رویداد UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 یک بستر جهانی برای بیش از 400 MSME پیشرو اندونزی فراهم می کند

جاکارتا، اندونزی ، 1 دسامبر 2020 / PRNewswire / – UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 در جاکارتا از 10 تا 13 دسامبر سال 2020. توسط بانک راکیات اندونزی (“BRI”) سازماندهی می شود (تیکر: BBRI.JK) ، بزرگترین بانک در اندونزی. این دومین نسخه از این رویداد است ، پس از راه اندازی آن در سال گذشته. بهترین تولیدات محلی را از شرکت های کوچک ، کوچک و متوسط ​​اندونزی (MSME) ارائه می دهد که از طریق نصب های هنری جذاب ارائه می شود.

“نسخه 2020 رویداد UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur بصورت آنلاین برگزار می شود و درست مانند نسخه قبلی کاملا جهانی خواهد بود. نمایشگاه مجازی سه بعدی جدید ما ترکیبی هنری از رویدادهای مجازی و فیزیکی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. خریداران می توانند بیش از 400 MSME را در دنیای مجازی ما کشف کنند. “

اخبار مرتبط  صنعت آکنه و روزاسه ایالات متحده بینشهای 2020-2024

رویداد سال گذشته انگیزه قابل توجهی برای ارتقا MSME اندونزی ایجاد کرد ، ارزش خرید و فروش با خریداران از جمله ایالات متحده ، ژاپن ، چین به 33.5 میلیون دلار رسید. قاره هنگ کنگ، عربستان سعودی ، هلند و استرالیا.

این رویداد همچنین از تصمیم دولت اندونزی برای تقویت رشد اقتصادی از طریق افزایش صادرات ، مطابق با جنبش #BANGGABUATANINDONESIA پشتیبانی می کند. طبق اداره مرکزی آمار ، صادرات اندونزی اخیراً افزایش چشمگیری داشته است و در سال 2020 به 14.39 میلیارد دلار رسیده است که 37 درصد بیشتر از مه 2020 (10.53 میلیارد دلار آمریکا) است. )

اخبار مرتبط  Onosys و ItsaCheckmate فن آوری های یکپارچه برای ارائه راه حل های پیشرفته سفارش رستوران سازمانی پیشرفته

UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 ویترین خوبی برای محصولات برتر اندونزی در همه بخش ها از جمله مد ، لوازم جانبی و محصولات زیبایی ، دکوراسیون منزل و صنایع دستی است. و همچنین غذا و نوشیدنی. در میان شرکت کنندگان ، پارچه Lompong ، یک صنعتگر تولید کننده منسوجات سنتی است که به دلیل ابزارهای غیر مکانیکی بافندگی مشهور است. صنعتگران آن پارچه ای به نام tenun troso تولید می کنند که به نام دهکده ای که در آن ایجاد شده است و امروزه به طور انحصاری در مجمع الجزایر ساخته شده است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار Nutraceutical به ارزش 722.49 میلیارد دلار تا سال 2027

آقای یاکوب ، از منسوجات Lompong.

امسال جواهرات Pyo ، یک خانه جواهرات میراث معاصر نیز به این رویداد می پیوندد. وی به خاطر گردنبندها و دستبندهای بسیار گرانبها ساخته شده از سنگهای طبیعی از مشهور است سوماترا و مرواریدهای دریایی.

علاوه بر یک نمایشگاه جذاب ، جلسات خواستگاری و مشاوره تجاری ، رویداد UMKM EXPO (RT) Brilianpreneur 2020 همچنین یک سری گفتگوها را با حضور مقامات عالی دولت ، کارآفرینان مشهور و مدیران BRI برگزار خواهد کرد.

خریداران بین المللی باید تا 13 دسامبر سال 2020 برای ثبت نام در این رویداد در سایت ثبت نام کنند http://www.brilianpreneur.com.

لینک های مربوطه

http://www.bri.co.id

SOURCE PT بانک Rakyat Indonesia Tbk (BRI)