جواهرات و سنگهای قیمتی ASEAN بانکوک برای اولین بار در نوامبر 2021 برگزار می شود

نسخه آزمایشی این نمایشگاه که قرار است از 9 تا 12 نوامبر سال آینده برنامه ریزی شود ، قرار است به معنای ورود جواهرات Informa Markets به مهمترین مرکز تجارت یاقوت و یاقوت کبود در جهان و یکی از قطب های پیشگام تولید سنگ های قیمتی و جواهرات در این بخش باشد.

JGAB چهار روزه تقریباً 8000 متر مربع فضای نمایشگاهی را در سالن 98 مرکز تجارت و نمایشگاه بین المللی بانکوک (BITEC) اشغال می کند ، که تنها 15 دقیقه با ماشین سوارن فرودگاه و 160 متر با ایستگاه Bang Na BTS فاصله دارد.

“JGAB تمرکز متفاوتی در شبکه ما از رویدادهای B2B دارد: از آن استفاده می کند بانکوک نقاط قوت به عنوان یک سنگ قیمتی رنگی و مقصد جواهرات. این به طور مستقیم با جامعه جواهرات جنوب شرقی آسیا صحبت می کند و زمان مناسب آن این است که خریداران موجودی کالاهای خود را در اوج فروش و سال جدید قرار دهند “. Sanchai Noombunnam ، معاون مدیر عامل بازارهای اطلاعات در تایلند.

بانکوک موقعیت محکم به عنوان قطب حمل و نقل هوایی ASEAN همچنین آن را به یک انتخاب طبیعی برای جدیدترین نمایش Jewellery در Informa Markets تبدیل کرده است. بازارهای منطقه ای بلوک منطقه ای که بیش از 620 میلیون مصرف کننده جمعیت دارند ، همگی در چهار ساعت از زمان پرواز از بانکوک

اخبار مرتبط  خدمات پستی ایالات متحده با خزانه داری 10 میلیارد دلاری CARES مؤسسending اعطای وام به توافق رسیده است

JGAB با داشتن تخصص منحصر به فرد در صنعت ، انتظار می رود تعداد مساوی از غرفه داران تایلندی و بین المللی را در زمینه جواهرات تمام شده ، سنگهای سست ، راه حل های بسته بندی ، ابزار و تجهیزات تولید و خدمات هندسی ترسیم کند. شرکت کنندگان در نمایشگاه می توانند جواهرات و سنگ های قیمتی دیگر کشورها را بدون عوارض به همراه داشته باشند.

این نمایشگاه بستر حمل و نقل نقدی و حمل و نقل B2B را برای خرده فروشان ، عمده فروشان ، تولیدکنندگان و طراحان از جنوب شرقی آسیا. برای اطمینان از اینکه شرکت کنندگان از تجربیات JGAB خود بیشترین بهره را می برند ، جواهرات Informa Markets در حال ساخت برنامه امضای خود از سمینارها با حضور متخصصان و مبتکران از سراسر صنعت است.

اخبار مرتبط  هنر و علم زندگی

نومبوننام گفت: “با داشتن منابع جهانی ، دانش محلی و شبکه بی نظیر نمایشگاه های بین المللی جواهرات ، اطمینان داریم که JGAB بهترین رویداد معاملات آخرین لحظه سال در یکی از مناطق با رشد سریع در جهان خواهد بود.”

بلوک منطقه ای آسه آن متشکل از اقتصادهای پر جنب و جوش است برونئی دارالسلام، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند و ویتنام، و بازارهای امیدوار کننده از کامبوج، لائوس و میانمار.

طبق گزارش Bain & Company ، انتظار می رود منطقه ASEAN در دهه آینده به چهارمین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود. در مدت مشابه ، مصرف داخلی دو برابر شده است 4 تریلیون دلار آمریکا.

درباره جواهرات Informa Markets

اخبار مرتبط  باچوکو توافق نامه سرمایه گذاری در تجارت خوک پردازش شده در مکزیک را امضا می کند

بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. عمودی جواهرات جهانی ما ، Informa Markets Jewellery ، تجارب شخصی و مبتنی بر وب ، راه حل های دیجیتالی و سیستم عامل های اختصاصی B2B را ارائه می دهد که خریداران بین المللی و فروشندگان با کیفیت را در بازارهای جواهرات ، سنگ های قیمتی ، جواهرات و لوازم جانبی خوب گرد هم می آورد. منابع ، تجربه صنعت ، نفوذ و تمرکز ما به عنوان یک شریک توسط مجموعه جواهرات جهانی ما متشکل از 13 رویداد در 9 شهر مهم ، یک پلت فرم دیجیتال قدرتمند – JewelleryNet ، یک تیم رسانه ای جواهرات ، یک برنامه مبتنی بر آموزش – جواهرات افزایش می یابد. & دانش دانش Gem ، و یکی از معتبرترین برنامه های جوایز صنعت – جوایز JNA.

SOURCE Informa Markets Jewellery