شرکای دور با نگاه اجمالی جهانی برای باز کردن تجربه سفر و رهبری برای جوانان متنوع

“در Away ، ما جهانی را تصور می کنیم که همه بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند – و از آن بهره مند شوند – از تجارب سفر تحول آفرین. همکاری ما با Global Glimpse یک گام معنادار به جلو برای تحقق بخشیدن به چشم انداز ما است ، اطمینان حاصل شود که جوانان از زمینه های مختلف ابزار لازم را دارند. تبدیل به شهروندان متفکر جهان می شوند ” سلنا کالواریا، مدیر ارشد بازاریابی ، دور. “همانطور که ما در این سال گذشته تأمل می کنیم و به آینده سفر نگاه می کنیم ، من فوق العاده خوش بین هستم که تأثیر مثبتی در جوامع زندگی ، کار و بازدید خواهیم داشت.”

Global Glimpse فرصت سفر و رهبری را برای بیش از 7000 دانش آموز فراهم کرده است و آنها را برای ایجاد ارتباطات معنادار و میان فرهنگی با افراد از زمینه ها و مکان های مختلف راهنمایی می کند. امروزه ، برنامه نویسی مجازی این سازمان دانشجویان را قادر می سازد تا با دیدگاه های جهانی ، البته از خانه ، درگیر شوند.

اخبار مرتبط  InventHelp ارائه آچار طراحی مجدد (MOA-236)

وی گفت: “Away و Global Glimpse به قدرت اتصال اعتقاد دارند و ما دیدگاه مشترکی داریم که چگونه حتی در این اوقات نامشخص می توانیم سفر را دوباره تصور کنیم.” الیزا پسویت، مدیر اجرایی ، نگاه اجمالی جهانی. “این مشارکت به دانش آموزان ما اجازه می دهد ، فارغ از اینکه از کجا آمده اند ، احساس کنند که جهان متعلق به آنهاست و مشارکت آنها در آن مهم است. با هم ، ما می توانیم به دانش آموزان از هر زمینه ای فرصت دهیم تا افق دید خود را گسترش دهند و از جوامع و فرهنگ ها بیاموزند. که متفاوت از خانه های خود و در سراسر جهان است. ”

اخبار مرتبط  بسته بندی ماریانی از اعضای جامعه سپاسگزار است: قهرمانان مواد غذایی ما

جشن گرفتن سه شنبه دادن ، دور است جامعه خود را تشویق به مشارکت در این مشارکت ، راه اندازی یک صفحه اهدا در حمایت از Global Glimpse Brave New Leaders Academy. برای شخصی سازی بیشتر دعوت به عمل ، Away چهار دانشجوی Global Glimpse را در صفحات اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر مارک معرفی می کند که هرکدام مقصد سفر رویایی خود را به اشتراک می گذارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مأموریت تأثیرات اجتماعی Away ، به اینجا مراجعه کنید www.awaytravel.com/impact.

درباره دور
آویا یک برند سبک زندگی جهانی است و مأموریت دارد سفر را متحول کند. این شرکت در سال 2016 با یک وسیله حمل و نقل کاملاً طراحی شده راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون مجموعه ای از چمدان ها و سایر ملزومات سفر ساخته شده برای نیازهای متحول مسافر مدرن را گسترش داده است. دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک، Away دارای 12 مکان خرده فروشی آجر و ملات است و در حال حاضر محصولات را به 40 کشور جهان ارسال می کند. Away به عنوان یکی از “نوآورترین شرکتهای جهان” شرکت Fast شناخته شده و در لیست “بهترین اختراعات” TIME شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید awaytravel.com.

اخبار مرتبط  متخصصان مو LICHEN Professional هفته دیجیتال Cosmoprof Asia را برای معرفی محصولات خانگی خود به دنیا انتخاب کردند

درباره نگاه اجمالی جهانی
Global Glimpse یک سازمان غیرانتفاعی نوآورانه است که برای توانمند سازی دانش آموزان دبیرستانی ایالات متحده از زمینه های مختلف به فکر و عمل به عنوان شهروندان مسئولیت پذیر جهانی است. Global Glimpse در سال 2007 تأسیس شد و از طریق تجارب سفرهای بین المللی تحول آفرین و برنامه های یادگیری جهانی مجازی ، زندگی بیش از 7000 دانشجو و 500 مربی را تحت تأثیر قرار داده است. Global Glimpse با بیش از 100 دبیرستان دولتی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو، شیکاگو، نیویورک، کلرادو، و ماساچوست. در globalglimpse.org درباره کار و تأثیر آنها بیشتر بیاموزید

تماس با رسانه: [email protected]

منبع دور

لینک های مربوطه

www.awaytravel.com