ماجراهای بدون زباله را با تبلیغات #GivingT Tuesday از Tupperware و بنیاد پارک ملی پشتیبانی کنید

ORLANDO ، فلوریدا، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – به عنوان بخشی از تعهد اخیراً اعلام شده به بنیاد پارک ملی ، برندهای Tupperware به مدت محدودی تبلیغات تبلیغاتی #GivingT Tuesday را انجام می دهند تا به بنیاد پارک ملی در تاریخ 1 دسامبر. در آن روز ، 50٪ از قیمت خرده فروشی از فروش بطری های آب اکو در ایالات متحده و کانادا، تا 30000 دلار، برای پیشبرد تلاش ها برای کمک به بازدیدکنندگان قبل از رفتن به بازدید ، به بنیاد پارک ملی خواهد رفت – و از محصولات کاربردی قابل استفاده مجدد که می توانند از یک ماجراجویی بدون زباله پشتیبانی کنند ، استفاده خواهد کرد.

بطری های آب اکو به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات Tupperware در سراسر جهان به دلیل طراحی منحصر به فرد و انتخاب رنگ پر جنب و جوش ، سازگار با محیط زیست و راه حل های پایدار هستند که از طریق خرید Tupperware.com یا از طریق نمایندگی مستقل محلی در سراسر ایالات متحده و کانادا. بطری های آب اکو در اندازه های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ وجود دارند.

وی گفت: “وقتی به آینده فکر می کنیم ، جهانی را تصور می کنیم که زباله در آن وجود نداشته باشد.” پیتر سوانپول، رئیس Tupperware ایالات متحده و کانادا. “از طریق مشارکت با بنیاد پارک ملی برای برجسته کردن راه حل های قابل استفاده مجدد ماجراهای بدون زباله ، ما گام های تأثیرگذاری در جهت رسیدن به این هدف برداشته ایم. با متوقف کردن زباله قبل از شروع ، می توانیم در پارک ها و فراتر از آن تأثیر بگذاریم. در Tupperware ، ما در حال تصمیم گیری برای کاهش اثرات زیست محیطی خود با کاوش در استفاده از مواد جدید ، پایدار و از بین بردن استفاده از پلاستیک یکبار مصرف در هنگام حمل و نقل محصولات خود هستیم. زمانی که می خواهیم از کره زمین محافظت کنیم وقت تلف نمی شود و امیدواریم که تلاش های ما در حوالی # روز سه شنبه مردم را ترغیب می کنیم که انتخاب خوبی انجام دهند تا پارک های ما – و سیاره ما – برای نسل های آینده رونق داشته باشند. “

اخبار مرتبط  کیسه های ایستاده برای دیدن رشد تقاضای قوی در برنامه های غذایی فرآوری شده تا سال 2024

در ماه اکتبر ، Tupperware به یکی از شرکای اصلی طرح مقاومت و پایداری بنیاد پارک ملی تبدیل شد. به عنوان بخشی از این همکاری ، Tupperware از تلاش ها برای سبز نگه داشتن پارک ها و تقویت نظارت بر محیط زیست با تمرکز بر محصولات قابل استفاده مجدد پشتیبانی می کند. این امر از طریق توسعه محصولات نوآورانه و تبلیغات ، ایجاد منابع آموزشی و فعالیت های ایجاد آگاهی در مورد استفاده از محصولات و بسته بندی های قابل استفاده مجدد و سازگار با محیط زیست و پشتیبانی برنامه ای برای بهبود مدیریت زباله و زیرساخت های بازیافت به نفع پارک ها و بازدید کنندگان.

اخبار مرتبط  Wonderful® پسته تولد "پسته" ، اولین توله سگ سبز جهان با این نام را با اهدای پسته رایگان به هر یک از ساکنان شهر ایتالیا که توله سگ در آن متولد شده است ، جشن گرفت و صاحب آن یک تحویل رایگان پسته در طول زندگی را دریافت کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید یک بطری آب اکو در # روز سه شنبه ، به سایت www.tupperware.com/nation-park-foundation مراجعه کنید.

درباره شرکت Tupperware Brands
Tupperware Brands Corporation (NYSE: TUP) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات جهانی است که محصولات نوآورانه ، کاربردی و مسئول محیط زیست را طراحی می کند که مردم آنها را دوست دارند و به آنها اعتماد دارند. ظرف امضا Tupperware که در سال 1946 تاسیس شد ، دسته مدرن ذخیره مواد غذایی را ایجاد کرد که انقلابی در نحوه ذخیره ، تهیه و تهیه غذا در جهان ایجاد کرد. امروزه ، این مارک نمادین بیش از 8500 اختراع طراحی و کاربردی برای محصولات آشپزخانه و منزل راه حل گرا دارد. با هدف پرورش آینده بهتر ، محصولات Tupperware® جایگزینی برای موارد یکبار مصرف هستند. این شرکت محصولات خود را به طور عمده از طریق نمایندگان مستقل در سراسر جهان در حدود 80 کشور توزیع می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به Tupperwarebrands.com مراجعه کنید یا Tupperware را در فیس بوک ، اینستاگرام ، LinkedIn و توییتر.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های TurtleTree ، رهبر جهانی شیر مبتنی بر سلول ، TurtleTree Scientific را راه اندازی کرد

درباره بنیاد پارک ملی
بنیاد پارک ملی خیریه رسمی پارک های ملی آمریکا و شریک غیرانتفاعی خدمات پارک ملی است. بنیاد پارک ملی که توسط کنگره در سال 1967 منصوب شد ، بودجه شخصی را برای کمک به حفاظت از بیش از 84 میلیون هکتار از پارک های ملی از طریق اقدامات حیاتی و حفاظتی حیاتی جمع می کند و همه آمریکایی ها را با مناظر طبیعی بی نظیر ، فرهنگ پر جنب و جوش و تاریخ غنی خود متصل می کند. اطلاعات بیشتر را کسب کنید و به عضوی از انجمن پارک های ملی در www.nationalparks.org تبدیل شوید.

SOURCE Tupperware Brands Corporation

لینک های مربوطه

http://www.tupperwarebrands.com