شرکت برندهای طراح ، بروزرسانی نقدینگی مالی را ارائه می دهد

COLUMBUS ، اوهایو، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – Inc Designer Brands (NYSE: DBI) ، یکی از بزرگترین طراحان ، تولید کنندگان و خرده فروشان کفش و لوازم جانبی ، امروز اعلام کرد اصلاحات 400 میلیون دلار چرخ اعتبار. این اصلاحیه ، همراه با پشتیبانی دریافت شده از شرکای فروشنده و صاحبخانه ، به تقویت نقدینگی نزدیک به شرکت کمک می کند زیرا تأثیرات مداوم COVID-19 را برطرف می کند و شروع به بازگشایی فروشگاه ها در جغرافیای منتخب می کند.

در نتیجه این اصلاحیه ، شرکت از پرداخت سود سهام و خرید سهام سهم خودداری می کند. علاوه بر این ، این اصلاح مؤلفه ها را برای محاسبه نسبت اهرم و نسبت بار شارژ ثابت برای تعریف برخی از تأثیرات موقت ناشی از COVID-19 تعریف می کند.

مدیر اجرایی راجر راولینز، اظهار داشت ، “ما متعهد هستیم كه در این زمانهای بی سابقه ، پایداری بلندمدت كسب و كار خود را حفظ كنیم ، و این اقدامات انعطاف پذیری و نقدینگی مالی بیشتری را برای فعالیتهای ما فراهم می سازد. ما همچنان به اهرمهای استراتژیك خود در ارائه محصولات متفاوت ، ارائه تمایز می دهیم. تجارب و تمرکز بر فرصت های جدید رشد برای خدمت به مشتریان در حالی که به پاندمی COVID-19 می پردازید. “

اخبار مرتبط  استودیوی جدید تمرین در پیتسفورد تجربه تناسب اندام بی نظیری را ارائه می دهد

جزئیات بیشتر در مورد اصلاح خط اعتباری برندهای طراح ، در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) درج شده است. 1 مه سال 2020.

درباره برندهای طراح

برندهای طراح یکی از بزرگترین طراحان ، تولید کنندگان و خرده فروشان کفش و لوازم جانبی آمریکای شمالی است. این شرکت مجموعه ای از مفاهیم خرده فروشی را در تقریباً 1000 مکان تحت عنوان DSW Designer Warehouse® Warehouse® ، The Shoe Company® ، و کفش های Warehouse® بخش ها و بخش های کفش در ایالات متحده از طریق گروه تجاری وابسته خود اداره می کند. طراح برندها از طریق کاموتو گروه ، تولید کننده پیشرو در بیش از 5400 درب در سراسر دنیا ، کفش و لوازم جانبی را طراحی و تولید می کند. گروه کاموتو دارای حق صدور مجوز برای مشاغل کفش Jessica Simpson، و مجوز کفش و کیف دستی برای Lucky Brand® و Max Studio® است. در همکاری با سرمایه گذاری مشترک با گروه های معتبر برندها ، طراح برندها همچنین در Vince Camuto® ، Louise et Cie® ، Sole Society® ، CC Corso Como® ، Enzo Angiolini® و دیگران صاحب سهم هستند. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت www.designerbrands.com.

اخبار مرتبط  OPPO هدفون های بی سیم سری Reno4 و OPPO Enco W51 را در خاورمیانه راه اندازی می کند

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

برخی از اظهارات در این بیانیه مطبوعات ، اظهارات آینده نگر را به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تشکیل می دهد. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات و فرضیات فعلی است که شامل ریسک ها و عدم قطعیت ها و اطلاعات در دسترس شرکت از آن زمان است. تاریخ آن نتایج واقعی شرکت می تواند به دلیل خطرات و عدم قطعیت های مربوط به مشاغل خود ، از لحاظ ریسک و فاش کننده های موجود در گزارش های سالانه ، سه ماهه و جاری خود ، مانند پرونده های تأمین شده در SEC ، از نظر تأثیرگذاری و یا ضمنی متفاوت باشد ، از جمله تأثیرات COVID. -19 همه گیر اظهارات رو به جلو شامل اظهاراتی در مورد انتظارات ، اعتقادات ، اهداف یا استراتژی های شرکت در مورد آینده است و می توان با کلمات آینده نگر مانند “برنامه” ، “پیش بینی” ، “ایمان” ، “می تواند” “ادامه یابد ، “” برآورد “،” انتظار “،” قصد “،” ممکن است “،” باید “،” خواست “و” می خواست “یا کلمات مشابه. بیانیه های پیشرو در این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه هایی در مورد تأثیر COVID-19 بر عملکرد شرکت می شوند. شرکت صریحاً از هرگونه تعهد یا تعهدی مبنی بر انتشار هرگونه به روزرسانی یا تجدیدنظر در هر بیانیه آینده نگر مندرج در اینجا ، صرف نظر می کند تا منعکس کننده هرگونه تغییر در انتظارات شرکت با توجه به آن یا هرگونه تغییر در وقایع ، شرایط یا شرایطی باشد که چنین گزاره ای در آن بنا شده باشد.

اخبار مرتبط  CoveringsETC از راه اندازی مجموعه جدید Terrazzo خبر داد

SOURCE برندهای طراح شرکت

لینک های مربوطه

http://www.DSWinc.com