WeissLaw LLP تحقیق در مورد Collectors Universe، Inc.

نیویورک، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – WeissLaw LLP در حال بررسی تخلفات احتمالی امانتداری و سایر موارد نقض قانون توسط هیئت مدیره Collectors Universe، Inc (“CLCT” یا “شرکت”) (NASDAQ: CLCT) در ارتباط با پیشنهاد خرید شرکت توسط یک گروه سرمایه گذار به رهبری کارآفرین و جمع کننده کارت های ورزشی نات ترنر، D1 Capital Partners L.P. ، و Cohen Private Ventures ، LLC. ساختار این معامله به منزله یک پیشنهاد مناقصه تمام نقدی است که سهامداران شرکت در آن دریافت می کنند 75.25 دلار برای هر سهم سهام عادی CLCT که در اختیار دارند.

اخبار مرتبط  کمپاری در یک کمپین دیجیتالی الهام بخش جدید Red Passion را زنده می کند

اگر شما سهام CLCT دارید و می خواهید در مورد این تحقیق بحث کنید یا در مورد این اطلاعیه یا حقوق یا منافع خود س questionsالی دارید ، به وب سایت ما مراجعه کنید:

http://www.weisslawllp.com/clct/

یا لطفا با ما تماس بگیرید
جوشوا روبین ، اسک.
WeissLaw LLP
1500 برادوی ، 16هفتم کف
نیویورک، نیویورک 10036
(212) 682-3025
(888) 593-4771
[email protected]

WeissLaw در حال تحقیق است که آیا (i) هیئت مدیره CLCT در توافق با معامله پیشنهادی به نفع سهامداران شرکت عمل کرده است یا خیر. 75.25 دلار در نظر گرفتن ادغام هر سهم به اندازه کافی سهامداران CLCT را جبران می کند. و (iii) کلیه اطلاعات مربوط به روند فروش و ارزیابی معامله به طور کامل و منصفانه افشا می شود.

اخبار مرتبط  فرمول دستمال مرطوب ضدعفونی راکلاین تأیید ادعای کشتار کرونور ویروس EPA را دریافت می کند

WeissLaw LLP صدها مورد از طبقه سهامداران سهام و اقدامات مشتقه خود را به دلیل نقض وظایف شرکتی و امانتی مطرح کرده است. ما بیش از یک میلیارد دلار برای مشتریان کلاهبردار دریافت کرده ایم و در بسیاری از این موارد از حاکمیت شرکتی مهم برخوردار شده ایم. اگر اطلاعاتی دارید یا می خواهید در مورد تخلفات احتمالی شرکت (از جمله تجارت داخلی ، هدر رفتن دارایی های شرکت ، کلاهبرداری در حسابداری ، یا اطلاعات گمراه کننده مادی) مشاوره حقوقی ، کلاهبرداری مصرف کننده (از جمله تبلیغات کاذب ، محصولات معیوب یا سایر اقدامات فریبنده تجاری) ، یا نقض ضد اعتماد ، لطفا با ما از طریق ایمیل [email protected]

منبع WeissLaw LLP

اخبار مرتبط  بازار جهانی ماسک های صورت برای مراقبت از پوست 2020 ، با پیش بینی های بازار تا سال 2025

لینک های مربوطه

http://weisslawllp.com