خلاصه ای از هدیه تعطیلات II Cision

نیویورک، 3 دسامبر 2020 / PRNewswire / – خلاصه زیر مجموعه ای از داستان های مربوط به هدیه دادن به تعطیلات است و برای بخش های ویژه و استفاده عمومی مناسب است.

برای هر داستان موجود در این بسته ، اولین پاراگراف منتشر شده را در زیر می بینید ، و همچنین عنوان آن را به متن کامل پیوند می دهید.

این آخرین مورد از سری گردآوری های مربوط به رویدادهاست که PRN به عنوان بخشی از سرویس خبری Cision Roundup News معمول خود انجام می دهد. حضور در سال 2020 خلاصه بازی های زیر است:
نام بسته

مثل حلزون حرکت کردن

تاریخ توزیع

آخرین لحظه هدیه دادن به تعطیلات

هدایای لحظه آخری

هفدهم دسامبر

هدیه دادن تعطیلات II خلاصه Cision

1. Stryve Biltong اولین غذای خوشمزه هدیه جهان

PLANO ، تگزاس، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – درست به موقع تعطیلات ، سعی کنید، میان وعده کاملاً طبیعی و مناسب برای شما برای گوشت ، اولین غذای هدیه جهان را تهیه کرده است ، هدیه تعطیلات همه گیر برای شیفته ترین و عاشق ترین گوشت دوست گوشت در زندگی شما.

اخبار مرتبط  Ascend افزایش قیمت مواد میانی را اعلام کرد

2. با راهنمای هدیه تعطیلات UniKeep خرید تعطیلات خود را “سورتمه” کنید

ماریسویل ، اوهایو، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – فصل خرید تعطیلات اینجاست و اگر در زندگی خود علاقه مند یا کلکسیونی دارید ، لیست خرید خود را با استفاده از کیت های سرگرمی تزئینی و چسب جمع آوری از راهنمای تعطیلات UniKeep علامت گذاری کنید.

3. فصل را با موارد جدید تعطیلات از Ferrero جشن بگیرید

PARSIPPANY ، N.J.، 23 نوامبر 2020 / PRNewswire / – این که آیا به دنبال ایده های متفکر هدیه ، جوراب زنانه ساقه بلند ، تزئینات تزئینی یا سنت های سرگرم کننده دستور العمل های خانوادگی هستید ، ترکیب فصلی Ferrero امسال چیزی را برای همه در لیست شما ارائه می دهد. در تمام طول فصل تعطیلات ، مصرف کنندگان می توانند اقلام جدید را بدست آورند و موارد مورد علاقه خود را به روز کنند و برای الهام بخشیدن به جشن ، همراه با سنجاق های قابل خرید ، به صفحه Pinterest Ferrero بروند تا سفارش دقیقاً مورد نیاز شما را آسان کنند.

اخبار مرتبط  تأثیر COVID-19 بر رفتار مصرف کننده در ایالات متحده و برزیل

4. پنیر بزرگ با وب سایت تجارت الکترونیکی جدید اقدام به فروش پنیر چدار تیز و خنک 12 تا 15 ساله برتر این فصل تعطیلات می کند

PLYMOUTH ، Wis.، 23 نوامبر 2020 / PRNewswire / – از شخصی که برای خرید سخت است از لیست هدایای تعطیلات خود عبور کنید ، زیرا چه کسی پنیر را دوست ندارد؟ امروز، پنیر بزرگ اولین فعالیت خود را انجام داده و وب سایت تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی کرده است و از یک سن 12 تا 15 سال برخوردار است ویسکانسین پنیر چدار مستقیم به مشتریان می رسد تا در این فصل از تعطیلات لذت ببرند.

اخبار مرتبط  4Front اعلام کرد تاریخ درآمد سه ماهه سوم مالی 2020 و تماس کنفرانسی

5 آزمایشگاه های Bunker راهنمای هدیه تعطیلات خود را با مشاغل کوچک همسر و تحت مالکیت کهنه سربازان منتشر می کند

شیکاگو، 25 نوامبر 2020 / PRNewswire / – برای فروشگاه تجارت کوچک شنبه ، آزمایشگاه های بانکر اولین راهنمای هدیه خود را با مشاغل کوچک متعلق به کهنه سربازان و همسران نظامی منتشر کرده است.

اگر می خواهید یک کپی از برنامه کامل داشته باشید ، یا اگر می خواهید نظر دهید ، لطفا ایمیل کنید [email protected]. ما از پیشنهادات استقبال می کنیم نسخه های بسته های قبلی برای رسانه ها در دسترس خواهد بود. خلاصه ها و عکسهای Cision در وب سایت PR Newswire نیز موجود است.

عکسهایی که همراه با انتشار هستند از PRNewswire.com برای بارگیری در دسترس هستند.

SOURCE PR Newswire Association LLC