آمینوفاکت ها برای کمک به مصرف کنندگان در درک تأثیرات گزینه های مکمل غذایی تاسیس شده است

AminoFacts به منظور تشویق شفافیت بیشتر در مورد تهیه و فرآوری اسیدهای آمینه با اتخاذ معیارهای صدور گواهینامه مشابه با معیارهای تعیین شده در صنایع غذایی ، ایجاد می شود تا مصرف کنندگان را قادر سازد تا در مورد تأثیرات رژیم غذایی و سبک زندگی در انتخاب مکمل ها مطلع شوند. به عنوان مثال ، اغلب تشخیص اینکه آیا مکمل های اسید آمینه آنها از گیاهان یا حیوانات تأمین می شود برای مصرف کنندگان دشوار است و تشخیص اینکه آیا فرایندهای تولید از نظر محیط زیست پایدار هستند یا از رفتار انسانی با حیوانات حمایت می کنند ، تقریباً غیرممکن است.

آمینوفاکت ها به عنوان پاسخی به تحقیقات جامع افکار عمومی در کشور تاسیس شد سانفرانسیسکو منطقه شهری که حتی در بین مکمل های فعال فعال ، از محل تهیه اسیدهای آمینه و نحوه تولید آنها دانش کمی دارد. AminoFacts اختصاص داده شده است به ارائه اطلاعات در مورد صنعت منابع و روند تولید ، همراه با اطلاعات در مورد مارک های برجسته ایالات متحده است. مشاوران این سازمان شامل متخصصانی از آمینو اسیدهای غذایی و همچنین دانشمندان و رهبران بخش های غذایی و مکمل های غذایی هستند.

اخبار مرتبط  SeaPak و Budweiser با ارائه 100000 غذای دریایی برای حمایت از تلاش های امداد COVID-19 در بزرگ سینسیناتی

وی گفت: “تقاضا برای مکمل های اسید آمینه در حال افزایش است زیرا آگاهی از اهمیت آنها در حفظ سلامت جسمی و سلامت روانی افزایش می یابد ، اما آگاهی مربوط به نحوه تهیه و ساخت مکمل های اسید آمینه وجود ندارد.” میچ کانتر، دکترا ، یک عضو هیئت مشاوره برای آمینوفاکت ها. “ما آمینوفاکت ها را تاسیس کردیم تا به مصرف کنندگان مکانی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مارک های مکمل مورد استفاده خود بدهیم. همانطور که بر خلاف غذاها ، اکثر اسیدهای آمینه درجه غذایی فرآیند صدور گواهینامه را برای روش هایی مانند کشاورزی پایدار یا ارگانیک ، و تمیز یا همه روش های تولید طبیعی ، اتکا به برچسب محصول هنگام تصمیم گیری در مورد مصرف مکمل ها دشوار است. ”

اخبار مرتبط  دادگاه ولسوالی در دعاوی بیمه COVID-19 حکم به نفع صاحبان مشاغل صادر می کند

عمومی که هنوز نمی خواهد بداند
سانفرانسیسکو بررسی منطقه مترو ، که توسط شرکت نظرسنجی عمومی E2A Partners انجام شده است ، درک عمومی مردم از اسیدهای آمینه را به طور کلی نشان می دهد. در میان یافته های تحقیق:

  • فقط یک سوم می گوید که آنها می دانند اسیدهای آمینه از کجا تأمین می شوند.
  • نیمی از کسانی که به طور منظم مکمل مصرف می کنند مطمئن نیستند که آمینو اسیدهای آنها گیاهی یا حیوانی باشد.
  • 88 درصد از مصرف کنندگان مکمل های پروتئینی گفتند که “بسیار علاقه مند” یا “تا حدودی علاقه مند” به وب سایتی با اطلاعات مربوط به مکمل ها و مارک های تغذیه ورزشی هستند.
  • از هر چهار نفر تنها یک نفر ادعا می کند که دانش بالایی در مورد اهمیت اسیدهای آمینه دارد.
  • 92 درصد علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تهیه و پردازش اسیدهای آمینه از منبعی مانند AminoFact هستند.
اخبار مرتبط  اطلاعات زمان واقعی در بازار محصولات ذرت چین

متیو اسمیت، رئیس بازاریابی MSmith و محقق ارشد تحقیق ، گفت: “داده ها نشان دهنده تمایل و نیاز به منبعی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند های تهیه و تولید مکمل های اسید آمینه است. از اهمیت ویژه این است که چگونه انتخاب ها بر ارزش های فرد در اطراف مسائل تأثیر می گذارد از جمله تنظیمات گیاهی و اثرات زیست محیطی. “

آمینوفاکت ها باید یک کلرینگ باشد
Aminoacids.org در حال توسعه یک فرآیند خود گواهی برای مارک هایی است که می خواهند با برچسب گذاری ، مواد اولیه و فرایندهای تولید خود شفاف باشند. تأیید اعتبار:

  • گیاهی در مقابل حیوانات در مقابل منابع مصنوعی (و به طور خاص از کدام منابع گیاهی و / یا حیوانی استفاده می شود)
  • کشاورزی ارگانیک / پایدار
  • GMO در مقابل غیر GMO
  • فرآیندهای طبیعی در مقابل فرآیند مصنوعی / مهندسی شده.
  • رفاه حیوانات / بی رحمی

اطلاعات بیشتر ، از جمله مقاله سفید ، در www.aminofacts.org در دسترس است.

منبع آمینوفاکت ها

لینک های مربوطه

http://www.aminofacts.org