Reliv International، Inc. اعلام کرد که معامله تقسیم سهام معکوس خود را به روز کرده و قصد دارد از NASDAQ حذف شود و سهام عادی خود را لغو کند

چسترفیلد ، مو، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Reliv International، Inc. (NASDAQ: RELV) ، توسعه دهنده و بازاریاب مکمل های غذایی که سلامت مطلوب را ارتقا می دهند ، امروز از به روزرسانی در برنامه خود برای تعلیق تعهدات خود در زمینه تنظیم دوره ای و فعلی خبر داد. گزارش ها و سایر اطلاعات با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“کمیسیون”) بر اساس قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، با اصلاحیه (“قانون مبادله”) و حذف سهام عادی سهام خود از تجارت در بورس NASDAQ همانطور که قبلا اعلام شده بود در یک بیانیه مطبوعاتی در 19 اکتبر 2020.

21 دسامبر 2020 تاریخ موثر تقسیم سهام معکوس 1 برای 2،000 شرکت (“تقسیم معکوس”) سهام عادی آن خواهد بود و بلافاصله با تقسیم 2،000 برای 1 تقسیم سهام رو به جلو (“تقسیم رو به جلو”) سهام عادی (به طور کلی “تقسیم سهام”). تقسیم سهام قبلاً با موافقت کتبی دارندگان اکثریت سهام عادی برجسته شرکت تأیید شده بود. منافع سهام کسری متعلق به سهامداران دارای کمتر از 2000 سهم سهام عادی به حق دریافت پرداخت نقدی مبدل می شود 3.75 دلار هر سهم متعلق به این سهامداران قبل از تقسیم معکوس. با این حال ، اگر یک سهامدار ثبت شده بلافاصله قبل از تاریخ اثربخشی معکوس 2000 یا بیشتر سهام سهام عادی را در حساب خود داشته باشد ، هر سهم کسری در این حساب ناشی از تقسیم معکوس از بین نمی رود و تعداد کل سهام متعلق به چنین دارنده ای در نتیجه تقسیم سهام تغییر نخواهد کرد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی شستشوی دست (2020 تا 2026)

بر 4 دسامبر 2020، این شرکت قصد شرکت را برای حذف داوطلبانه سهام عادی خود از بازار سرمایه NASDAQ به NASDAQ اعلام کرد. در حدود 21 دسامبر 2020، شرکت در نظر دارد فرم 25 مربوط به حذف سهام عادی خود از بازار سرمایه NASDAQ را به NASDAQ و کمیسیون ارائه دهد. پیش بینی می شود که معاملات سهام عادی شرکت در بازار سرمایه نزدک یک روز پس از ثبت فرم 25 به حالت تعلیق درآید و ده روز پس از تاریخ ثبت فرم 25 ، حذف از لیست اجرایی می شود. سهام پس از پر کردن فرم 25 ، در بازارهای فرابورس قابل نقل و معامله است ، اگرچه نمی تواند اطمینان حاصل کند که اینگونه است. پس از عملی شدن حذف لیست ، از شرکت انتظار می رود که فرم 15 را به کمیسیون ارائه دهد تا تعهدات گزارش شرکت را طبق بند 15 (د) قانون مبادله متوقف کند.

این شرکت پس از بررسی و رسیدگی دقیق به بار اداری و هزینه ها و مزایای بودن یک شرکت گزارش دهنده در فهرست نزدک ، تصمیم به حذف داوطلبانه از لیست حذف و به حالت تعلیق درآوردن تعهدات گزارش خود طبق قانون Exchange گرفت. انتظار می رود پس انداز حاصل از این حذف و تعلیق تعهدات گزارشگری قابل توجه باشد.

اخبار مرتبط  خواص خرده فروشی آمریکا ، قیمت 100.0 میلیون دلار برای ارائه یادداشت های ارایه نشده نا امن

شرکت بیانیه اطلاعات مربوط به جدول 14C (17 CFR §240.14c-101) (“بیانیه اطلاعات”) و اطلاعاتی را که ممکن است در جدول 13E-3 مورد نیاز باشد (17 CFR §240.13e-) به همه سهامداران خود ارسال کرده است. 100) (“برنامه 13E-3”). این شرکت بیانیه پروکسی نمی فرستد یا از سهامداران ما به دنبال پروکسی نیست. اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم سهام ، قصد شرکت برای ثبت نام سهام عادی و حذف سهام از بورس سهام NASDAQ را می توان در “خلاصه تقسیم سهام معکوس” در وب سایت شرکت به آدرس reliv.com/investor-relates یافت.

درباره Reliv International، Inc.

Reliv International ، مستقر در چسترفیلد ، MO، مکمل های غذایی را تقویت می کند که باعث تغذیه مطلوب می شوند. مکمل های Reliv به تغذیه اصلی ، محلول های هدفمند و به طور کلی سلامتی اشاره می کنند و اکنون شامل یک سری از عصاره های کنف RLV هستند. Reliv ارائه دهنده انحصاری محصولات LunaRich® است که سطح lunasin ، یک پپتید سویا را که برای ارتقا. سلامت مطلوب در سطح اپی ژنتیک کار می کند ، بهینه می کند. این شرکت محصولات خود را از طریق سیستم فروش مستقیم بین المللی توزیع کنندگان مستقل در 13 کشور به فروش می رساند. درباره Reliv در reliv.com یا در فیس بوک بیشتر بدانید توییتر یا اینستاگرام.

اخبار مرتبط  عروس دیوید دنی لوچاک را به عنوان مدیر ارشد فناوری معرفی کرد

اظهارات ارائه شده در این خبرنامه که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی “آینده نگر” است (همانطور که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 تعریف شده است) که شامل خطرات و عدم قطعیت است و در هر زمان قابل تغییر است. این جملات آینده نگر ممکن است شامل جمله هایی باشد که شامل کلماتی مانند “ممکن است” ، “باید” ، “می تواند” ، “انتظار” ، “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “باور” “” تخمین ، “” پیش بینی “،” بالقوه “،” ادامه “یا عبارات مشابه. عواملی که می توانند باعث اختلاف نتایج واقعی شوند در پرونده های عمومی که توسط Reliv با کمیسیون بورس و اوراق بهادار انجام شده مشخص می شوند. اطلاعات بیشتر در مورد عواملی که می توانند نتایج تجاری و مالی Reliv را تحت تأثیر قرار دهند ، در پرونده های عمومی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شامل گزارش سالانه آن در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q ، نسخه هایی از آن در دسترس است. وب سایت شرکت ، reliv.com/investor-re روابط.

برای اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید:

استیو آلبرایت
مدیر ارشد مالی
(636) 733-1305

SOURCE Reliv International، Inc.

لینک های مربوطه

http://reliv.com