AUMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 مرحله جهانی را برای بیش از 400 نفر از MSME های پیشرو اندونزی (شرکت های کوچک ، کوچک و متوسط) ارائه می دهد

JACARTA ، اندونزی ، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 از 10 تا 13 دسامبر 2020 در مرکز همایش های جاکارتا برگزار می شود ، تبلیغ شده توسط بانک راکیت اندونزی (BRI) (عنوان: BBRI.JK) ، بزرگترین بانک در اندونزی است. این رویداد برای اولین بار پس از اولین بار در سال گذشته بازگشت ، و بهترین محصولات محلی MSME در اندونزی را ارائه می دهد که در کارهای هنری جذاب ساخته شده است.

“امسال ، UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 برای دومین بار بصورت آنلاین و معتبر جهانی برگزار می شود. در نمایش مجازی سه بعدی جدید ما ، مهمانان می توانند روی ترکیبی هنری از رویدادهای مجازی و فیزیکی حساب کنند. در جهان مجازی ما ، خریداران می توانند با بیش از 400 MSME تعامل داشته باشند “، گفت: Sunarso ، مدیر عامل BRI.

اخبار مرتبط  اعلامیه مشترک بین Alimentation Couche-Tard و Carrefour

رویداد سال گذشته با پیشی گرفتن از تجارت ، پیشرفت چشمگیری در ارتقا MSME در اندونزی ایجاد کرد 33.5 دلار میلیون ها خریدار خارجی مانند ایالات متحده آمریکا ، ژاپن ، سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ، عربستان سعودی ، هلند و استرالیا ، از جمله.

این رویداد همچنین از تصمیم دولت اندونزی در راستای رشد اقتصادی از طریق افزایش صادرات ، مطابق با جنبش #BANGGABUATANINDONESIA پشتیبانی می کند. صادرات اندونزی اخیراً افزایش یافته و به این ترتیب رسیده است 14.39 دلار میلیارد دلار در سال 2020 ، 37 درصد افزایش در مقایسه با مه 2020 (10.53 دلار میلیارد) ، طبق اداره مرکزی آمار

اخبار مرتبط  راه اندازی بالش برای اولین بار کاملاً قابل تنظیم

UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 یک نمایشگاه مهم از محصولات با کیفیت بالا از اندونزی است که هدف آن صادرات به بخشهای مختلف ، از جمله مد ، لوازم جانبی و زیبایی ، تزئینات و صنایع دستی خانگی و مواد غذایی و آشامیدنی است. در میان شرکت کنندگان ، Lompong Textiles ، یک تولید کننده پارچه دست ساز سنتی است که به دلیل استفاده از ابزارهای غیر مکانیزه باف مشهور است. صنعتگران پارچه ای به نام tenun troso تولید می کنند که نام آن از دهکده ای گرفته شده است که در اصل در مجمع الجزایر توسعه یافته و تا امروز ساخته شده است.

M. Yakub ، منسوجات لومپونگ گفت: “برای ساخت محصولات ما ، کاردستی پیچیده و دقیق لازم است. این محصولات کاملاً با دست و با استفاده از 100٪ مواد مشتق شده از طبیعت ساخته می شوند.”

اخبار مرتبط  QNET میزبان اولین کنوانسیون مجازی V با بیش از 200000 شرکت کننده از 50 کشور است

در این سال همچنین شرکت جواهرات Pyo ، یک جواهر معاصر با سنت های بسیار زیبا ، مشهور به گردنبندهای گرانبها و دستبندهای ساخته شده از سنگ های طبیعی سوماترا و مرواریدهای دریایی.

علاوه بر یک نمایش جذاب ، با جلسات نزدیک شدن به شرکای تجاری و کلینیک مربیگری ، UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 همچنین یک سری مصاحبه با مقامات عالی دولت ، کارآفرینان برجسته و مدیران بازرگانی BRI را برگزار می کند. .

خریداران بین المللی می توانند تا تاریخ 13 دسامبر 2020 در سایت http://www.brilianpreneur.com ثبت نام کنند.

SOURCE PT بانک Rakyat Indonesia Tbk (BRI)

لینک های مربوطه

http://www.bri.co.id

SOURCE PT بانک Rakyat Indonesia Tbk (BRI)