فروش کتاب های الکترونیکی چینی در هنگام شیوع همه گیر افزایش می یابد

پکن، 5 دسامبر 2020 / PRNewswire / – در طی همه گیری ، صنعت نشر چین شاهد افزایش چشمگیر فروش صادراتی کتاب های الکترونیکی بود. قفل شدن مدارس ، كتابداران را وادار كرده است كه در درجه اول به جای نسخه های چاپی ، كتاب های الکترونیك بخرند. تقاضای روزافزون برای محتوای دیجیتال نیز ناشران را بر آن داشته است تا مدل های جدید فروش و خدمات را جستجو کنند تا انتظارات مشتری را در طی این همه گیری بهتر برآورده کنند.

با توجه به واردات و صادرات انتشارات ملی چین (گروه) شرکت (CNPIEC) ، یکی از صادرکنندگان برجسته نشریات در چین و توسعه دهنده پلت فرم توپی کتاب الکترونیکی چین ، از فوریه 2020 ، صادرات محتوا را صادر کنید دیجیتال رشد قابل توجهی داشته است. فروش کل دیجیتال بیش از 10 برابر و فروش کتاب الکترونیکی به مشتریان نهادی بیش از 20 برابر افزایش یافته است. بر اساس داده های مربوط به فروش کتاب های الکترونیکی از پلت فرم Hub کتاب الکترونیکی چین ، این رشد عمدتا از کتابخانه های دانشگاه های برتر مانند دانشگاه استنفورد، دانشگاه کلمبیا و دانشگاه هاروارد. وی گفت: “این بیماری همه جانبه کتابفروشی ها و کتابخانه های سراسر جهان را مجبور کرده است. بیشتر اوقات ، معلمان و دانش آموزان مجبور به گذراندن دوره های آنلاین هستند. آنها همچنین به کتابخانه ها دسترسی ندارند و یا دسترسی محدودی به این م institutionsسسات دارند. این شرایط منجر به افزایش تقاضا برای محتوای آکادمیک دیجیتال شده است. بیشتر و بیشتر موسسات دانشگاهی به دنبال سیستم عامل های دیجیتالی پایدار برای ارائه محتوای آکادمیک با کیفیت هستند. در طول سال ها ، ما مقدار زیادی محتوای دیجیتالی جمع آوری کرده ایم. پلت فرم ما ، مرکز کتابهای الکترونیکی چین ، به یک گزینه جذاب برای کتابداران مدارس و دانشگاه تبدیل شده است. “گفت جیسون یوان ، مدیر بخش فروش صادرات محتوای دیجیتال CNPIEC.

اخبار مرتبط  نکات عملی و برنامه های PDF توسط Teds نجاری

در کنفرانس آنلاین اخیر بین کتابداران آسیای شرقی و ناشران چینی ، استفان کیائو ، کتابدار در دانشگاه تورنتو، گفت: دارایی های دیجیتال در طی همه گیر شدن ضروری تر شده اند. کتابخانه ها برای ایجاد مدلهای خدماتی جدید برای دستیابی به منابع دیجیتالی باید با ناشران و کتابفروشان همکاری کنند. جیدونگ یانگ ، مدیر كتابخانه آسیای شرقی (EAL) در دانشگاه استنفورد، همچنین انتظار خود را از کیفیت بهتر و “انتقال سریعتر از کاغذ به قالب دیجیتال” برای محتوای دانشگاهی بیان کرد. او همچنین مایل است به طور منظم مبادلات خود را با انجمن های کتابخانه های خارج از کشور برقرار کند.

اخبار مرتبط  فارمی آخرین فروش را اعلام می کند

همچنین ناشران و توزیع کنندگان دیجیتال با چالش هایی روبرو هستند. کتابهایی که قبل از 2012 منتشر شده اند به ندرت نسخه دیجیتالی در دسترس دارند. حقوق ناشران دیجیتال معمولاً پس از سه سال به نویسندگان بازمی گردد. علاوه بر این ، هزینه رقمی سازی در حال افزایش است. برای برآوردن نیازهای سیستم عامل های مختلف ، اغلب به فایل های PDF ، E-pub و Html نیاز است که هزینه دیجیتالی شدن را بیشتر می کند. CNBIEC’s China E-Book Hub دارای یک بخش اسکن داخلی است که به ناشران کمک می کند تا پرونده های مورد نیاز را تبدیل کنند. CEPIEC همچنین خدمات شخصی سازی شده ، منابع کتاب الکترونیکی را در صورت تقاضا جمع می کند. پلت فرم Hub کتاب الکترونیکی CNPIEC با شبکه گسترده ویراستاران و تیم اختصاصی تجمیع مطالب ، می تواند ظرف پنج روز کاری به درخواست کتابدار پاسخ دهد. خدمات درخواستی “گام بعدی” مهم برای تأمین بهتر انتظارات مشتریان نهادی CNPIEC خواهد بود.

مرکز کتاب الکترونیکی چین یک سکوی دیجیتالی است که به صادرات نشریات دیجیتال اختصاص دارد. این توسط شرکت انتشارات ملی چاپ و واردات چین (گروه) (CNPICE) توسعه یافته است. پلت فرم China E-Book Hub اکنون دارای بیش از 330،000 عنوان کتاب الکترونیکی و ژورنالی و نزدیک به 1000 کتاب صوتی ، بیش از 550 ناشر در چین است که بیش از 95٪ از انتشارات چینی را پوشش می دهد. این مرکز از 7 کتابخانه فرعی و مجموعه های کوچک مانند کتابخانه دانشگاهی چین ، کتابخانه روزنامه گزینر چین ، کتابخانه موزه ملی کاخ و سایر محصولات پایگاه داده حرفه ای تشکیل شده است.

اخبار مرتبط  Domino's Pizza® رویداد پرسش و پاسخ سرمایه گذار مجازی را اعلام می کند

شرکت ملی واردات و صادرات انتشارات ملی چین (CNPIEC) بزرگترین وارد کننده و صادر کننده نشریات چینی و صنایع بین المللی نمایشگاه کتاب است. CNPIEC که علاقه مند به تبدیل شدن به یک عامل و عمده فروش دیجیتال در سطح جهانی است ، یک ساختار گروهی ایجاد می کند که شامل فعالیت هایی مانند واردات و صادرات نشریات ، خدمات منابع دیجیتال و خدمات سازماندهی نمایشگاه های بین المللی ، چاپ بر اساس تقاضا ، انتشارات بین المللی ، تجارت فرهنگی ، دارایی و املاک و مستغلات.

شبکه های اجتماعی:

فیس بوک

یوتیوب

LinkedIn

انتشارات SOURCE CHINA انتشارات (واردات و صادرات)