پروژه های تجاری پمپ حرارتی برای ارائه بازده بالاتر از گرما و آب گرم

از 7 واحد پمپ حرارتی 250S جدید برای آب (ظرفیت حرارتی 470 کیلووات) استفاده خواهد شد برنامه گرمایش منطقه ای و سیائولیای ، لیتوانی 2021.

پروژه 2

4 واحد 500S WSHP (ظرفیت گرمایش 516 کیلو وات) در یک هتل لوکس برای تقاضای بیشتر کار می کند آب گرم که در ویتنام سال گذشته آنها با کولرهای آبی موجود برای تهویه مطبوع کار کرده اند و در عین حال حداقل 65 گرم آب گرم بهداشتی برای از بین بردن لژیونلا دائماً تهیه کرده اند.

پروژه 3

4 واحد 500S WSHP (516 کیلو وات) از سال 2018 در کارخانه TOYOTA در بنگالورو هند کار می کند.
6 واحد 250S WSHP (384 کیلووات) از سال 2018 در تأسیسات NISSAN در چنای هند کار می کنند.
3 واحد 250S WSHP در تصفیه خانه در کار می کند سنگاپور و 1 واحد 500S WSHP تغذیه می شود ژاپنی سال گذشته
پمپ حرارتی منبع آب نه تنها دمای بالا و پایدار را فراهم می کند آب گرم بلکه رایگان است آب سرد یا هوا که ثابت شده است در ROI بالا است.

اخبار مرتبط  تعادل بنیانگذار طبیعت در بیانیه رسمی به خوش بینی پیرامون COVID-19 می پردازد

می گوید: “با دمای آب گرم از 55 تا 80 درجه سانتیگراد و همچنین خنک کننده فضا ، پمپ حرارتی منبع آب در کاربرد بسیار متنوع ، با COP بالا ، در نصب انعطاف پذیر است ، که بدون شک آن را به بهترین راه حل صرفه جویی در مصرف انرژی برای موارد تجاری و صنعتی تبدیل می کند.” تروی وانگ، مدیر فروش پمپ حرارت تجاری از مراکز خارج از PHNIX.

اخبار مرتبط  Cierto Tequila موفق به کسب هشت جایزه بی بدیل در جوایز بین المللی مسابقات حرفه ای 2020 می شود

کاربرد

پمپ حرارتی منبع آب را می توان تا حد زیادی در بیمارستان ها ، صنعت داروخانه ، جایگزینی دیگهای بخار ، عقیم سازی تجهیزات لبنی ، صنعت خودرو ، پیش گرم شدن با دیگهای بخار ، صنایع غذایی ، کارخانه های گوشت و نوشیدنی ، کارخانه های شیمیایی و غیره استفاده کرد.

اخبار مرتبط  بانک غذای منطقه ای لس آنجلس تقریباً 300،000 دلار کمک هزینه ای دریافت می کند

درباره PHNIX

PHNIX به عنوان پیشرو در تولید پمپ های حرارتی در چین ، در زمینه تحقیق و توسعه و تولید پمپ های حرارتی و محلول های صرفه جویی در انرژی تخصص دارد. بیش از 50٪ محصولات PHNIX به اروپا ، آمریکای شمالی ، استرالیا و سایر بازارهای خارج از کشور صادر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PHNIX و محصولات پمپ حرارتی ، به اینجا مراجعه کنیدwww.phnix-e.com.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1344236/1.jpg

لینک های مربوطه

http://www.phnix-e.com

منبع PHNIX