یاد بگیرید. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید mendocinofarms.com.

منبع مزارع مندوچینو