دادن سه شنبه مهمتر از همیشه

برای اولین بار در تاریخ ، کارزار نمادین کریسمس این سازمان در ماه سپتامبر برای مقابله با تأثیرات COVID-19 در شلوغ ترین فصل جمع آوری کمک های مالی خود آغاز شد: ترافیک پای خرده فروشی کمتر ، افراد کمتری که پول نقد یا سکه حمل می کنند و فروشگاه های خرده فروشی بیشتر بسته شده اند. در نتیجه این تأثیرات ، ارتش نجات می تواند تا 50 درصد کاهش بودجه حاصل از کتری های قرمز خود را ببیند. با شروع صدور مجوزهای سرپناه در سرتاسر کشور ، اکنون نیاز به حمایت فوری حتی بیشتر شده است.

کمیسر گفت: “همانطور که در این زمان از سال تأمل می کنیم و از نعمتهای خود تشکر می کنیم ، زمان آن است که به همسایگان خود نیز فکر کنیم.” کنت جی هودر، فرمانده ملی ارتش نجات. “ما قبلاً سونامی نیاز امسال را مشاهده کرده ایم و پیش بینی نمی کنیم که این تغییر برای ماهها ، اگر نه سالها. از ماه مارس ، ارتش نجات بیش از 100 میلیون وعده غذا ارائه داده است ، بیش از 1.6 میلیون شب پناهگاه فراهم کرده است ، و تقریباً 900000 نفر از نظر عاطفی و معنوی مورد مراقبت قرار می گیرند. این خدمات بدون حمایت گسترده نمی توانند با چنین نرخهای بی سابقه ای حفظ شوند. ما از کسانی که کمک می کنند به کسانی که ممکن است غیر از این باشند امیدوار هستند ، سپاسگزاریم.

طرفداران ارتش نجات شبکه های خود را برای کمک به نجات کریسمس در روز سه شنبه تشویق می کنند:

 • بازیگر ، تهیه کننده اجرایی و نیویورک تایمز نویسنده پرفروش Candace Cameron Bure یک جمع آوری کمک آنلاین را در Instagram Live خود (candacecbure) در میزبانی خواهد کرد ظهر PST تا اهمیت دادن سه شنبه و بازگرداندن نیازمندان به این فصل را تعطیل کند. بور گفت: “من سپاسگزارم که بار دیگر فرصت حضور در کمپین کتری قرمز ارتش نجات را برای کمک به نجات کریسمس برای افراد نیازمند فراهم کردم.” “من این فرصت را داشته ام که داوطلبانه در ارتش نجات حضور داشته باشم و تأثیر خارق العاده آنها را شخصاً ببینم. در بخشش سه شنبه – و هر روز – سخاوت شما اطمینان حاصل خواهد کرد که کسانی که در این شرایط دشوار به دنبال ارتش نجات می گردند قادر خواهند بود غذا را روی میز بگذارید ، اجاره یا رهن آنها را پرداخت کنید و هدایا را زیر درخت کریسمس قرار دهید. ”
 • مجری تلویزیون ، نویسنده و فعال کارامو براون داوطلبانه در مراکز ارتش نجات بوده و تجربه خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد تا درباره اهمیت دادن به آنها صحبت کند.
 • DJ ، شخصیت رسانه ای ، مدیر ضبط و تهیه کننده ضبط دی جی خالد فرشتگان را در پذیرفته است فورت لودردیل و زادگاهش میامی، و دیگران را به انجام همان کار ، از جمله کارآفرین و مدیر ارشد والمارت ، تشویق می کند ، مارک لور. امسال اهدا کنندگان می توانند به صورت آنلاین در www.walmartangeltree.org اخذ کنند. از طریق این سایت ، مشتریان می توانند برای خرید هدایا خرید کنند و آنها را مستقیماً به ارتش نجات محلی خود تحویل دهند.

در سراسر کشور ، داوطلبان و حامیان در Giving Tuesday به روشهای جدید و ایمن اجتماعی برای آگاهی از نیاز به حمایت شرکت خواهند کرد. که در شهر نیویورک، ارتش نجات از بزرگترین کتری قرمز رنگی که این شهر تاکنون دیده است رونمایی خواهد کرد. این کتری غول پیکر (32 فوت قد) قبل از سفر به مدت پنج روز در میدان تایمز خواهد بود منهتن برای ماه دسامبر ، تشویق تعطیلات و فراخوان کمک های دیجیتالی را با خود به همراه آورده است.

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت محصولات با دوام کودک تا سال 2025

کمپین قرمز کتری اسباب بازی برای کودکان ، کت برای افراد بی خانمان و غذا برای گرسنگان ، و همچنین پشتیبانی از برنامه های بی شماری خدمات اجتماعی در طول سال و اقدام برای شکستن چرخه بحران و فقر بین نسلی را فراهم می کند. این برنامه ها و خدمات ارتش نجات صرف نظر از هویت جنسی یا جنسیتی یا گرایش ، اعتقادات شخصی یا هر عامل دیگری برای همه نیازمندان آزاد است. برای ایجاد تأثیر در بخشیدن به سه شنبه ، ارتش نجات راه های مختلفی را برای اهدا ارائه می دهد:

 • برای تبدیل شور و اشتیاق خود به RescueChristmas.org مراجعه کنید.
 • ثبت نام کنید تا یک هدیه پایدار ماهانه از 25 دلار برای کمک به ارتش نجات در طول سال. آ 25 دلار هدیه ماهانه در طول یک سال:
  • 240 وعده غذایی برای بیشتر آسیب پذیرها
  • 11 شب پناهگاه برای کسانی که در خیابان زندگی می کنند
  • 12 سال هدیه کریسمس برای یک کودک
 • با استفاده از Apple Pay یا Google Pay در هر کتری قابل توجه قرمز در سراسر کشور به صورت دیجیتال اهدا کنید.
 • با گفتن عبارت “الکسا ، به ارتش نجات اهدا کنید” ، از آمازون الکسا استفاده کنید و سپس مقدار آن را مشخص کنید.
 • با ارسال پیامک “KETTLE” به 91999 هر مبلغی را بدهید.
 • دوستان و خانواده را تشویق کنید تا از طریق گزینه هایی مانند Facebook Fundraisers عملاً به آنها کمک کنند.
اخبار مرتبط  ابزارهای تکنیکی PlayZoom برای کودکان به زودی برای جمعه سیاه راه اندازی می شوند.

درباره ارتش نجات
ارتش نجات سالانه به بیش از 30 میلیون آمریکایی کمک می کند تا از طریق طیف وسیعی از خدمات اجتماعی بر فقر ، اعتیاد و مشکلات اقتصادی غلبه کنند. ارتش نجات با تأمین غذا برای گرسنگان ، امدادرسانی اضطراری برای نجات یافتگان از بلایا ، توانبخشی برای کسانی که از سو abuse مصرف مواد مخدر و الکل رنج می برند و پوشاک و سرپناه برای افراد نیازمند ، بهترین کار را در 7،600 مرکز عملیاتی در سراسر کشور انجام می دهد. در اولین لیست “خیریه های مورد علاقه آمریکا” توسط وقایع نگاری انسان دوستی، ارتش نجات به عنوان بزرگترین سازمان غیرانتفاعی با خدمات مستقیم با بودجه خصوصی در این کشور قرار گرفت. برای اطلاعات بیشتر ، به SalvationArmyUSA.org مراجعه کنید. ما را در توییترSalvationArmyUS و #DoingTheMostGood دنبال کنید.

اخبار مرتبط  ساختارهای پناهگاه Weknowtents.com را معرفی می کند

SOURCE ارتش نجات

لینک های مربوطه

https://www.salvationarmyusa.org