با 60 میلیون بازدید ، Allrecipes با بالاترین میزان بازدید ترافیک را به عنوان سایت به مردم کمک می کند تا در یک سال بی سابقه وعده های غذایی شکرگذاری ایجاد کنند

نیویورک، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Allrecipes از شرکت Meredith Corporation (NYSE: MDP) گزارش می دهد که وب سایت آن 59.6 میلیون بازدید در هفته شکرگذاری (جمعه – پنجشنبه ، 20 نوامبر – 26 نوامبر) تجربه کرده است ، که 18.4 درصد سال به سال بیشتر شده است ، زیرا مردم در سراسر کشور به دنبال مشاوره برای تهیه وعده های غذایی خود در تعطیلات هستند یک زمان متفاوت این سایت با بیشترین تعداد بازدید در هر زمان شب شکرگذاری (12.8 میلیون ، رشد 14.9٪ نسبت به سال گذشته) و روز شکرگذاری (14.3 میلیون نفر ، افزایش 26.7 درصدی سالانه) ، بیشتر از هر زمان دیگری به آشپزان این شکرگذاری کمک کرده است.

کاترین لوین ، رئیس ، مردیت دیجیتال ، گفت: “حتی با وجود چالش های ناشی از همه گیری ، مردم مصمم بودند که این جشن شکرگذاری را جشن بگیرند. آنها ممکن است برنامه های خود را تغییر داده و سنت های خود را تغییر دهند ، اما با این وجود از آن بیشترین استفاده را کردند.” “اگرچه مردم چیزهای جدیدی را امتحان می كردند و وعده های غذایی خود را تنظیم می كردند ، آنها همچنین به دنبال ظروف راحتی بودند كه یادآور سالهای گذشته باشد. روز شكرانه به عنوان یك لحظه برای گذراندن وقت بیشتر در آشپزخانه خدمت می كرد و بسیاری از آنها پخت و پز تعطیلات خود را با روشی بزرگ شروع می كردند. ما از جامعه Allrecipes خود سپاسگزاریم که همچنان به اشتراک گذاری دستور العمل ها ، ایده ها و لذت می پردازد زیرا همه ما در این فصل به دنبال الهام و راهنمایی هستیم. “

اخبار مرتبط  اوراکل و والمارت تصویب موقت دولت ایالات متحده را اعلام می کنند

در حالی که مردم برای گروه های کوچکتر وعده های غذایی تهیه می کردند ، نظرات دستور العمل های تهیه سینه بوقلمون 96٪ نسبت به سال گذشته افزایش داشت. علاوه بر بوقلمون ، خانوارها مرغ کامل تهیه کردند (میزان مشاهده دستورالعمل 150٪ سالیانه) ، دانه اصلی (٪ 67٪ از نظر غذایی نسبت به سال قبل) و ماهی قزل آلا (٪ 61٪ نسبت به سال قبل) بسیاری از آشپزهای جدید با مشاهده دستورالعمل هایی که شامل کلمه “basic” در عنوان آنها 41٪ YOY و “مبتدی” در عنوان آنها 83٪ YOY بود ، ساده نگه داشتن آن را انتخاب کردند. از آنجا که مردم از جشن گرفتن در کنار خانواده غافل بودند ، آشپزها به دنبال مشاوره و رویکردهای آشپزی نسل های قبلی بودند. بازدید از دستور العمل هایی که عنوان “مادربزرگ” را در خود جای می دهند با 27٪ رشد نسبت به سال گذشته ، با انتخاب های برتر از جمله پر کردن نان ذرت مادربزرگ ، پای سیب توسط مادربزرگ اوپل و پودینگ ذرت مادربزرگ.

غذاهای معروف شکرگذاری سال 2020 Allrecipes

(بیشترین بازدید در شب شکرگذاری / روز)

  1. بهترین شیرینی باقلا سبز
  2. پای کدو تنبل
  3. شیرین یام
  4. شیرینی سیب زمینی شیرین جالب
  5. فر بو داده سینه بوقلمون
  6. پانسمان نان ذرت مادربزرگ
  7. پای سیب زمینی شیرین من
  8. سیب زمینی له شده اساسی
  9. آب نمک بوقلمون
  10. پای سیب مادربزرگ اوپل

مشابه سال گذشته ، شیرینی ها به عنوان بهترین گزینه برای تهیه دسر باقی مانده اند (میزان تماشای دستورالعمل ها 22٪ نسبت به سال گذشته). محبوب ترین انتخاب پای ، کدو تنبل بود (نمایش دستورالعمل ها 50٪ نسبت به سال گذشته). بازدید از دستورهای پای سیب زمینی شیرین 106٪ رشد سالیانه و نمای دستورهای پای کره بادام زمینی 16٪ رشد نشان می دهد.

اخبار مرتبط  Zepp شریک برتر را در منطقه سلامتی راه اندازی می کند

تقاضای کوکتل ها بسیار زیاد بود (با توجه به دستورالعمل ها 33٪ نسبت به سال گذشته) با بهترین انتخاب از جمله کوکتل هایی با مضمون شکرگذاری ، خال های مسکو ، مارتینی های اسپرسو و کوکتل های سیب. نشانه این که اجتماعات بیشتری در فضای باز اتفاق افتاده است ، نظرات دستور العمل های تهیه شراب گرم 10٪ سالانه ، نوشیدنی های گرم مانند سیب 6٪ سالانه و شکلات داغ Baileys 60٪ رشد داشته است.

تعداد زیادی از آشپزها برای شروع پخت و پز کریسمس خود از تعطیلات شکرگذاری استفاده کردند ، زیرا بازدید از محتوای عنوان “کریسمس” با 101٪ افزایش نسبت به سال گذشته ، با هیجان شدید کوکی ها.

درباره آلرژی

Allrecipes ، بزرگترین مارک غذایی با محوریت جامعه در جهان ، منابع قابل اعتماد برای بیش از 60 میلیون آشپز خانگی فراهم می کند ، دستور العمل های آشپزهای خانگی در سراسر جهان را منتشر می کند که از طریق عکس ها ، بررسی ها و فیلم ها یکدیگر را متصل و الهام می گیرند. از زمان راه اندازی آن در سال 1997 ، Allrecipes به یک منبع پویا و ضروری برای آشپزهای با هر سطح مهارت تبدیل شده است که به دنبال دستور العمل های قابل اعتماد ، روند پخت و پز ، ایده های سرگرم کننده ، راه حل های وعده های غذایی هر روز و تعطیلات ، اطلاعات پس انداز مواد غذایی و نکات عملی پخت و پز هستند. این مارک به آشپزخانه کمک می کند تا از خرید ، بودجه و انتخاب های سالم و پایدار در آشپزخانه استفاده کند. علاوه بر سایت ، Allrecipes در چندین سیستم عامل از جمله مهارت های صوتی ، لوازم خانگی هوشمند ، برنامه ها و پادکست ها محتوا تولید می کند. مجله Allrecipes Magazine ، اولین برند تجاری چاپ دیجیتال در مقیاس بزرگ صنعت مجله ، به مخاطبان 9.8 میلیون نفری می رسد. این مجله شش بار در سال منتشر می شود ، از 500،000 در بدو تأسیس شش سال پیش ، به سرعت رشد کرده و به 1.4 میلیون نرخ پایه رسیده است.

اخبار مرتبط  Eastside Distilling ، Inc نامه ای را به منظور تحویل Redneck Riviera Spirits® Business خود اعلام می کند ، راهنمایی های اولیه ای برای نتایج سه ماهه سوم و اهداف کلیدی استراتژیک برای رشد پایدار به جلو ارائه می دهد

درباره MEREDITH DATA STUDIO
Meredith Data Studio بخش تحقیق و بینش داخلی شرکت Meredith است که با استفاده از مقیاس گسترده شرکت و دسترسی بی نظیر آن به زنان ، اطلاعات و پیش بینی های به موقع در مورد عادات ، ترجیحات و انگیزه های آنها را کشف می کند. Meredith Data Studio با استفاده از داده های شخص اول گسترده و اختصاصی خود ، به شرکای تبلیغاتی خود ارائه می دهد راه حل های داده کامل خدمات شامل تجزیه و تحلیل پیش بینی ، مشاوره پرداخت شده و ابزارهای سلف سرویس ، که دقیقاً مخاطبان هدفمند و تبلیغات متنی را برای کمک به بازاریابی ، محصول و تجارت ارائه می دهد. استراتژی ها.

SOURCE Meredith Corporation

لینک های مربوطه

https://www.meredith.com