فارمی آخرین فروش را اعلام می کند

LISHUI ​​، چین، 1 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Farmmi، Inc. (“فارمی” یا “شرکت”) (NASDAQ: FAMI) ، یک تامین کننده محصولات کشاورزی در چین، امروز آخرین برنده فروش خود را اعلام کرد. شرکت تابعه شرکت ، ژجیانگ جنگل مواد غذایی شرکت آموزشی ویبولیتین ، یک محصول چند منظوره دیگر ، سفارش پیگیری برای صادرات به اسرائيل. آخرین سفارش برای قارچ های خشک و خرد شده شیاتکه است.

اماس. یفانگ ژانگ، رئیس و مدیرعامل Farmmi ، اظهار داشت: “ما از موفقیت در فروش گسترده تر فروش ما بسیار خوشحال هستیم. در حالی که این آخرین سفارش پیگیری شده از یک مشتری مهم موجود است ، اما بزرگتر از سفارشات قبلی است ، زیرا ما هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم برای اطمینان از بالاترین کیفیت و غنی ترین طعم و مزه. ما شاهد افزایش مزایای مقیاس خود هستیم و سرعت آن از آنچه انتظار داشتیم اتفاق می افتد. با ورود صنعت به دوره سالمتر ، فرصت های بیشتری برای Farmmi وجود دارد ، جایی که می توانیم رشد حمل و نقل را تسریع کنیم ، همانطور که از ظرفیت و شبکه توزیع خود استفاده می کنیم. استراتژی رشد ما اجرا شده و در حال اجرا برای ایجاد قدرت Farmmi در بازار است و به ما امکان می دهد سهم بازار جهانی خود را افزایش دهیم. “

اخبار مرتبط  Solar Therapeutics بازگشایی مواد مصرفی شاهدانه در بزرگسالان با وانت کنار دار از دوشنبه ، 25 مه 2020

درباره Farmmi، Inc.

دفتر مرکزی آن در لیشوی ، ژجیانگ، فارمی ، شرکت (NASDAQ: FAMI) ، یکی از تأمین کنندگان عمده محصولات کشاورزی ، پردازنده و خرده فروش قارچ شیاتاکه ، قارچ Mu Er ، سایر قارچ های خوراکی و بسیاری دیگر از محصولات کشاورزی مورد جستجو است. بازار Farmmi Liangpin این شرکت به عنوان یک بستر تجاری برای محصولات کشاورزی دارای نشان جغرافیایی چینی عمل می کند و بستر بزرگی برای دسترسی مصرف کنندگان به محصولات کشاورزی محلی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید: http://ir.farmmi.com.cn/.

اخبار مرتبط  Groupe Dynamite با PayBright برای ارائه اقساطی بدون بهره در کانادا همکاری می کند

بیانیه های آینده نگر

این اطلاعیه شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای مقررات بندرگاه امن قانون اصلاح دعاوی در اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. تمام اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی در این اطلاعیه اظهارات آینده نگرانه است ، از جمله تأثیر بالقوه COVID-19 در تجارت ما در داخل و خارج از کشور چین. این اظهارات آینده نگر خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای را شامل می شود و براساس انتظارات و پیش بینی های فعلی در مورد رویدادهای آینده و روندهای مالی است که شرکت معتقد است ممکن است بر وضعیت مالی ، نتایج عملیات ، استراتژی تجاری و نیازهای مالی آن تأثیر بگذارد. سرمایه گذاران می توانند این عبارات آینده نگر را با کلمات یا عباراتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “هدف” ، “تخمین” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، شناسایی کنند “بالقوه” ، “ادامه” ، “وجود دارد / یا احتمال دارد” یا عبارات مشابه دیگر. این شرکت هیچ تعهدی در قبال بروزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس وقایع یا شرایط بعدی یا تغییر در انتظارات خود ندارد ، مگر در مواردی که طبق قانون لازم باشد. اگرچه شرکت معتقد است كه انتظارات بیان شده در این اظهارات آینده نگر منطقی است ، اما نمی تواند به شما اطمینان دهد كه چنین انتظاراتی صحیح خواهد بود و این شركت به سرمایه گذاران هشدار می دهد كه نتایج واقعی ممكن است با نتایج پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد.

اخبار مرتبط  InventHelp راهی برای جلوگیری از چپ شدن صندلی های توالت (SDB-1385) ارائه می دهد

SOURCE Farmmi، Inc.

لینک های مربوطه

http://ir.farmmi.com.cn/