هنگامی که یک مزرعه مخلوط جدید “پای سیب زمینی شیرین” کشاورز جن را در مشارکت با Save the Children منتشر کرد

با الهام از Once Upon a Farm CoFounder و مدیر ارشد برند جنیفر گارنر دستور العمل خانوادگی و مزرعه خانوادگی صد ساله او در Locust Grove ، اوکلاهما، مخلوط پای شیرین سیب زمینی Farmer Jen دارای سیب زمینی شیرین شیرین با شیر نارگیل ابریشمی ، خرما شیرین و نوعی وانیل برای یک میان وعده شیرین فشرده ، کیک خوشمزه و مناسب برای همه افراد خانواده است. 12 بسته تخصصی پای سیب زمینی شیرین Farmer Jen (که برابر است با a 3.00 دلار کمک مالی تهیه یک وعده غذایی برای یک کودک گرسنه در مناطق روستایی آمریکا) و یک بسته انواع شیرینی سیب زمینی شیرین Farmer Jen برای خرید بصورت آنلاین در www.onceuponafarmorganics.com در دسترس خواهد بود.

“این دستورالعمل جدید جایگاه ویژه ای در قلب من دارد و از دستور شیرینی سیب زمینی شیرین مادربزرگ Exie من الهام گرفته و از سیب زمینی شیرین کاشته و برداشت شده توسط عمو رابرت من در مزرعه خانوادگی ما استفاده می کند. Locust Grove. با داشتن یک سطح دیگر از عشق ، بخشی از فروش محصولات به کار خارق العاده ای که Save the Children ادامه می دهد کمک خواهد کرد. ” افسر برند، جنیفر گارنر. “بیش از یک دهه که شخصاً با سازمان کار کرده ام ، زمان مناسب برای Once Upon a Farm and Save the Children برای پیوستن به نیروهای خود و ادامه کمک به بچه ها برای شروع سالم فردا بیشتر است.”

اخبار مرتبط  گزارش صنعت صندلی خزانه جهانی 2020-2025 شامل پروفایل های چرم آمریکایی ، مبلمان آنجی جینکون ، فروشگاه های خانگی اشلی ، اکرنز ، گروه خانگی میراث ، و موارد دیگر

وی گفت: “ما بسیار مفتخریم که با جنیفر و خانواده باور نکردنی روزی روزگاری یک مزرعه همکاری می کنیم و تلاش می کنیم فرداهای سالم تر و شادتر را برای فرزندان کشورمان فراهم کنیم.” مارک شرایور، معاون ارشد برنامه ها و حمایت های ایالات متحده برای نجات کودکان. وی گفت: “یك كودك گرسنه در آمریكا یك كودك گرسنه است و حمایتی كه Save Save Children از طریق این مشاركت دریافت خواهد كرد ، به تلاش های ما برای تغذیه و تغذیه كودكان در سراسر روستاهای آمریكا كمك خواهد كرد.”

اخبار مرتبط  Yeedi جاروبرقی ربات برتر را با قیمت مناسب در بازار اتحادیه اروپا راه اندازی می کند

مانند همه محصولات Once Upon a Farm ، پای سیب زمینی شیرین Farmer Jen حاوی قند اضافی نیست و با مواد آلی مخلوط شده و فشرده شده سرد ساخته می شود تا مواد مغذی و طعم دهنده هایی را که بچه ها دوست دارند و والدین به آنها اعتماد دارند قفل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Once Upon a Farm و خرید این ترکیب انحصاری آنلاین ، به سایت www.onceuponafarmorganics.com مراجعه کنید.

درباره Save the Children
از کودکان محافظت کن معتقد است که هر کودک سزاوار آینده است. از زمان تأسیس بیش از 100 سال پیش ، ما زندگی بیش از 1 میلیارد کودک را تغییر داده ایم. که در ایالات متحده و در سراسر جهان ، ما به کودکان یک شروع سالم در زندگی ، فرصتی برای یادگیری و محافظت در برابر آسیب ها می دهیم. ما هر کاری که لازم است برای کودکان انجام می دهیم – هر روز و در مواقع بحرانی – زندگی و آینده آنها را متحول می کنیم. ما را دنبال در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و یوتیوب.

اخبار مرتبط  نخستین نمایشگاه آنلاین "MIFF FURNIVERSE" افتتاح می شود

درباره روزی روزگاری یک مزرعه
در Once Upon a Farm ، داستان بهتری از اینجا شروع می شود. ما مأموریت بیشتری در تهیه میان وعده های ارگانیک ، شایسته هوس و یخچال برای کودکان در هر سنی داریم. دستورالعمل های ما فقط با بهترین مواد آلی تهیه شده اند – میوه ها و سبزیجات کامل برداشت شده ، مخلوط شده و فشرده شده برای فشار دادن مواد مغذی ، طعم و بافت – برای حمایت از کودکان در حال رشد در هر مرحله هر یک از مخلوط های غیر GMO ، میوه های غیر لبنی و سبزیجات ، اسموتی ها و ماست های فاقد لبنیات قند اضافی ندارند و فاقد طعم دهنده ها ، رنگ ها و مواد نگهدارنده مصنوعی هستند – فقط میان وعده های ساده ، واقعی و غنی از مواد مغذی کل خانواده شما عشق. ما را در اینستاگرام ، فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و Pinterest.

تماس با رسانه:

جین ابلازا
[email protected]

منبع Once Upon A Farm، LLC

لینک های مربوطه

www.onceuponafarmorganics.com