گروه تدارکات بندر دومین تاسیسات ساوانا را برای خدمت به بازارهای در حال رشد Omnichannel افتتاح می کند

لس آنجلس، 1 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بندر لجستیک گروه ، یکی از ارائه دهندگان پیشرو در کشور خدمات لجستیک omnichannel ، امروز گسترش خود را در ساوانا ، گا با امکانات جدید دروازه ایالات متحده. مرکز توزیع 360،000 فوت مربع که به تازگی ساخته شده است ، به منظور ارائه خدمات به مشتریان و تجارت خرد و خرده فروشی که نیاز به تحقق مستقیم مصرف کننده (D2C) و تحویل فروشگاه دارند ، طراحی شده است.

وی گفت: “جنوب شرقی یک دروازه اصلی در استراتژی رشد ما است زیرا ما رد پای خود را گسترش می دهیم تا علاوه بر تحویل فروشگاه های خرده فروشی ، مستقیماً به مصرف کنندگان بیشتری خدمات دهیم.” گرگ مورلو، رئیس جمهور و مدیر ارشد بازرگانی در گروه لجستیک بندر. “محدودیت های COVID-19 رشد تجارت الکترونیکی B2C را تسریع کرده است و ما در انجام تنظیمات لازم برای مشتریان خود نسبت به یک مدل تحقق آماده D2C بسیار روان هستیم.”

ساوانا در حالت حمل و نقل ایده آل در دو روز حمل و نقل توسط همه حالت های حمل و نقل به حدود 70 درصد از جمعیت ایالات متحده و بندر سریع رشد ساوانا یکی از پنج بندر برتر دریایی در است آمریکای شمالی، بهره برداری از بزرگترین تاسیسات کانتینرهای یک ترمینال در نیمکره غربی.

واقع در نزدیکی بندر و بزرگراه ها ، پیشرفته ترین است ساوانا این تاسیسات دارای 58 درگاه اسکله ای و مکعب های ذره ای برای ذخیره سازی عمودی کارآمد و مکمل های موجود در گروه Port Logistics است که در سال 2016 با اندازه مشابه افتتاح شد. وی گفت: “ما در تاسیسات دیگر خود كه كمتر از 5 مایل فاصله دارد ، چند مشتری داریم و به راحتی منابع ، مانند نیروی كار بین دو DC را تقسیم می كنیم.” بیل داونپورت، مدیر کل جنوب شرقی در گروه لجستیک بندر. ”

تأسیسات جدید در اوایل سال جاری افتتاح شد تا مشتری لنگر ، Garran Inc ، سازنده Garanimals و سایر خطوط پوشاک را برای تحویل فروشگاه به یک خرده فروشی بزرگ ارائه دهد. Garan که از اوایل سال 2019 مشتری گروه Port Logistics بود ، از شرکت دیگر تدارکات بیشتر شده بود ساوانا امکانات. داونپورت افزود: تسهیلات جدید به گاران اجازه می دهد تا با همگامی با رشد ، حجم خود را افزایش دهد.

مشتریان گروه تدارکات بندر در جدید ساوانا این مرکز همچنین از خدمات ارزش افزوده متناسب با تجارت الکترونیک ، خرده فروشی و پوشاک بهره مند خواهد شد. این سایت کاملاً توسعه یافته همچنین دارای فضای اداری و ظرفیت حیاط قابل توجهی برای حمل و نقل کامیون و درایو است.

درباره گروه لجستیک بندر

Port Logistics Group خرده فروشان مستقر و در حال ظهور را قادر می سازد مارک های خود را از طریق انجام سفارشات استثنایی بیان کنند. این شرکت خدمات تدارکاتی در همه کانال را شامل توزیع خرده فروشی ، توزیع عمده فروشی و تحقق تجارت الکترونیکی ارائه می دهد. با مخلوط استراتژیک 6.5 میلیون فوت مربع فضای انبار با پشتیبانی فناوری و اتوماسیون هوشمند ، گروه Port Logistics پیوند حیاتی بین حمل و نقل بین المللی و زنجیره تامین آخرین مایل را فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پایان به پایان ما ، به این آدرس مراجعه کنید: www.portlogisticsgroup.com.

SOURCE گروه لجستیک بندر

لینک های مربوطه

http://www.portlogisticsgroup.com

اخبار مرتبط  iHerb به عنوان یک محل کار عالی تأیید شده است