خرید دوشنبه سایبر آمازون با 14 درصد کاهش در سال گذشته

نرخ رشد تعدیل شده نشان می دهد خریدهای جمعه سیاه در واقع 23٪ و دوشنبه سایبری 44٪ کاهش یافته است.

“نتایج اولیه جمعه سیاه آمازون و دوشنبه سایبری پیچیده است. از نظر خام ، حجم خرید جمعه سیاه نسبت به سال گذشته و دوشنبه سایبری کاهش یافته بود. با این حال ، اگر اعداد را برای تغییر منحصر به فرد تجارت دیجیتال تنظیم کنیم. با تجربه در سال 2020 ، هر دو روز نتوانستند “لیفت” خریدی را که از تاریخ سیاه سیاه و دوشنبه سایبر مشاهده کرده ایم ، ایجاد کنند. ” – گرگ مالن، VP Solutions در SimilarWeb

دسته بندی های برتر
برخلاف Prime Day ، که دسته های برتر خریداری شده یک روز “متوسط” خرید در آمازون را نشان می دهد ، Black Friday و Cyber ​​Monday تقاضای بیشتری برای اسباب بازی ها و بازی ها

اخبار مرتبط  کتاب جدید Annuities Today توسط رهبر صنعت هری N. Stout به مشتریان کمک می کند تا در دنیای سالیانه حرکت کنند (Financialverse.com/annuity)

خریداران برای بچه های خود این گروه را به جمع پنج گروه برتر تبدیل کردند (به استثنای این موارد) مواد غذایی و مواد غذایی) ، با نرخ رشد 7 درصدی در جمعه سیاه سالانه ؛ با این حال ، نرخ رشد در دوشنبه سایبری پایدار نبود.

یک موضوع پایدار در سراسر همه گیر گرایش به مصرف کنندگان برای خرید خانه هایشان است. ابزارها و بهبود خانه و پاسیو ، چمن و باغ دو دسته هستند که در طول سال 2020 رشد چشمگیری داشته اند. هر دو دسته رشد دو رقمی در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری دارند.

در نگاه اول ، ممکن است کمی تعجب آور باشد که کاهش در آن را ببینید بازی های ویدیویی با توجه به راه اندازی Xbox Series X و Playstation 5 ، تقاضای زیاد و موجودی کم منجر به افزایش بازدید محصولات در طول تعطیلات شد ، اما خریدها کاهش یافت ، زیرا آمازون (و دیگران) برای نگه داشتن کنسول ها در انبار تلاش می کنند .

اخبار مرتبط  تقاضا برای تمیز کردن خشک می تواند با باز شدن مشاغل بیشتر ، COVID-19 افزایش یابد

محصولات برتر
قدرت صفحه اصلی در این واقعیت برجسته می شود که محصولات با مارک آمازون پنج جمعه از ده اسلات برتر جمعه سیاه و هشت مورد را در دوشنبه سایبری کنترل می کنند. این روند مطابق با روز نخست ماه اکتبر است که محصولات مارک آمازون هشت محصول از ده و نیم برتر از پنجاه محصول برتر را کنترل می کردند.

یک تمایز عمده بین این دو رویداد ، حجم خرید است – ASIN های همپوشانی در پرایم دی 2-4 برابر بیشتر از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری خریداری می شوند. این نشان می دهد که مصرف کنندگان در Prime Day با خیال راحت تری با خرید دستگاه های مارک آمازون خود روبرو می شوند و به طور بالقوه جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ویترین بهتری برای کالاهای دم بلند در بازار آمازون است.

اخبار مرتبط  جیمی جاروبرقی JV85 Pro "Super Suction King" را راه اندازی کرد

برای ادامه پوشش SimilarWeb در فصل خرید تعطیلات 2020 در چندین رسانه ، صنعت و دسته بندی محصولات ، به اینجا مراجعه کنید https://www.sembleweb.com/corp/2020-holiday-shopping/.

همه نام های محصول و شرکت علائم تجاری ™ یا ثبت شده® دارندگان مربوطه هستند. استفاده از آنها به معنای وابستگی یا تایید آنها نیست. بینش های SimilarWeb برآورد و برون یابی براساس اطلاعات به دست آمده از اشخاص ثالث است. SimilarWeb در قبال صحت یا هرگونه حذف داده های آن مسئولیتی ندارد.

درباره SimilarWeb:
میلیون ها نفر به عنوان قابل اعتمادترین بستر برای درک رفتار آنلاین ، برای تقویت دانش خود از دنیای دیجیتال ، روزانه به بینش های تخمینی SimilarWeb اعتماد می کنند. ما با درک اینکه چرا اتفاقات در اکوسیستم دیجیتال رخ می دهد ، به هر کسی – از فرد کنجکاو تا رهبر تجارت شرکت – تصمیم می گیریم هوشمندانه تصمیم بگیریم.

منبع SimilarWeb

لینک های مربوطه

وب سایت مشابه