سیب زمینی رول مارتین در تگزاس گسترش می یابد

چمبرزبورگ ، پا، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – رولز و نان معروف سیب زمینی مارتین از گسترش جغرافیایی به سان آنتونیو ، تگزاس، بازار خرده فروشی.

مارتین خوشحال است که اعلام می کند محصولات تازه پخته شده آنها اکنون در دسترس است سان آنتونیو ، تگزاس، از طریق فروشگاه های خرده فروشی H-E-B®. در مکان های انتخاب شده H-E-B® ، مشتریان می توانند انواع محصولات مارتین ، از جمله رول سیب زمینی معروف ساندویچ معروف مارتین را خریداری کنند. سایر محصولات موجود عبارتند از: رول سیب زمینی بلند (هات داگ) ، نان کره واقعی به سبک قدیمی مارتین ، نان سیب زمینی مارتین ، نان کره دارچین-کشمش مارتین ، نان سیب زمینی 100٪ گندم کامل مارتین و به موقع تعطیلات ، شام مارتین سیب زمینی رول!

محصولات مارتین در هوستون و فروشگاههای Austin H-E-B® از فوریه. رول های معروف سیب زمینی بسیار معروف شده اند ، در صورت موجود بودن تگزاس، به دلیل مشخصات و عطر و طعم آن بسیار خوب با نمادین جفت می شود تگزاس دستور پخت کباب و برگر.

اخبار مرتبط  تغییر شیوه زندگی و فناوری متصل به افزایش نرخ رشد بازار کفش: TMR

مارتین در مناطقی از تگزاس با مسیرهای متعلق به شرکت ها و کارمندان فروش مسیر که از محلی استخدام می شوند تگزاس منطقه می گوید: “من واقعاً از تیمی که در محل داریم احساس خوبی دارم.” تاد بیکسبی، مدیر فروش مارتین. “اولویت ما ارائه محصولات با کیفیت بالا ، تازه پخته شده و بهترین خدمات به مشتری است و ما یک تیم مجرب را تشکیل داده ایم که اهمیت خدمات منظم و درجه یک را برای فروشگاه ها درک می کند.”

رول و نان معروف سیب زمینی مارتین یکی از کالاهای اساسی در این زمینه بوده است پنسیلوانیا خانوارها از سال 1955 تاکنون لوید و لوئیس مارتین گاراژ خود را به نانوایی تبدیل کردند و فروش محصولات خود را در بازارهای کشاورزان آغاز کردند. از آن زمان ، در 60 سال به علاوه حیات خود ، این شرکت رشد کرده و به یک بازار خرده فروشی بسیار بزرگتر گسترش یافته است ، که بیشتر سواحل شرقی ایالات متحده و همچنین شهرهایی مانند شیکاگو، نشویل، هوستون، و آستین. مارتین به طور مداوم به دنبال راه هایی برای آوردن رول و نان نمادین خود به مناطق بیشتر است ایالات متحده، و در حال حاضر حتی بیشتر از تگزاس گنجانده شده است.

اخبار مرتبط  Sommelier تایید شده: Laurent-Perrier Cuvée Rosé

شرکت معروف شیرینی فروشی مارتین ، شرکت family یک شرکت کالاهای مصرفی متعلق به یک خانواده است و دفتر مرکزی آن در آن قرار دارد چمبرزبرگ ، پنسیلوانیا، با یک نانوایی دوم در والدوستا ، جی جی. شرکت مارتین تمرکز خود را بر پخت نان و رول با کیفیت بالا و استفاده از مواد مرغوب دارد. آنها دقیقاً به ذائقه ، کیفیت و خدمات خارق العاده مشتری اختصاص داده شده اند که با افتخار میراث تجربیات گرامی خوردن آنها را نشان می دهد و آنها را از رقبا جدا می کند. از دهه 1950 ، تجارت از یک گاراژ خانگی به دو کارخانه تجاری پخت و پز گسترش یافته و در مناطق توزیع مستقر به رشد و شکوفایی خود ادامه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.potatorolls.com.

اخبار مرتبط  غذای اصلی به روزرسانی مشتری در نیوجرسی در حادثه اطلاعات کارت پرداخت

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.MartinsLovesTexas.com مراجعه کنید.

SOURCE معروف شیرینی فروشی Shoppe مارتین ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.potatorolls.com