UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 بیش از 400 SME پیشرو در اندونزی را در مرحله جهانی ارائه می دهد

جاکارتا، اندونزی ، 1 دسامبر 2020 / PRNewswire / – UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 10-13 دسامبر 2020 در جاکارتا مرکز همایش ها و توسط بانک راکیت اندونزی (BRI) (تیکر: BBRI.JK) ، بزرگترین بانک اندونزی برگزار می شود. این رویداد سال گذشته اولین حضور خود را نشان داد و اکنون دوباره در حال بازگشت است. او در چمدان خود بهترین محصولات محلی از شرکت های کوچک و متوسط ​​اندونزی (SME) را دارد که به صورت نصب هنری جذاب ارائه می شوند.

“امسال نمایشگاه UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 برای دومین بار بصورت آنلاین برگزار می شود و بنابراین واقعاً در سراسر جهان برگزار می شود. در نمایشگاه سه بعدی مجازی جدید ما ، مهمانان می توانند ترکیبی هنری از رویدادهای مجازی و فیزیکی را انتظار داشته باشند. در دنیای برنامه های مجازی ما ، خریداران می توانند بیش از 400 شرکت کوچک و متوسط ​​را ملاقات کنند ، “توضیح داد Sunarso ، مدیر عامل BRI.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی برای تأثیر غذاهای فصلی (ALL-1981) ایجاد می کند

رویداد سال گذشته باعث ارتقا significantly سطح متوسط ​​SME ها در اندونزی شد. ارزش معاملات انجام شده توسط خریداران خارج از کشور مانند ایالات متحده، ژاپن، سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ ، عربستان سعودی ، هلند و استرالیا بیش از 33.5 میلیون دلار بود.

بر اساس جنبش # بانگگابوآتاناندونزی ، این رویداد همچنین از تصمیم دولت اندونزی برای تحریک رشد اقتصادی از طریق افزایش صادرات پشتیبانی می کند. صادرات اندونزی اخیراً افزایش یافته است و براساس دفتر مرکزی آمار ، صادرات اندونزی به 14.39 میلیارد دلار در سال 2020 رسیده است که 37 درصد بیشتر از مه 2020 (10.53 میلیارد دلار) است.

اخبار مرتبط  CBD سوزی با کمپین ویدیویی جدید شفاف می شود

UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 بینشی خارق العاده از محصولات صادراتی اندونزی با کیفیت بالا در بخشهای مختلف ، از جمله مد ، لوازم جانبی و زیبایی ، دکوراسیون منزل و صنایع دستی و همچنین مواد غذایی و نوشیدنی ارائه می دهد. این شامل Lompong Textiles ، تولید کننده منسوجات سنتی است که با ابزارهای غیر ماشین آلات بافی شناخته می شود. این شرکت پارچه ای بافته شده به نام Tenun Troso می سازد که به نام دهکده ای که از آن می آید نامگذاری شده است. امروزه این پارچه منحصراً در مجمع الجزایر ساخته شده است.

M. Yakub از Lompong Textiles توضیح می دهد: “تولید محصولات ما که کاملاً با دست و از مواد 100٪ طبیعی ساخته می شود ، به فرآیند پیچیده و دقیق احتیاج دارد – همچنین برای فرآیند رنگ آمیزی.”

اخبار مرتبط  Graze نسل بعدی چمن زنی برقی هوشمند ، کاملاً مستقل را معرفی می کند

امسال جواهرات Pyo ، تولید کننده خلاقیت های مدرن جواهرات ، با سنتی قدیمی ، که به گردنبندها و دستبندهای ساخته شده از سنگهای طبیعی سوماتران و مرواریدهای دریا مشهور است ، نیز در آنجا وجود دارد.

نمایشگاه UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 یک نمایشگاه جامع و همچنین جلسات “همسان سازی کسب و کار” و “کلینیک مربیگری” و همچنین یک سری بحث با مقامات عالی رتبه دولت ، کارآفرینان برجسته و مدیران BRI را ارائه می دهد.

خریداران از خارج از کشور می توانند تا 13 دسامبر سال 2020 ثبت نام کنند http://www.brilianpreneur.com ثبت نام.

لینک های مربوطه

http://www.bri.co.id

SOURCE PT بانک Rakyat Indonesia Tbk (BRI)