حصار نامرئی شمال شرقی اوهایو خدمات غرب کلیولند را گسترش می دهد

بر اساس کلیولند، حصار نامرئی از شمال شرقی اوهایو از سال 1984 نمایندگی مجاز و کامل خدمات محصولات و خدمات نرده نامرئی بوده است. با اضافه شدن شهرستانها در کلیولند غربی، حصار نامرئی از شمال شرقی اوهایو اکنون به بیش از 28000 مشتری راضی خدمت خواهد کرد.

“برای بیش از 29 سال ، نمایندگی مجاز محلی در کلیولند کار فوق العاده ای انجام داده است که زندگی حیوانات خانگی و والدین آنها را تغییر داده است. ” گفت اد هویت، مدیر ارشد نرده نامرئی.

“گسترش رد پای ما به ما امکان می دهد تا ساعات خدمات مشتری خود را افزایش دهیم و راه حل های جدید و ابتکاری ارائه دهیم که به مشتریان کمک می کند حتی بیشتر از حیوانات خانگی خود لذت ببرند – همه در حالی که همان سطح بالایی از توجه مورد انتظار مشتری را دارند.”

اخبار مرتبط  طبق بررسی جدیدی که در سطح اتحادیه اروپا انجام شده است ، شهروندان می خواهند برای پایان دادن به آزمایش حیوانات در اروپا برنامه ای الزام آور داشته باشند

به دست آوردن کلیولند وست به دنبال آخرین خرید نمایندگی های مجاز نرده های نامرئی در پنجمین خرید سال شرکت است مینیاپولیس و ناکسویل. با بیش از 240 فروشنده مجاز ، حصار نامرئی دارای بزرگترین شبکه پشتیبانی از مهار حیوانات خانگی در ایالات متحده و کانادا.

“ما از این فرصت که به طور مستقیم به بیشتر صاحبان حیوانات خانگی در خانه خدمات ارائه می دهیم هیجان زده هستیم کلیولند همانطور که ما همچنان به ارائه تجربه ای برتر به مشتریان و حیوانات خانگی محبوب آنها ادامه می دهید. “

حصار Invisible حصار برتر سگ در بازار شامل نصب حرفه ای ، آموزش Perfect Start ™ Plus و منحصر به فرد Boundary Plus را ارائه می دهد.® فن آوری. Invisible Fence که توسط دامپزشکان ، مربیان سگ ، رفتارشناسان حیوانات و دیگر کارشناسان حیوانات خانگی بسیار توصیه می شود ، حصارهای حیوانات خانگی را ارائه می دهد که می تواند برای نیازهای منحصر به فرد مشتری سفارشی شود.

اخبار مرتبط  XP-PEN با LINE FRIENDS شریک ترین قرص قلم را ارائه می دهد

ادغام نمایندگی ها به شرکت Invisible Fence اجازه می دهد تا به پشتیبانی و مشارکت در جوامع خود ادامه دهد. کمک های محلی برای پناه دادن به حیوانات ، رویدادهای فرزندخواندگی و برنامه نفس کشیدن پروژه از جمله برخی از راه های حصار نامرئی شمال شرقی اوهایو تحت مدیریت جدید به مشارکت در حیوانات اهلی محلی ادامه خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا س questionsالات ، مشتریان می توانند با شماره 1-800-578-3647 تماس بگیرند ، به InvisibleFence.com مراجعه کنند و حصار Invisible of را دنبال کنند شمال شرقی اوهایو در فیسبوک.

درباره حصار نامرئی® نام تجاری
حصار نامرئی در سال 1973 در صنعت مهار حیوانات خانگی پیشگام بود و وظیفه خود را تأمین مرزهای ایمن در داخل و خارج از خانه قرار داد. شرکت رادیو سیستم ها® شرکت تحت مالکیت عمدتا راه حل های مهار حیوانات خانگی ، اجتناب و دسترسی را در سراسر ایالات متحده و کانادا. علاوه بر ارائه محصولات برنده جایزه مانند Boundary Plus® فناوری ، نمایندگی های مجاز نصب حرفه ای ، Perfect Start Training Plus Training و راه حل های یکپارچه ای را ارائه می دهند که بیش از سه میلیون حیوان خانگی را تا به امروز محافظت کرده است. حصار نامرئی نیز بنیانگذاری کرد پروژه نفس بکشید در سال 2006 ، بیش از 32000 ماسک اکسیژن حیوانات اهلی به بخش های آتش نشانی و اولین پاسخ دهندگان اهدا کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حصار نامرئی یا یافتن نمایندگی محلی ، به این آدرس مراجعه کنید InvisibleFence.com یا شرکت را دنبال کنید فیس بوک.

اخبار مرتبط  ScentAir® بستر جدید تجارت الکترونیک و پخش کننده را معرفی می کند

مخاطب: تریسیا اورت
(865) 235-8791

SOURCE نامرئی حصار®

لینک های مربوطه

http://www.InvisibleFence.com