Capranea سرمایه گذاری استراتژیک را برای پیشبرد توسعه جهانی تأمین می کند

BAAR ، سوئیس و عقاب ، کولو، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – کپرانا ، سوئیس مارک لوکس الهام گرفته از کوههای آلپ ، امروز اعلام کرد که یک سرمایه گذاری خصوصی استراتژیک را برای پیشبرد توسعه جهانی تضمین کرده است. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، گروه مارک های پیشرفت (PBG) به عنوان شریک عملیاتی جهانی معرفی شده است.

Capranea خود را به عنوان رهبر قطعی سوئیس در تجملات الهام گرفته از آلپ تاسیس کرده است. با تأمین این سرمایه گذاری جدید ، Capranea قدم بعدی را در گسترش جهانی اندازه گیری شده و استراتژیک خود برمی دارد. این برند در حالی که حضور Capranea را در سراسر بازار آمریکای شمالی افزایش می دهد ، بر گسترش سبک زندگی خود تمرکز خواهد کرد.

وی گفت: “من 12 سال گذشته صرف ساختن برندی شده ام كه ​​به آن بسیار افتخار می كنم.” مارک هنسلی، بنیانگذار Capranea ، “با این سرمایه گذاری جدید خوشحالم که در کنار تیم PBG کار می کنم زیرا پیام طراحی ، کیفیت و عشق آلپ سوئیس را به بقیه جهان می رسانیم.”

از طریق مشارکت با PBG ، Capranea تیم اجرایی را بازسازی کرده و پیشکسوتان مد و صنعت در فضای باز را برای پشتیبانی منصوب کرده است مارک هنسلی که نقش تازه ایجاد شده رئیس را بر عهده خواهد گرفت افسر برند. ایان ویدمر به عنوان مدیر عامل شرکت Capranea خواهد پیوست ، توبین بریگز عملیات را هدایت خواهد کرد ، پل فیلیپس منجر به بازاریابی خواهد شد ، با کلارک گوندلاچ و پل سیلورتاون خدمت به عنوان مشاوران ارشد در تمام زمینه های کسب و کار.

“سالهاست که خرده فروشان و مصرف کنندگان مشتاق شادابی در تجملات آلپ هستند زیرا رهبران رده های گذشته با مارک های خود و روابط آنها بدرفتاری کرده اند. Capranea کاملاً مناسب است و به همه یادآوری می کند پوشیدن و تجارت با برندی که دارای ارزشهای اصلی اصلی است و تعهد به تعالی محصول “، گفت یان ویدمر، رئیس و مدیر عامل گروه مارک های پیشرفت.

در طول 12 سال گذشته ، Capranea یک شبکه خرده فروشی بهترین در کلاس با خرده فروشان لوکس نمادین ساخته است. چه در خیابان های زوریخ و ژنو، یا دامنه های زرمات ، شامونی، بنف ، آسپن و ویل، Capranea را می توان در مصرف کنندگانی مشاهده کرد که تعالی الهام گرفته از کوه های آلپ را دوست دارند و از آن استقبال می کنند.

درباره Capranea

Capranea در سال 2008 در کوه های آلپ سوئیس متولد شد. این برند توسط شرکت تاسیس شد مارک هنسلی با مأموریت تولید محصولات کاربردی و تصفیه شده که روح آلپ را در خود دارند ، و از کوه به خیابانهای شهر منتقل می شوند. بازدید www.capranea.com برای اطلاعات بیشتر.

درباره گروه مارک های پیشرفت

Progressive Brands Group یک شرکت عملیاتی است که متعهد به مشارکت با مارک های نوظهوری است که تمرکزشان را داشتن یک سبک زندگی فعال هستند. با نمایشگاه ها و دفاتر آن طرف آمریکای شمالی و اروپا، عمودی های عملیاتی کاملاً تلفیقی PBG راه حل های جامع و سفارشی را بر اساس نیازهای خاص برند ارائه می دهند. بازدید www.progressionbrands.com برای اطلاعات بیشتر.

ارتباطات آمریکای شمالی:

بت کوکران [email protected] | 406.579.7909

ارتباطات بین المللی:

سرینا هانسلی [email protected] | +41 (0) 41 760 6789

تصاویر مرتبط

capranea-alpine-apparel.jpg
پوشاک آلپاین Capranea
رهبر سوئیس در رشته کوه های آلپ از تجملات الهام گرفته است

لینک های مربوطه

https://capranea.com/fa/

منبع Capranea

اخبار مرتبط  تا زمانی که آنها به ماهی تبدیل نشوند ، بچه ها به شما احتیاج دارند تا آنها را در آب و اطراف آن ایمن نگه دارید