شرکت Nidec Motors به ​​برنامه تامین کننده Carrier Alliance می پیوندد

PALM BEACH GARDENS، Fla.، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت جهانی حمل و نقل (NYSE: CARR) ، ارائه دهنده پیشگام جهانی در ساختهای سالم ، ایمن و پایدار و راه حل های زنجیره سرد ، مفتخر است که اعلام کند Nidec Motors به ​​برنامه Carrier Alliance پیوسته و یک قرارداد استراتژیک بلند مدت با Carrier امضا کرده است. این توافق نامه مشخص می کند که Nidec Motors موتورهای جایگزین و جایگزین با مارک Carrier را در سراسر اوراق بهادار HVAC و Refrigeration شرکت Carrier در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا.

وی گفت: “ما از ورود به این رابطه استراتژیک با Nidec Motors هیجان زده هستیم و خوشحالیم که از آنها به عنوان یکی از جدیدترین تامین کنندگان Carrier Alliance استقبال می کنیم.” اد دون، معاون رئیس جمهور ، زنجیره تأمین ، شرکت حمل و نقل. “از طریق برنامه Alliance ، Carrier قادر به همکاری با تامین کنندگان پیشرو در صنعت است که می توانند از نوآوری Carrier ، ردپای جهانی ، رهبری در کیفیت و هزینه و تعهد به تنوع و پایداری پشتیبانی کنند.”

اخبار مرتبط  Robin Autopilot و Weed Man برای تقویت موقعیت هر دو شرکت در بازار چمن زنی رباتیک که به سرعت در حال رشد است مشارکت می کنند

Nidec Motors راه حل های موتوری با عملکرد بالا را برای سیستم های کوره های برودتی و حمل و نقل Carrier ارائه می دهد. به تازگی ، Nidec Motors همچنین تهیه موتورهایی را برای برنده جایزه OptiClean ual Dual-Mode Air Scrubber & Negative Air Machine آغاز کرده است که برای کمک به تبدیل اتاق های عادی بیمارستان به اتاق های عفونی منتقل شده در هوا ساخته شده است و همچنین می تواند به عنوان دستگاه شستشوی هوا مورد استفاده قرار گیرد. جذب هوا به داخل ، از بین بردن بسیاری از آلودگی ها و تخلیه هوای تمیزتر به فضا.

اخبار مرتبط  وفل هاوس و ارسال کنندگان متحد هستند تا تحویل خانه را به مشتریان ارائه دهند

Carrier برای بهینه سازی و تقویت زنجیره تأمین و کمک به صرفه جویی در هزینه طراحی شده است ، برنامه Carrier Alliance را برای کمک به ایجاد اطمینان ، امنیت و فرصت های رشد برای شرکت Carrier و تامین کنندگان اصلی آن راه اندازی کرد. پیوستن به برنامه Carrier Alliance برای شرکت Carrier و Nidec Motors یک پیروزی است و Nidec Motors را به عنوان تأمین کننده اصلی مشاغل HVAC و Refrigeration شرکت Carrier تأسیس می کند.

“Nidec بسیار مفتخر است که به گروه تأمین کنندگان شرکت Carrier Alliance پیوسته است. ما مشتاقانه منتظر استفاده از اشتیاق ، اشتیاق و سرسختی Nidec برای کمک به ارزش شرکت Carrier و کمک به موفقیت مستمر آنها هستیم.” دیوید باکلی، رئیس جمهور ، موتورهای تجاری و صنعتی ، Nidec.

اخبار مرتبط  فلوریدا وحشی ، دومین پرورش موفق تمساح آلبینو را با 25 تخم مرغ اعلام کرد!

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به آدرس شرکت @حامل.

درباره Carrier

Carrier Global Corporation پیشرو در ارائه جهانی راه حل های سالم ، ایمن و پایدار و زنجیره سرد است. از زمان تاسیس ، ما در ایجاد راه حل هایی که برای مردم و سیاره ما مهم است ، پیشگام بوده ایم. امروز ، نمونه کارهای ما شامل مارک های پیشرو در صنعت مانند Carrier ، Kidde ، Edwards ، LenelS2 و Automated Logic هستند که فناوری های نوآورانه HVAC ، تبرید ، آتش نشانی ، امنیت و اتوماسیون ساختمان را ارائه می دهند تا به این ترتیب دنیا برای نسل های بعدی امن تر و راحت تر شود. برای اطلاعات بیشتر ، به www.corporate.carrier.com مراجعه کنید یا Carrier را در شبکه های اجتماعی در دنبال کنید @حامل.

CARR-IR

SOURCE Carrier Global Corporation