صنعت نساجی 960 میلیارد دلاری یکی از آلوده ترین ها در جهان از نظر تیمارهای شیمیایی و انتشار گازهای گلخانه ای است

DUBLIN، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی در مورد صنعت نساجی پایدار منتشر کرد 960 میلیارد دلار صنعت نساجی یکی از آلوده ترین ها در جهان است ”

تولیدکننده مواد بیولوژیکی Genomatica و تولید کننده مواد نایلون Aquafil در یک مرکز نمایشی جدید برای تولید بیشترین مقدار 100٪ نایلون -6 تجدید پذیر 6 تاکنون در دسترس هستند. در سال های اخیر افزایش علاقه به منسوجات پایدار افزایش یافته است زیرا شرکت های بیشتری به دنبال تمیز کردن زنجیره های تأمین خود هستند. 960 میلیارد دلار صنعت نساجی یکی از آلاینده ترین در جهان از نظر تیمارهای شیمیایی و انتشار گازهای گلخانه ای است که فقط تولید نایلون مسئول حدود 60 میلیون تن انتشار در سال است.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار طعم لبنیات آمریکای شمالی تا سال 2027

توافق نامه چند ساله در رابطه موجود شرکت ها گسترش می یابد. در اوایل سال جاری ، این شرکت ها اولین تن ماده پیش ماده بیو نایلون -6 را در مقیاس آزمایشی تولید کردند. انتقال به یک کارخانه در مقیاس نمایشی اکنون به Genomatica توانایی تأمین نایلون تجدیدپذیر برای مارک هایی را می دهد که مایل به کشف محصولات تجدید پذیر هستند. پیش بینی می شود برای اولین بار تولید 50 تن بیو نایلون برای استفاده قبل از تجارت توسط شرکای تجاری Genomatica با برنامه هایی برای کارخانه نمایشی برای ادامه تأمین بیو نایلون تا زمان بهره برداری از کارخانه های مقیاس تجاری ایجاد شود.

اخبار مرتبط  کاسیو ماه ملی پیانو را جشن می گیرد

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مربوط به بازار ، به “The 960 میلیارد دلار صنعت نساجی یکی از آلوده ترین ها در جهان است ”

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، شرکت های برتر ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

اخبار مرتبط  THC BioMed THC Kiss Gummies را به بازارهای تفریحی و پزشکی محصولات شاهدانه می آورد

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com