FiftyFlowers در این فصل از تعطیلات کیت های گل DIY و کلاسهای طراحی مجازی را برای خانواده ها ارائه می دهد

“امسال تعطیلات برای همه ما کمی متفاوت به نظر می رسد. بنابراین بسیاری از ما این مهمانی های تعطیلات که مدتها در انتظار آن بودند ، مبادله کادو و اجتماعات خانوادگی را فدا می کنیم ، و عزیزانمان احتمالاً در این فصل دورتر از حد احساس می شوند. خبر خوب این است که ما هنوز هم می توانیم راه های خلاقانه ای را برای گذران وقت با افرادی که دوستشان داریم پیدا کنیم ، چیزی که در این فصل مهم است. به هر حال امیدوارم که مشتریان ما بتوانند این تجربه گل را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. من واقعاً معتقدم که خاطرات و گلهایی که از این کیتها حاصل خواهد شد این توانایی را دارد که دیگران را از تعطیلات شاد کند. ”

FiftyFlowers یک شرکت عمده فروشی گل است که در زمینه عروسی و مراسم DIY فعالیت می کند. FiftyFlowers علاوه بر ارائه گل های بریده شده تازه ، گلدسته ها ، اکلیل ها ، سبزه و کیت های عرضه ، ابزارهایی را برای زوجین DIY ارائه می دهد تا آنها را در روند چگونگی طراحی و ایجاد گل های خاص خود برای روز خاص راهنمایی کند. ابزارها عبارتند از: آموزش گام به گام YouTube ، “Make This Look” که باعث شکسته شدن شکوفه های زوجین از روز عروسی برای بررسی و خرید دیگران می شود و گزینه ای برای تعیین یک مشاوره طراحی داخلی. علاقه ای به انجام گلهای خود ندارید؟ FiftyFlowers مجموعه های عروسی از پیش ساخته شده با گل را ارائه می دهد که انتخاب بسته های کامل از قبل ساخته شده برای مکمل روز خاص خود را برای زوجین ساده و آسان می کند.

اخبار مرتبط  Taeltech) با فروشگاه گروه اداکیو همکاری می کنید تا چینی ها را در خانه سرو کنید

“جایی که گل وجود دارد ، شادی نیز وجود دارد. من شخصاً دوست دارم که می توانم در ایجاد شادی از طریق گل به زندگی مردم نقش داشته باشم ، و همه ما می توانیم از این شادی در این فصل تعطیلات استفاده کنیم. فرصت های زیادی برای ارتباط با دیگران وجود دارد خرید کیت های گل ما – شما می توانید یک شب خانمهای مجازی را برنامه ریزی کنید ، مقداری شراب بریزید و کلاس طراحی گلهای مجازی خود را با بهترین دوستان خود شرکت دهید ، میزبانی یک رویداد ساخت تیم های سازمانی مجازی را انتخاب کنید یا می توانید یک کیت گل برای یک عزیز ارسال کنید برای یادگیری طراحی با هم به آنها گل و وقت با کیفیت هدیه دهید. صرف نظر از این ، ما می توانیم این کیت ها را برای شما در هر کجا ارسال کنیم ایالات متحدهو امید من این است که این درها را برای مردم باز کند تا سنت های جدید تعطیلات را آغاز کنند ، از همراهی یکدیگر لذت ببرند و در این مدت برخی از خلاقیت ها را در برنامه روزمره خود بپاشند. ”

اخبار مرتبط  مارک های هاچ بیوتی تعهد خود را برای دموکراتیک سازی روند با خرید لوازم آرایشی دانکن گسترش می دهد

درباره FiftyFlowers

FiftyFlowers یک شرکت آنلاین است که عمده فروشی گل های تازه تحویل گرفته شده از مزارع شریک زندگی خود را به آستان شما تحویل می دهد. زوج های DIY ، برنامه ریزان و گل فروشی ها برای انواع گل های موجود ، خدمات عالی به مشتری و اطمینان از شرکتی که گل های برتر و برتر را برای بیش از 250،000 رویداد تحویل داده است ، به FiftyFlowers می آیند. آنها با بیش از 17 سال تجربه ، متخصصان عمده فروشی گل در مزرعه هستند. بازدید: https://www.fiftyflowers.com/

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی محافظ آشپزخانه برای مارینادها (SUU-612) ایجاد می کند

تماس با مطبوعات:

ارین یوهانسن
877.507.6737
https://www.fiftyflowers.com/

SOURCE FiftyFlowers

لینک های مربوطه

https://www.fiftyflowers.com