اتحادیه شهری میزبان غذاهای هفتگی و توالت ها برای تغذیه 10،000 خانواده در سنت لوئیس است

ST لوئیس، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – روشن است شنبه 2 مه، اتحادیه شهری متروپولیتن سنت لوئیس ، شرکت بزرگترین توزیع مواد غذایی منطقه را به 2.500 خانواده نیازمند در سراسر جهان خواهد داد شمال سنت لوئیس. این پنجمین توزیع هفتگی است که اتحادیه شهری برای کمک به ساکنان فقیر شده از بیکاری ، فقر و عدم اطمینان در جریان بحران COVID-19 برگزار کرده است و در کل 10،000 خانواده را تغذیه می کند. این رویداد در 175 Jamestown Mall ، Old برگزار می شود Jamestown، MO 63034

“لیگ شهری متعهد شده است با تهیه مواد غذایی رایگان ، لوازم آرایشی ، تجهیزات محافظ شخصی و آزمایشات ، به همسایگان ما کمک کند تا از بحران COVID-19 استفاده کنند و آنها را در دستیابی به بهترین نتیجه ممکن ، به آنها کمک کند. هدف ما این است که غذاهای رایگان و توالت فرنگی را به شما ارائه دهیم. به طور هفتگی در طول تابستان سال 2020 در منطقه دو ایالت متروپولیتن سنت لوئیس برگزار می شود. ما از همکاران ، اسپانسرها و داوطلبان ما نیز به خاطر کمک به ما در اجرای این رویدادهای ارزشمند بسیار شکرگزار هستیم. ” مایکل پی مکمیلان، رئیس و مدیر عامل اتحادیه شهری شهری متروپولیتن سنت لوئیس ، شرکت

اخبار مرتبط  Habanos، S.A. اولین جشن جهانی Hoyo de Monterrey Springs را برای بزرگداشت سال نو چینی ارائه می دهد

در این رویداد ، بیش از 100000 دلار در موارد به حسن نیت ارائه میدهد از شرکتهای سرمایه گذاری ، صندوق واکنش منطقه ای COVID-19 ، امرسون ، شورای تجاری منطقه ای ، سیسکو ، مک دونالدکنگره لسی کلای، مدیر اجرایی شهرستان سن لوئیس دکتر سام صفحه، مشاور شورای شهر روچل والتون گری، Bank of America، Ameren، Craftsmen، Dot Foods، McCarthy، Keely Cares، لیزینگ CSI، Bank Commerce، سیمونز بانک، Penske، MTM، Schnucks، Bank Regions، Way United of سنت لوئیس بزرگ، بانک غذای منطقه سنت لوئیس ، اسپیر ، فرد وبر، Esco Technologies ، گربه فابیک ، هلند، Teamsters ، PNC Bank و Operation Search Food.

اخبار مرتبط  Adorama از کارت اعتباری All-Edge رونمایی کرد

وی گفت: “در طول قرن گذشته لیگ اتحادیه شهری وجود متروپولیتن سنت لوئیس ، تاریخ ما نشان دهنده بحران های بسیاری است که آفریقایی آمریکایی ها بیشترین تأثیر را از آن خود کرده اند. ما به عنوان یک نهاد ، ما در تلاش هستیم تا در تعهدات خود برای خدمت و توانمندسازی ، همسو و متداول باشیم. مكملان گفت كه از خیلی از شرکای جامعه ، داوطلبان و حامیان مالی ما به دلیل یاری ما در میزبانی غذاهای توالت و توالت برای ساکنان منطقه به طور هفتگی تشکر می کنیم. ” برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بخش های ارائه دهنده مسابقات لیگ شهری (314) 615-3668 یا ulstl.com تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  راه اندازی گوشت گاو و گیاهان آلی به پایان رسیده ، شرکت گوشت گاو اورگانیک ، از مزرعه خانوادگی در مادراس ، به درب شما منتقل می شود.

منبع شهری شهری متروپولیتن سنت لوئیس