قانون سرمایه گذاری و سرمایه گذاری مجدد فرصت ماری جوانا (بیشتر) این فرصت را برای تقویت حمایت از رانندگی مختل شده و مصرف شاهدانه زیر سن قانونی از دست می دهد

آرلینگتون ، واشنگتن، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – دسامبر ماه ملی پیشگیری از رانندگی با اختلال است ، اما ایالات متحده مجلس نمایندگان ، با تصویب قانون “سرمایه گذاری مجدد و افزایش فرصت ماری جوانا” (H.R. 3884) ، یک فرصت مهم را برای رسیدگی به موضوعات مهم تأثیر بالقوه قانونی شدن حشیش در رانندگی کم مصرف و مصرف زیر سن قانونی از دست داده است.

کریس سونگر، رئیس جمهور و مدیرعامل Responsibility.org اظهار نظر کردند:

“ما به عنوان 30 سال پیشرو در از بین بردن اختلال رانندگی و مصرف زیر سن قانونی ، ما در Responsibility.org قانون MORE را فرصتی برای ملت خود می دانیم تا بتواند تأثیرات احتمالی قانونی شدن حشیش را برطرف کند – و سازمان ما آماده است تا از این عوامل مهم اطمینان حاصل کند. در هر مقررات مربوط به شاهدانه وضع شده در نظر گرفته شده است.

داده های فدرال نشان می دهد ایالات متحده پیشرفت چشمگیری در کاهش تلفات رانندگی و مشروبات الکلی زیر سن قانونی و ثبت سطح کم داشته است. برای ادامه این حرکت ، ما باید شواهدی را تصدیق کنیم که نشان می دهد خسارت چند ماده ای به طور فزاینده ای خطر جدی در جاده های ما محسوب می شود – در واقع ، رانندگانی که چندین ماده مضر را با هم ترکیب می کنند ، 200 برابر بیشتر از یک فرد هوشیار تصادف می کنند راننده.1

“از هر سه آمریكایی یكی در منطقه ای كه حشیش قانونی است زندگی می كند. در سال 2016 ، 50.5٪ از رانندگان مثبت مواد مخدر مجروح (با نتایج آزمایش داروی شناخته شده) برای دو یا چند دارو مثبت بودند و مشخص شد كه 40.7٪ الكل در خود دارند. سیستم.2 نه رانندگان دارای نقص و نه کودکان در معرض خطر روز دوشنبه الکل نمی نوشند ، سه شنبه شاهدانه مصرف می کنند و چهارشنبه نیز داروهای مضر استفاده می کنند. ما قادر به ادامه فکر کردن در مورد این مسائل در سیلوها نیستیم.

اخبار مرتبط  فریم های دوچرخه اندازه بازار ارزش 32.8 میلیارد دلار تا سال 2027

Responsibility.org متعهد شده است قبل از اقدام بیشتر یا رأی دادن به لایحه در مجلس سنا ، با قانونگذاران برای رفع خلأهای موجود در قانون MORE همکاری کند. “

بسیار مهم است که قانون بیشتر اصلاح شود و کلیه اقدامات فدرال و ایالتی مربوط به موسسه شاهدانه ، از جمله اولویت های دیگر:

  • آزمایش داروی گسترده برای رانندگان دارای اختلال ، از جمله آزمایش های کنار جاده ای (مایع دهان) و ظرفیت آزمایشگاه سم شناسی گسترده.
  • آموزش تخصصی برای اجرای قانون ، دادستان ها و قضات در مورد نحوه رسیدگی به موارد رانندگی مختل شده که ممکن است شامل مواد مخدر یا چندین ماده باشد.
  • استانداردهای علمی ایجاد شده برای اختلال در حشیش
  • حداقل سن قانونی 21 سال برای داشتن یا مصرف حشیش و مجازات های خرید / فروش غیرقانونی.

Responsibility.org جایزه داده است 500000 دلار در کمک های مالی از طریق انجمن ایمنی بزرگراه فرمانداران و در کنار سایر شرکا مانند AAA ، انجمن ملی کلانترها ، انجمن مشاوران مدارس آمریکا (ASCA) و قهرمانان کلاس درس برای توسعه و اجرای منابع مبتنی بر شواهد و بهترین روش ها در مورد تأثیر حشیش در اختلال در رانندگی و سلامت کودکان. به عنوان مثال برای کمک به آموزش مأموران اجرای قانون در تشخیص رانندگی دارای حشیش و کمک به والدین و مربیان در مورد تأثیر حشیش در مغز در حال رشد به کودکان.

اخبار مرتبط  Trinity Capital Inc. برای سه ماهه چهارم سال 2020 سود نقدی 0.27 دلار برای هر سهم اعلام کرد

استفاده از چند ماده یکی از سه عاملی است که با ابتکار ابتکاری Stop High Risk Imputired Driving (STOP HRID) Responsibility.org شناسایی شده است ، و از طریق آن متخصصان ایمنی راه ، اجرای قانون و درمان برای شناسایی عواملی که باعث خطرناکترین رانندگان معلولیت می شوند ، همکاری می کنند و اصلاحاتی را که برای جلوگیری از آنها لازم است ، پیشنهاد دهید.

علی رغم افزایش خطر ابتلا به اختلال در رانندگی با مصرف مواد مخدر یا ترکیبی از مواد مخدر و الکل ، تشخیص اختلال در رانندگی با مصرف مواد مخدر همچنان دشوار است ، تشخیص آن پرهزینه و پیگیری قانونی دارد. هیچ استاندارد علمی برای اختلال در حشیش وجود ندارد ، تشخیص اختلال مواد مخدر نیاز به آموزش های تخصصی دارد و بیشتر ایالات فقط خون گیری را برای آزمایش های آشکار مجاز می دانند.

در حالی که Responsibility.org ، مدافعان و به طور كلی آمریكایی ها در مبارزه برای از بین بردن رانندگی مختل شده و مصرف زیر سن قانونی در چند دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته اند ، اگر سیاست گذاران از تأثیر بالقوه جامعه غافل شوند ، این پیشرفت می تواند كاهش یابد یا حتی معكوس شود. همانطور که ملت ما مواد را جرم زدایی و قانونی می کند ، ما باید این کار را با سرعتی انجام دهیم که جوامع را قادر به داشتن منابع در دسترس و مقیاس بندی برای رسیدگی مثر به این مسائل کند.

اخبار مرتبط  Pingtan Marine Enterprise نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 را در 9 نوامبر 2020 منتشر می کند

Responsibility.org متعهد است که با قانونگذاران همکاری کند تا اطمینان حاصل کند که هر قانون مربوط به شاهدانه شامل مقرراتی برای رفع اختلال در رانندگی و مصرف زیر سن قانونی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد STOP HRID ، لطفا به سایت stophrid.org مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حشیش و سلامت کودکان ، لطفاً از https://asklistenlearn.org/parents/alcohol-affects-kids-brain/#How- ماری جوانا بر روی مغز تأثیر می گذارد.

درباره Responsibility.org: بنیاد پیشبرد مسئولیت الکل (Responsibility.org) یک سازمان غیرانتفاعی ملی است که هدف آن از بین بردن رانندگی در حالت مستی و کار با دیگران برای پایان دادن به تمام رانندگی های ضعیف ، از بین بردن مشروبات الکلی نوجوانان و بزرگسالان است که می توانند یک عمر انتخاب مسئول الکل به عنوان بخشی از یک سبک زندگی متعادل. بودجه Responsibility.org توسط دستگاه های تقطیر زیر تأمین می شود: Bacardi ایالات متحده آمریکا.، شرکت. Beam Suntory Inc. قهوه ای-فرمون ؛ دیاگو Edrington ، Mast-Jägermeister ایالات متحده ، Inc. موت هنسی ایالات متحده آمریکا؛ Ole Smoky LLC و Pernod Ricard ایالات متحده آمریکا. برای تقریباً 30 سال ، Responsibility.org زندگی بی شماری را از طریق برنامه هایی ایجاد کرده است که افراد ، خانواده ها و جوامع را گرد هم آورده تا یک عمر انتخاب الکلی مسئولانه را القا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به Responsibility.org مراجعه کنید.

1

Shulze و همکاران ، 2012 ؛ گریفیتس ، 2014

2

NHTSA FARS همانطور که در هدلوند ، 2018 نقل شده است

منبع Responsibility.org

لینک های مربوطه

http://responsibility.org