انجمن صنایع آتش بازی آمریكا از كنگره می خواهد تا بسته امداد COVID را هنگام اردك لنگ تصویب كند

بتسدا ، خانم، 3 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 9 ماه پیش از بروز بیماری همه گیر COVID-19 ، صنعت سرگرمی حرفه ای آتش بازی ، همراه با صنعت رویدادهای زنده ، تقریباً به طور کامل تعطیل شده است. اکثر قریب به اتفاق جشن های روز استقلال همراه با رویدادهای ورزشی ، جشنواره ها ، نمایشگاه ها و کنسرت ها لغو شد ، و در نتیجه درآمد کمی برای این مشاغل خانوادگی داشت. اکنون بیش از 98٪ از کل جشن های سال نو و روشنایی های درخت کریسمس ، که دومین فصل بزرگ صنعت آتش بازی را نشان می دهد ، لغو شده است و هر فرصتی برای ایجاد درآمد لازم برای جبران از دست دادن مخرب درآمد در سال 2020 لغو شده است.

“از آنجا که صنعت ما به اجتماعات عمومی گسترده احتیاج دارد ، ما یکی از آخرین صنایعی خواهیم بود که به طور کامل بازگشایی خواهیم شد. این امر منجر به مشکلات مالی عظیم برای مشاغل کوچک خانوادگی ، که بسیاری از آنها چند نسل هستند ، که شامل صنعت حرفه ای سرگرمی آتش بازی است ، “مدیر اجرایی APA گفت ، جولی ال. هكمن. برخلاف سایر مشاغل کوچک ، این مشاغل منحصر به فرد هستند زیرا زندگی خود را از طریق تولید نمایش های آتش بازی برای چهارم ژوئیه ، کنسرت ها ، جشنواره ها ، نمایشگاه ها ، رویدادهای ورزشی و جشن های سال نو تأمین می کنند. همه این رویدادهای زنده تحت تأثیر همه گیر قرار گرفتن 12 میلیون شغل در معرض خطر و مشاغل کوچک خانوادگی در معرض خطر بسته شدن درهای خود برای همیشه قرار گرفته است. وی گفت: “اگر كنگره بلافاصله در مورد تصویب یك بسته امدادی COVID در طی مرغابی لنگ اقدام نكند ، این مشاغل زنده نخواهند ماند و سنت بزرگ آمریکایی ما در زمینه سرگرمی آتش بازی به یك خاطره دور تبدیل خواهد شد.” برایان پانتر، رئیس APA.

برای صنعتی که کاملاً به آمریکا کمک می کند تا غرور ، میهن پرستی و آزادی خود را جشن بگیرد ، بسیار مهم است که کنگره دور هم جمع شود و به مشاغل آسیب دیده تحت تأثیر همه گیر کمک کند. هكمن گفت: “صنعت ما با ظرفیت 25٪ یا 50٪ مانند رستوران ها ، فروشگاه ها و سالن ها كار نمی كند. صنعت ما حتی با 10٪ نیز كار نمی كند. بسیاری از شركت های سرگرمی آتش بازی 90٪ یا بیشتر از درآمد سالانه خود را از دست داده اند.” ضروری است که کنگره به آنها کمک کند تا زنده بمانند. دور دیگری از کمک ها مانند برنامه محافظت از Paycheck (PPP) و کمک های بیکاری همه گیر (PUA) این مشاغل سخت آسیب دیده را تا زمان مذاکره در مورد بسته امدادی گسترده تر ، با یک نجات نجات می دهد.

صنعت سرگرمی آتش بازی نمی تواند تا سال آینده منتظر تخفیف مالی باشد. زمان برای نجات این مشاغل کوچک خانوادگی در حال اتمام است. ما از کنگره می خواهیم که در جلسه کنونی اردک لنگ برای تصویب بسته امداد COVID اقدامات فوری انجام دهد.

درباره انجمن صنایع آتش بازی آمریکا
APA اتحادیه پیشرو در صنعت ایمنی و آتش بازی به نمایندگی از تولیدکنندگان ، واردکنندگان ، توزیع کنندگان ، خرده فروشان ، تأمین کنندگان و شرکت های نمایش حرفه ای است. مأموریت APA که در سال 1948 تاسیس شده است ، تشویق ایمنی در طراحی و استفاده از انواع آتش بازی ، ارائه اطلاعات و پشتیبانی از صنعت برای اعضای صنعت و ارتقا regulation مقررات مسئول صنعت آتش بازی است. اطلاعات بیشتر در مورد صنعت آتش بازی را می توان در وب سایت APA به آدرس http://www.americanpyro.com یافت.

تماس با رسانه: جولی ال. هكمن، مدیر اجرایی
انجمن صنایع آتش بازی آمریکا
(301) 907-8181
[email protected]

SOURCE انجمن صنایع آتش بازی آمریکا

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های TurtleTree ، رهبر جهانی در شیر سلولی ، TurtleTree Scientific را راه اندازی می کند