جشنواره غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا در شهر نیویورک که توسط Capital One افتتاح می شود “NYCWFF در خانه” با بهره مندی از رستوران بهره مند شد

نیویورک، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – جشنواره غذا و آشپزی کانال غذا و غذا در شهر نیویورک که توسط سرمایه یک (NYCWFF) ارائه شده است امروز اعلام کرد NYCWFF را در خانه راه اندازی کرده است که توسط Bank of America ، یک سریال در حال اجرا ، مجازی ، پخت و پز و زندگی عملی ارائه شده است. مصرف کنندگان را به داخل آشپزخانه ها و اتاق های زندگی سرآشپزها ، آشپزها ، میکسولوژیست ها و شخصیت های غذایی مورد علاقه خود وارد می کند. هر رویداد دیجیتالی توسط Zoom و به میزبانی آن برگزار می شود اندرو کپلان، یکی از دوستان نزدیک جشنواره و میزبان پادکست های محبوب “Beyond the Plate” و “CookTracks”. این سریال شروع می شود 4 ماه مه و سه بار در هفته هوا پخش می شود.

اولیه NYCWFF در خانه ارائه شده توسط بانک Bank of America شامل شخصیت هایی از قبیل:

 • فیستای مکزیکی با دیوید برتکا و نیل پاتریک هریس (4 ماه مه
 • آشپزی خانگی با الکس و آوا گوآورانشلی (6 ماه مه
 • Carbona کلاسیک با آشپز و صلیبی سبک زندگی سالم ، روکو دیسپیریتو (20 مه)
 • نویسنده کتاب و شخصیت تلویزیون ، گیل سیمونز (27 مه
 • مایکل چرنوو و دانیل هولزمن از فروشگاه Meatball (جزئیات و تاریخ آمدن)؛
 • راشل ری (جزئیات و تاریخ آمدن)؛
 • کیتی لی (جزئیات و تاریخ آمدن)؛
 • جاناتان وکسمن باربوتو (جزئیات و تاریخ آمدن)؛
 • امیره کاسم فروشگاه آرد (جزئیات و تاریخ آمدن)؛
 • جاش و آماندا کاپون، فریبنده Fishbar (جزئیات و تاریخ آمدن)؛
 • خاندان زکریان (جزئیات و تاریخ آمدن) و
 • کلوئه Coscarelli، سرآشپز وگان (جزئیات و تاریخ آمدن)
اخبار مرتبط  دره ارگانیک لبنیات و گوشت را به شلوارهای غذایی در سراسر کشور اهدا می کند

میزبان به طور زنده از خانه های خود پخش می کنند و در طول تظاهرات آشپزی تعاملی و جلسات سوال و پاسخ با شرکت کنندگان در ارتباط خواهند بود. میزبان همچنین یک اشتراک سالانه رایگان را به شما هدیه می دهند آشپزخانه شبکه غذا برنامه در طول هر کلاس. درآمد حاصل از این رویدادهای آنلاین دارای بلیت است که برای فروش می روند 20 دلار برای هر نفر ، صندوق امداد کارمندان رستوران تازه تاسیس NYCWFF ، کمپینی برای حمایت از صندوق امداد رستوران رستوران انجمن ملی رستوران ها (NRAEF) برای کمک به کارگران رستوران که در اثر بحران COVID-19 به سختی برخورد کرده اند ، پشتیبانی خواهد کرد. NYCWFF در حال همکاری با NRAEF برای جمع آوری بودجه به طور خاص برای کارگران رستوران در سراسر ایالت است نیویورک.

وی گفت: “آوردن جشنواره ما به خانه های طرفداران ما پیشرفت طبیعی تعهد ما برای ایجاد تجربه های سرگرم کننده آشپزی و در عین حال پشتیبانی از یک دلیل عالی است.” لی برایان شراگر، بنیانگذار و کارگردان ، NYCWFF. “این پلت فرم مجازی جدید به ما کمک می کند تا NYCWFF را در زمان عدم اطمینان زیاد نگه داشته و راهی را برای بازگشت به باورنکردنی فراهم کند. نیویورک جامعه رستوران که در طی دوازده سال گذشته در آنجا حضور داشته اند ، از جشنواره ما و همچنین ذینفعان ما بدون بچه گرسنگی و بانک غذا برای شهر نیویورک حمایت می کنیم. ”

اخبار مرتبط  این یک محل Spa مخفی مخفی است که محل دهمین مکان در Kierland عوام است

تاریخ های مشخص سریال به همراه میزبان مهمان اضافی در NYCWFF.org/atHome اعلام خواهد شد. صندوق امداد رستوران رستوران NYCWFF تلاش های جشنواره خواهر خود را ، جشنواره غذا و کانال آشپزی South Beach Festival Festival شراب و غذا ارائه شده توسط سرمایه یکم ، که صندوق مهمان نوازی مدرسه مدرسه SOBEWFF® & FIU چاپلین را در ماه مارس راه اندازی کرده است ، تکمیل می کند. صندوق مهمانداری مدرسه SOBEWFFEW و FIU چاپلین جمع آوری کرده است 1.5 میلیون دلار تا به امروز و تاکنون بیش از 400 کمک هزینه برای رستوران ها در این کشور صادر کرده است میامی-داد، برووارد و پالم بیچ ، فلوریدا شهرستانها

برای تهیه کمک مالی معاف از مالیات مستقیم به صندوق امداد کارمندان رستوران NYCWFF ، لطفاً به NYCWFF.ORG/Relief مراجعه کنید.

درباره جشنواره غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا در شهر نیویورک ارائه شده توسط Capital One
جشنواره غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا در شهر نیویورک که توسط Capital One ارائه شده است توسط No One Kid Hungry میزبان و از آن بهره می برد® کمپین و بانک غذا برای شهر نیویورک ، با 100٪ درآمد خالص جشنواره به مبارزه با گرسنگی کمک می کند. این جشنواره بیشتر از 12 میلیون دلار تا به امروز برای این سازمان های رفع گرسنگی Southern Glazer’s Wine & Spirits ارائه دهنده انحصاری شراب و ارواح در این جشنواره است. که در سپتامبر 2018، BizBash این جشنواره را به عنوان # 3 صنعت صنعت غذا و رستوران در سال نامگذاری کرد ایالات متحده برای ششمین سال پیاپی اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره را می توانید در اینجا مشاهده کنید nycwff.org.

اخبار مرتبط  لوازم ورزشی DICK'S برای ایجاد آینده ای رایگان از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف اقدام می کند

درباره بنیاد آموزشی انجمن رستوران های ملی (NRAEF):
به عنوان بنیاد خیرخواهانه انجمن ملی رستوران ها ، ماموریت خدمات بنیاد آموزشی انجمن رستوران های ملی برای ارتقاء آموزش و آموزش صنعت ، توسعه شغلی و تلاش های تعامل جامعه اختصاص یافته است. NRAEF و برنامه های آن برای جذب نیروی ، توانمندسازی و پیشبرد رستوران امروز و فردا نیروی کار و خدمات غذایی فعالیت می کنند. برنامه های NRAEF شامل موارد زیر است:

 • ProStart® – یک برنامه شغلی و آموزش فنی دبیرستانی است
 • رستوران آماده – مشارکت با سازمان های جامعه محور برای ارائه فرصت های شغلی به جوانان و افراد عدالت درگیر
 • نظامی – کمک به سربازان نظامی و زنان مهارت های خود را به مشاغل خدمات رستوران و غذا می رسانند
 • بورس های تحصیلی – کمک مالی برای دانش آموزانی که در رشته های رستوران ، غذا و خدمات و مهمان نوازی دنبال می شوند
 • پروژه کارآموزی ثبت شده در بخش مهمان نوازی – همکاری با انجمن هتل و اقامتگاه آمریکایی با ارائه برنامه کارآموزی میهمان نوازی برای صنعت
 • برای اطلاعات بیشتر در مورد NRAEF ، بازدید کنید را انتخاب کنید رستوران.org.

SOURCE جشنواره غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا در شهر نیویورک