جن ها از قفسه پرواز می کنند

آتلانتا، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – خبر فوری از اتاق مطبوعات قطب شمال! سانتا آگاه است که خانواده ها در یافتن جن در قفسه مشکل دارند® Scout Elves and the Elf Pets® این فصل تعطیلات رئیس شرکت لومیستلا اظهار داشت: “الف های پیشآهنگی در این فصل واقعاً از قفسه های فروشگاه در حال پرواز هستند.” مایک قهرمان. “اما مراکز پذیرش در سراسر کشور همچنان باز هستند و تعداد کمی از آنها هنوز Scout Elves و Elf Pets را برای بردن به خانه آماده کرده اند.”

مدیر عامل شرکت لومیستلا خاطرنشان می کند: “خانواده های بیشتری به دنبال روش های ایمن و ابتکاری برای سرگرمی فرزندان خود و یا تضعیف روحیه خانواده در سال جاری هستند.” کریستا پیتز. “اگرچه یافتن محصولات ما ممکن است دشوار باشد ، اما من خانواده ها را تشویق می کنم که به Party City ، Michael’s ، Target و Barnes and Noble مراجعه کنند. این خرده فروشان هنوز عرضه اما محدود دارند. من همچنین پیشنهاد می کنم به elfontheshelf.com مراجعه کنید تا بدانید چگونه از مشاغل محلی پشتیبانی کرده و به صورت محلی خرید کنید. وب سایت ما از طریق ویژگی یاب فروشگاه ، تمام مراکز پذیرش فرزندان را لیست می کند. “

در این فصل راه های زیادی برای تعامل با The Elf on the Shelf وجود دارد. خانواده ها می توانند برای دیدن موزیک ویدیوها و شورت های کوتاه از کانال رسمی The Elf در کانال YouTube بازدید کنند ، Elf Pets را تماشا کنند® فیلم در سرویس های پخش جریانی ، یا برای سرگرمی ، جذاب کردن دستور العمل های کریسمس یا الهام از جن به وب سایت مراجعه کنید. خانم پیتس اضافه کرد: “ما در تلاشیم تا به خانواده ها کمک کنیم تا در این فصل تعطیلات لحظات شادتری را در خانواده ایجاد کنند.”

Elf on the Shelf Scout Elves و Elf Pets یاوران رسمی سانتا از قطب شمال هستند. با بیش از 17 میلیون Scout Elves و Elf Pets® در سراسر جهان به تصویب رسید ، و در این سال 15هفتم سال فعالیت تجاری ، بنر مارک های الهام گرفته از کریسمس توسط شرکت Lumistella یک بار برای همیشه ثابت می کند که اگرچه یافتن محصولات آنها ممکن است مشکل باشد ، روح کریسمس بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است.

درباره شرکت لومیستلا
CCA و B ، LLC d / b / a شرکت Lumistella ، دفتر مرکزی آن در آتلانتا، جورجیا، منبع رسمی داستانهای قطب شمال سانتا است. این شرکت که در اصل توسط یک تیم مادر و دختر در سال 2005 تاسیس شد ، تعدادی از مارک های نمادین کریسمس از جمله: جن در قفسه را در خود جای داده است.®، حیوانات خانگی جن®، و وروجک. هر یک از این مارک ها ، به همراه سبد جهانی مالکیت معنوی ، توسط شرکت Lumistella مدیریت می شود و از طریق مجموعه گسترده ای از محصولات مصرفی ، تجربیات جذاب و محتوای اصلی مبتنی بر سرگرمی که برای ایجاد لحظات شاد خانوادگی در Christmastime طراحی شده ، توزیع می شود.

تماس با رسانه: کلی دیوینسنتیس
ارتباطات ساوتارد
973-650-7663
[email protected]

منبع شرکت لومیستلا

اخبار مرتبط  سرمایه گذاران مهم مهلت مهلت مهلت مهلت مهلت 11 اقدام مهلت قانونی برای اقدام در مورد اوراق بهادار ، FUNKO ALERT ، ROSEN ، FIRM LADING FIRM