یک میلیون کودک ویتامین A ضروری را از طریق Persona ™ Nutrition and Vitamin Angels® دریافت می کنند

سیاتل، 1 دسامبر 2020 / PRNewswire / – پرسونا ™ تغذیه، پیشروترین برنامه جهانی ویتامین شخصی ، امروز اعلام کرد که از طریق همکاری طولانی مدت خود با ویتامین آنجلز ، یک سازمان بهداشت جهانی و تغذیه جهانی که ویتامین های ضروری را تأمین می کند ، به یک میلیون کودک در معرض خطر سو mal تغذیه با ویتامین A تغییر دهنده زندگی کمک کرده است. و مواد معدنی برای مادران و کودکان زیر پنج سال در هر 50 ایالت آمریکا و سراسر جهان. هر سفارش شخصی که به فرد ارسال می شود ، ویتامین A را به کودکان تغییر می دهد.

“توانایی کمک به یک میلیون کودک در سراسر جهان نتیجه مستقیم تعهد شرکت ما برای کمک به همه جمعیت برای دستیابی به ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای دستیابی به سلامتی مطلوب و وفاداری مشتریانی است که از طریق سفارشات خود هر کدام را تحویل می دهند ماه ، “گفت جیسون براون، بنیانگذار و مدیرعامل ، پرسونا تغذیه. “امیدواریم افراد بیشتری فکر کنند در شرکتهایی که بازپرداخت می کنند خرید کنند و ما خوشحالیم که شرکتی هستیم که همیشه به انجام کارهای خوب در حمایت از مشتریان خود اعتقاد داشته ایم. ما همچنان یک شریک قابل اعتماد برای کمک به فرشتگان ویتامین خواهیم بود. مأموریت و کمک به کودکان بیشتر رشد و رشد. “

اخبار مرتبط  OPPO بیش از 10 هزار نفر را درگیر کار می کند و می تواند برای الهام بخشیدن به جوانان امارات متحده عربی فعالیت بیشتری کند

فواید ویتامین A برای سلامتی

ویتامین A گروهی از ترکیبات اساسی محلول در چربی است که برای روند بینایی ، رشد و نمو سلول و عملکرد ایمنی بدن ضروری است. کمبود ویتامین A می تواند در اثر مصرف ناکافی غذاهای حاوی ویتامین A یا بتاکاروتن (پیش ماده ویتامین A) شامل کبد ، زرده تخم مرغ ، شیر کامل ، کره و پنیر باشد. بتاکاروتن در هویج ، سبزیجات برگ سبز تیره و همچنین کدو تنبل ، خربزه و میوه های مختلف وجود دارد.

“این شرکت هایی مانند Persona هستند که از همان ابتدا هدیه تغذیه می دهند که این جهان را به مکانی سالم تبدیل می کنند.” هوارد شیفر، بنیانگذار و رئیس جمهور ، ویتامین فرشتگان. “ما افتخار می کنیم که پرسونا تغذیه طی سه سال گذشته شریک ویتامین آنجلز بوده و به ما کمک کرده است تا به یک میلیون کودک که بیشترین نیاز به ویتامین A را دارند ، برسیم. ما با همکاری مشترک خود چشم به راه رسیدن به تعداد بیشتری از کودکان دارای مواد مغذی ضروری هستیم. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Persona و کمک به کودکان برای دسترسی به ویتامین A ، لطفاً به سایت www.personanutrition.com مراجعه کنید.

درباره پرسونا
Persona ™ ، یک شرکت علوم بهداشتی Nestlé (NHSc) ، برنامه هایی با پشتیبانی علمی و منحصر به فرد برای ویتامین ها ایجاد می کند. هر برنامه سفارشی از اجزای سازگار با کیفیت بالا و موجود در دسترس استفاده می کند که به درب منزل مشتریان تحویل داده می شود. الگوریتم اختصاصی مورد استفاده برای ارزیابی ها بر اساس تحقیقات علمی است که توسط تیم MD ، RD و متخصصان تغذیه شرکت بررسی شده است و عوامل مربوط به سبک زندگی ، نیازهای فردی و داروهای تجویز شده برای ارائه توصیه های ویتامین و مکمل به اندازه مصرف کننده منحصر به فرد است. Persona Nutrition در بیش از 140 کشور از طریق حمل و نقل جهانی در دسترس است. پرسونا از طرفداران ویتامین فرشتگان است. با هر سفارش بسته بسته بندی ویتامین Persona ، دو کودکی که در معرض سو mal تغذیه هستند ویتامین A ضروری دریافت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت www.personanutrition.com یا www.nestlehealthscience.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تولید کنندگان الماس آبی که با آغاز رسمی مذاکرات تجاری ایالات متحده و انگلستان تشویق می شوند

درباره علوم بهداشتی Nestlé (NHSc)
Nestlé Health Science (NHSc) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Nestlé ، یک رهبر جهانی شناخته شده در زمینه علوم تغذیه است. NHSc متعهد شده است که از طریق تغذیه برای مصرف کنندگان ، بیماران و شرکای مراقبت های بهداشتی آنها زندگی سالم تر را تقویت کند. این شرکت مجموعه گسترده ای از سلامت مصرف كنندگان در صنعت بهداشت ، مارك های مصرفی و VMS صنعت را ارائه می دهد كه راه حل های مبتنی بر علم هستند و تمام جنبه های بهداشتی از پیشگیری ، تا نگهداری ، تا درمان را پوشش می دهند. NHSc در حال تعریف مجدد رویکرد مدیریت سلامت در چندین زمینه اصلی مانند بهداشت کودکان ، آلرژی ، مراقبت های حاد ، انکولوژی ، سلامت متابولیک ، پیری سالم ، سلامت دستگاه گوارش و خطاهای ذاتی متابولیسم است. دفتر مرکزی NHSc در سوئیس ، بیش از 5000 نفر در سراسر جهان را استخدام می کند ، که متعهد به ایجاد تغییر در زندگی مردم هستند ، برای یک فرد سالم و سالم امروز و فردا. برای اطلاعات بیشتر به https://www.nestlehealthscience.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  WinCo Foods با مشارکت کارت هدیه شبکه Blackhawk گزینه های جدید هدیه دادن به مصرف کنندگان در طول تعطیلات 2020

درباره فرشتگان ویتامین
Vitamin Angels در سال 1994 تأسیس شد ، یک سازمان بهداشت عمومی و تغذیه جهانی است که مداخلات تغذیه ای مبتنی بر شواهد را برای مادران در معرض خطر و کودکان زیر پنج سال در ایالات متحده و سراسر جهان ارائه می دهد. فرشتگان ویتامین سالانه به 70 میلیون مادر و کودک در 70 کشور می رسد ، از جمله ایالات متحده هر دو سازمان خیریه و GuideStar بالاترین امتیازات را برای شفافیت مالی به فرشتگان ویتامین می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.vitaminangels.org مراجعه کنید.

SOURCE Persona

لینک های مربوطه

http://www.personanutrition.com