پروژه های Razor قبل از تعطیلات ، اقلام پرفروش را به عنوان “فروش کامل” کامل انجام می دهند

CERRITOS ، کالیفرنیا، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ریش تراش ، بزرگترین دنباله دار و مبتکر صنعت اسکوتر که 20 سال ساخت جالبترین اسکوترها و اتومبیل های سواری در جهان را جشن می گیرد ، پروژه هایی است که امسال آنها قبل از کریسمس از محبوب ترین مدل های خود به فروش می رسانند. فروش آخر هفته جمعه سیاه و دوشنبه سایبری نشان می دهد که بسیاری از مدل های تیغ که خانواده ها به طور سنتی در اواخر فصل خریداری می کنند ، ممکن است در اوایل سال جاری به فروش برسد.

بر اساس سرعت فروش اخیر ، Razor تصمیم گرفته است 10 مورد برتر را که ممکن است در اواخر فصل در دسترس نباشد به اشتراک بگذارد.

“20 سال پیش ، شرکت Razor پدیده روروک مخصوص بچه ها را ایجاد کرد ، و دیدن این مارک که امروزه از چنین محبوبیتی برخوردار است هیجان انگیز است.” جیم واگنر، رئیس جمهور تیغ. “این واقعیت که تقاضا برای Razor در سراسر نمونه کارها از لگد زدن به اسکوترهای برقی گرفته تا وسایل نقلیه برقی گرم است ، حتی شگفت انگیزتر است.”

اخبار مرتبط  Dreame Technology محصولات تمیزکننده برجسته خود را برای خانه هوشمند به نمایش می گذارد

10 برترین تیغ
“هدیه هایی که باید قبل از از دست رفتن دریافت کنید!”

  1. Kick Scooter (شماره 1 فروش روروک مخصوص بچه ها از سال 2016 *) – روروک مخصوص بچه Razor که از زمان راه اندازی یک پدیده جهانی در سال 2000 استاندارد سرگرمی را تعیین کرده است. (سن: 5 سال ، MSRP: 34.99 دلار)
  2. اسکوتر برقی Power Core E90 (پرفروش ترین اسکوتر برقی بچه گانه) – اسکوتر برقی با گشتاور بالا با حداکثر 80 دقیقه زمان اجرا ، حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت که بچه ها دوست خواهند داشت. (سن: 8+ ، MSRP: 139.99 دلار)
  3. RipStik Classic (تخته پرچین پرفروش) – تجربه ای خاص از سواری را ارائه می دهد که مانند حکاکی روی امواج یا برف – اما در زمین خشک احساس می شود. (سن: 8+ ، MSRP: 79.99 دلار)
  4. موشک خاکی MX350 (فروش شماره 1 سواری تا سال 2020 *) – سواری کوچک و با انرژی الکتریکی برای بچه ها تا احساس هندسه واقعی دوچرخه خاکی را بدست آورید. (سن: 13 سال به بالا ، MSRP: 329.99 دلار)
  5. اسکوتر برقی E Prime – – ساخته شده برای سرعت ، قابلیت جابجایی و ایجاد احساس ، مناسب برای مسافرت یا مسافرت. (سن: 18+ ، MSRP: 399.99 دلار)
  6. Pocket Mod – سواری برقی الهام گرفته از پرنعمت که هر بچه با سبکی آن را دوست خواهد داشت. (سن: 13 سال به بالا ، MSRP: 329.99 دلار)
  7. اسکوتر برقی Party Pop – دارای یک عرشه روشنایی و چرخ جلو و یک سنسور فشار منحصر به فرد فعال شده با پا است که اسکوتر را “سوار فرش جادویی” می کند. (سن: 8+ ، MSRP: 139.99 دلار)
  8. E100 Glow Electric Scooter – اسکوتر برقی که مانند پیچ ​​و مهره ای از رنگ آبی با چراغ های LED بر روی عرشه می درخشد. (سن: 8+ ، MSRP: 169.99 دلار)
  9. Power Rider 360 – سه چرخ متحرک الکتریکی که تجربه چرخش و رانش سرگرم کننده ای را با کاستورهای برگشت دهنده بسیار پاسخگو ارائه می دهد (سن: 8 سال ، MSRP: 199.99 دلار)
  10. Crazy Cart – کارت برقی که به بچه ها اجازه می دهد مانند یک حرفه ای رانندگی کنند یا رانندگی کنند. (سن: 9+ ، MSRP: 349.99 دلار)

درباره تیغ ایالات متحده آمریکا

تیغ روح تفریح ​​و آزادی را در خود جای داده است. این شرکت در سال 2000 با معرفی اسکوتر ریزرقه ای افسانه ای و اصلی خود تاسیس شد ، که به سرعت سواری اساسی برای هر کسی در حال حرکت شد. امروزه محصولات Razor در سراسر جهان در دسترس است ، با طیف وسیعی از سواری چرخ دار برای الهام بخشیدن و تحریک سواران در همه جا. محصولات نوآورانه و ارزش زیاد ، Razor را به عنوان یک برند معتبر جهانی و رهبر صنعت متمایز کرده است.

اخبار مرتبط  GNC استراتژی های بهینه سازی و رشد فروشگاه را تسریع می کند

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.razor.com مراجعه کنید
و مطمئن شوید که Razor را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام برای آخرین اخبار و اطلاعات دنبال کنید:razorworldwide

* (منبع: گروه NPD / خدمات ردیابی خرده فروشی ایالات متحده / ژانویه 2016اکتبر 2020 / دلار)

SOURCE تیغ