Union Market District’s ‘Shop The District’ اینجاست تا در فصل تعطیلات خود یک تعظیم قرمز قرار دهید

ماموریت منطقه خریداری کنید تشویق به خرید امن و محلی در تعطیلات در حالی که خرده فروشان مشاغل کوچک و شرکای جامعه اتحادیه بازار منطقه را تقویت می کند. شرکای بازشو در تعطیلات منطقه خریداری کنید:

CornerBazar یک مجموعه التقاطی از صنایع دستی و محصولات سرپرستی شده در یک محیط داخلی و فضای باز و امن با فاصله اجتماعی است که به خریداران با آگاهی اجتماعی کمک می کند تا لیست های هدیه خود را در یک توقف بررسی کنند.

“CornerBazar بر اساس ارتباط ایجاد شده است – حمایت از صنعتگران با استعداد ، ایجاد جامعه بین سازندگان همفکر و مشتریان و گسترش لذت مورد نیاز” نیا آلمایو، بنیانگذار The CornerBazar.

علاوه بر خرید در تعطیلات ، بازدید کنندگان می توانند در Union Market District Art Walk ، مجموعه هنرهای خیابانی در حال تکامل با مشارکت های جامعه هنرمندان محلی و بین المللی ، کاوش کنند. همکاری های خلاقانه شامل Bryon Summers “جشن ملانین و میراث سیاه ، PAINT (RED) زندگی را نجات می دهد ، ماریلا آجراس ، آقای Brainwash ، The Lily ، تئوری خلاق واشنگتن پست و موارد دیگر. بازدیدکنندگان می توانند هنگام کاوش از تلفنهای خود برای اسکن کدهای QR واقع در سراسر نمایشگاه و هدایت آنها به محل استفاده کنند اتحادیه بازار هنر وب سایت برای خواندن داستان های پشت کار هنرمندان.

فعالیت های تعطیلات به منظور حمایت از ایمنی جامعه خرده فروشان ما و همچنین مصرف کنندگان در سراسر منطقه بازار اتحادیه پخش می شود. تمام مکان های خرده فروشی از پروتکل های ایمنی پیروی می کنند تا با رعایت دستورالعمل های توصیه شده DC Health و CDC.

خرید محلی ، حمایت از مشاغل کوچک

یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد 86٪ از خریداران آمریکایی قصد دارند از کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​(SBM) هدیه بخرند گزارش توسط VISA. لیست تعطیلات خود را آماده کنید و در کنار آن کسب و کارهای کوچک مورد علاقه خود را یادداشت کنید – زود خرید کنید و اغلب خرید کنید.

“فروشگاه های خرده فروشی محلی بیشترین درآمد خود را در Q4 کسب می کنند. برای قرار دادن این موضوع در چشم انداز بیشتر ، ما معمولاً حدود نیمی از کل درآمد سالانه عملیاتی خود را در ماه نوامبر و دسامبر به دست می آوریم تا بقیه سال را کار کنیم. متاسفانه ، بسیاری از جوامع و مشاغل کوچک در آنها پس از پایان این امر کاملاً متفاوت به نظر می رسند. ما به مشتریان تکراری بستگی داریم و بسیاری از شما را به خوبی شناخته ایم. نه تنها هر وقت که به فروشگاه باز می گردید روز ما را می سازید ، بلکه همچنین بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ما شود. ” – پناهگاه مالوری، مالک پناه و بنیانگذار فروشگاه کوچک.

نکات برجسته تعطیلات در محدوده بازار UNION:

 • اکنون – 20/12/20 | Nalls بازار فصلی تولید می کند
  • بازار فصلی Nalls دوباره به Union Market برگشته است! تالارها را بچرخانید و درخت عالی ، گلدسته و سایر موارد را در مکان نیل انتخاب کنید.
 • اکنون باز کنید | فروشگاه مجازی NOVA BOSSA
  • NOVA BOSSA فروشگاه آنلاین جالب ترین آهسته ترین مد و دکوراسیون منازل توسط صنعتگران از قاره آمریکا است ، ضمن اینکه در این تعطیلات به 30+ مارک کوچک مستقل مبتنی بر زن کمک می کند. همه خریدها شامل بسته بندی هدیه خواهد بود.
  • استفاده کنید NOVA BOSSA سرویس دربان هدیه رایگان و به آنها اجازه دهید هدیه تعطیلات سفارشی را برای شما انجام دهند – و تحویل دهند! پست الکترونیک [email protected] برای شروع.
 • اکنون – 1/3 | La Cosecha | پاپ آپ Se Habla Espanol
  • Se Habla Español یک فروشگاه اینترنتی پوشاک و هدیه است که در راستای اعتلای فرهنگ لاتین ، ارائه فرصت های طراحی به لاتین ها و اهدا به سازمان های حمایت کننده از جامعه Latinx فعالیت می کند. درست به موقع برای تعطیلات ، مجموعه هدایایی را تهیه کنید که همه از مارک های متعلق به لاتین است و با افتخار اداره می شوند.
 • اکنون – 20/12/20 | La Cosecha | پاپ آپ مدرسه کارلوس روزاریو
  • برنامه کسب و کار کوچک مدرسه کارلوس روزاریو در سال 2016 تاسیس شد و تنها هدف آن حمایت از بزرگسالان مهاجر انگلیسی زبان از سراسر جهان در راستای کارآفرینی و رویای آمریکایی بود. هنگام خرید در تعطیلات ، از تجارت کوچک حمایت کنید و هر هفته در La Cosecha از صنعتگران شرکت کننده در برنامه کسب و کار کوچک خرید کنید.
 • دو آخر هفته تعطیلات | منطقه خریداری کنید
  • 12/3 – 12/6
  • 12/10 – 12/13
   • ماموریت Shop the District این است که ضمن تقویت خرده فروشان مشاغل کوچک و شرکای جامعه اتحادیه بازار منطقه ، خرید امن و محلی را برای تعطیلات تشویق کند.
 • 12/3 | پاپ آپ عینک KREWE
  • KREWE یک شرکت عینک سازی مستقل است که سبک فردی را از طریق قاب های الهام گرفته از فرهنگ جشن می گیرد. خرید عینک از خانه کوچک آنها ، راه اندازی فروشگاه در Neal Place در Union Market.
 • 12/3 – 12/30 | موضوع مشترک SWATCHROOM در در هفت کلمه
  • Thread مشترک چیزی است که ما را از طریق توانایی تأمین نیازهای فردی و جمعی ما متصل می کند و به منظور ارائه تجربه ای خرده فروشی با تمرکز بر دادن زندگی جدید به لباس ها ، کفش ها و لوازم جانبی که به آرامی استفاده می شود ، جشن می گیرد. با اهدای کت و لباس زمستانی که به آرامی پوشیده اید ، به دیگران کمک کنید. همه کمک های مالی لباس برای حمایت از ماموریت اتحادیه مرکزی ، دهکده N خیابان و زنانی که بازگشت می کنند.
اخبار مرتبط  سامسارا نانو کیسه های نوآورانه با محافظت از باکتری ها را ارائه می دهد

خانه ای برای تعطیلات | بیرون بردن ، تحویل یا پتو BYO

خواه مهمانی دو نفره باشید یا شش نفره ، شرکای رستوران ما در اینجا هستند تا شما را با تحویل ، بیرون رفتن و ناهار خوری در فضای باز ارائه دهند. ضروری است که با پایین آمدن درجه حرارت ، از رستوران های محله خود حمایت کنید – بسته نرم افزاری ، دنج ترین پتو را بیاورید و در پاسیو از مکان مورد علاقه خود در Union Market District ، ما را ملاقات کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp مخزنی برای مخزن توسعه (NAV-925) ارائه می دهد

در آخرین قسمت از رادیو منطقه اتحادیه بازار، یک پلت فرم صوتی جدید که صدای خرده فروشان اتحادیه بازار ، همکاران ، شرکا و اعضای جامعه را به مخاطبان سراسر جهان می رساند ، آماندا مک کلمنتس، مالک نمک و مختلف با سرآشپز صحبت می کند نیک استفانلی از ماسریا و مالک جینا چرسوانانی از بوفالو و برگن در مورد چگونگی تغییر جمع شدن دور میز به دلیل COVID-19.

وی گفت: “COVID-19 نه تنها ما را به خانه هایمان دور كرده و از یكدیگر دور می كند ، بلكه همچنین به ما كمك می كند تا اهمیت نزدیكی و اجتماع با دوستان ، خانواده و عزیزانمان را بفهمیم.” آماندا مک کلمنتس. “همانطور که فصل تعطیلات را در این شرایط عادی جدید آغاز می کنیم ، می خواهیم امروز با مهمانانمان در مورد خاطرات خوبشان از جمع شدن و با هم بودن که امروز آنها را شکل داده صحبت کنیم و دستورالعمل ها و نکات فصلی را با الهام از آن زمان های کمون به اشتراک بگذاریم.”

تنظیم کنید تا رادیو منطقه اتحادیه بازار، تقاطع فرهنگ و تجارت.

تراشه در + بازگشت

‘این فصل بخشش است. و هنگامی که ما از سال 2020 خداحافظی می کنیم ، روش های ساده ای برای نشان دادن مهربانی ، سپاس و شفقت برای جامعه خود وجود دارد.

شروع 3 دسامبر، نخ مشترک، یک پروژه اقدام جامعه توسط ساعت مچی در Seven Words (1268 4th St NE) ، آنچه را که یک جامعه را در توانایی ما در تأمین هزینه های فردی و جمعی ثروتمند می سازد ، جشن می گیرد.

با اهدای کت و لباس زمستانی که به آرامی پوشیده اید ، به دیگران کمک کنید. در فضا ، بازدیدکنندگان یک تجربه خرده فروشی چند وجهی را پیدا می کنند: گشت و گذار در قفسه های لباس قدیمی ، نصب لباس های سفارشی ، استفاده از ضربات نادر ، خرید هنرهای محلی اصلی و از همه مهمتر جمع آوری ایمن ما برای دیگران. بیا در موضوع مشترک جامعه ما سهیم باشید!

ما سخت تلاش می کنیم تا از ایمنی و رفاه جامعه خود اطمینان حاصل کنیم. قدرت درازمدت مشاغل و جامعه ما برای دوام اقتصادی ، مدنی و اجتماعی منطقه اتحادیه بازار بسیار مهم است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید (unionmarketdc) و بازدید unionmarketdc.com برای اخبار و به روزرسانیهای بی درنگ و اطلاعات بیشتر در مورد منوهای به روز خرید ، تحویل ، تحویل و گزینه های خرید آنلاین از مشاغل خاص. فراموش نکنید که هنگام چک کردن لیست های تعطیلات ، با استفاده از #UnionMarketDC ما را برچسب گذاری کنید!

Union Market District با راهنمایی مقامات دولتی و مطابق با دستورالعمل های بهداشت عمومی فعالیت می کند.

اندازه گیری فاصله ایمنی و اجتماعی COVID-19s:

 • تمام مکان های خرده فروشی ما برای رعایت دستورالعمل های توصیه شده برای DC Health و CDC از پروتکل های ایمنی ذکر شده در زیر پیروی می کنند.
 • علائم و نشانه ها در ورودی ها و بازارها نصب می شود و به مشتریان و کارمندان پروتکل اساسی یادآوری می شود: 1) ماسک در همه زمان ها لازم است ، 2) فاصله اجتماعی را انجام دهید ، و 3) بهداشت مکرر دست را انجام دهید.
 • برای حمایت از فاصله اجتماعی ، نشانگرها در مکانهای مناسب روی زمین قرار می گیرند.
 • برای حمایت از بهداشت دست ، ضد عفونی کننده دست در ورودی بازارهای خارج و هر یک از فروشندگان موجود خواهد بود.
 • فاصله مغازه های فروشنده برای اطمینان از فاصله ایمن مناسب خواهد بود.
 • به کلیه فروشندگان فردی اطلاعات DC Health در مورد نحوه غربالگری و نظارت بر کارکنان برای مشاهده علائم ، و همچنین دستورالعمل هایی در مورد نحوه کنترل کارکنان گزارش یا نمایش علائم ارائه می شود.
 • تماس محدود یا پرداخت بدون تماس توسط همه فروشندگان ارائه می شود.
اخبار مرتبط  انتظار می رود برنامه "هدیه چینگدائو" در آینده به یک کمپین سالانه در چینگدائو تبدیل شود

درباره منطقه اتحادیه بازار:

اتحادیه بازار منطقه جایی است که مشاغل از هر اندازه ای راه اندازی ، مقیاس و نوآوری می یابند. مکانی برای ذهن و مشاغل خلاق جهت اتصال ، رشد ، کشف و ساخت D.C برای خود. در فاصله کمی از ایستگاه مترو Capitol ایالات متحده و ایستگاه مترو NoMa / Gallaudet ، Union Market District یک توسعه شهری تاریخی با مساحت 45 هکتار است که در هسته اصلی آن بازار تحسین مواد غذایی ، Union Market قرار دارد. از زمان باز شدن در سپتامبر 2012، اتحادیه بازار جامعه بین المللی پر رونق خود را ایجاد کرده است که اکنون به طور متوسط ​​سالانه تقریباً 3 میلیون بازدید کننده دارد. این منطقه با داشتن رستوران های شناخته شده میشلن و مفاهیم خرده فروشی از هر دو ساحل ، بیش از 500 پاپ آپ و رویداد را برگزار کرده است و مفاهیم جدیدی را از YouTube Space به نیروگاه خرده فروشی آنلاین Everlane جذب کرده است. یک بازار معاصر آمریکای لاتین ، La Cosecha ، در منطقه در سپتامبر 2019 در خیابان چهارم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منطقه اتحادیه بازار ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.unionmarketdc.com یاUnionMarketDC را در اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر دنبال کنید.

درباره EDENS:

EDENS صاحب یک املاک و مستغلات خرده فروشی ، مجری و توسعه دهنده سبد سرمایه گذاری پیشرو در 125 مکان است. هدف ما غنی سازی جامعه از طریق تعامل انسانی است. ما می دانیم که وقتی مردم دور هم جمع می شوند ، بخشی از چیزی بزرگتر از خودشان را احساس می کنند و رفاه به دنبال آن می آید – از نظر اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و روحی. EDENS دارای 250 کارمند در سراسر دفاتر در بازارهای مهم از جمله ایالت واشنگتن.، بوستون، دالاس، نیویورک، آتلانتا، میامی، شارلوت، هوستون و دنور. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و نمونه کارها در خرده فروشی املاک و مستغلات آن ، به اینجا مراجعه کنید www.edens.com یاWeAreEDENS را دنبال کنید.

منبع EDENS

لینک های مربوطه

http://www.edens.com