فروش کتاب های الکترونیکی چینی در طی همه گیر شدن 10 برابر شده است

پکن ، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – در طی همه گیر شدن ، صنعت چاپ و نشر چین شاهد افزایش شدید صادرات کتاب الکترونیکی بود. به دلیل تعطیلی مدارس ، کتابداران چاره ای جز خرید عمده کتابهای الکترونیکی به جای نسخه های چاپی نداشتند. علاوه بر این ، افزایش تقاضا برای محتوای دیجیتال نیز ناشران را بر آن داشته است تا مدل های جدید فروش و خدمات را جستجو کنند تا در این همه گیر خدمات بهتر به مشتریان خود ارائه دهند.

طبق گزارش واردات و صادرات انتشارات ملی چین (CNPIEC) ، صادرکننده و صادر کننده پیشرو انتشارات چین و توسعه دهنده H-Book Hub چین ، صادرات محتوای دیجیتال از فوریه 2020 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. فروش کتاب الکترونیکی به مشتریان سازمانی بیش از 20 برابر افزایش یافته است.اطلاعات فروش کتاب الکترونیکی از “China E-Book Hub” نشان می دهد که بیشترین رشد کتابخانه ها از دانشگاه های برتر مانند دانشگاه استنفورد، دانشگاه کلمبیا و دانشگاه هاروارد بیرون می رود “كتابفروشي ها و كتابخانه هاي سراسر جهان به دليل بيماري همه گيري مجبور به تعطيلي شدند. اساتید و دانشجویان عمدتا به آموزش الکترونیکی محدود هستند و دسترسی کمی به کتابخانه ها دارند و یا دسترسی چندانی ندارند. این شرایط تقاضای محتوای آکادمیک دیجیتال را به سرعت افزایش داده است. بیشتر و بیشتر موسسات دانشگاهی به دنبال سیستم عامل های دیجیتالی پایدار برای در دسترس قرار دادن محتوای علمی با کیفیت بالا هستند. با مجموعه وسیعی از محتوای دیجیتال که طی سالیان متمادی ساخته شده است ، مرکز الکترونیکی کتاب الکترونیکی چین به یک گزینه مطلوب برای کتابداران مدارس تبدیل شده است. ” جیسون یوان، مدیر بخش فروش صادرات دیجیتال در CNPIEC.

اخبار مرتبط  شرکای Legent ™ Bourbon با Todd Snyder ، طراح لباس مردانه آمریکایی ، برای انتشار یک کت جین الهام گرفته از بوربن

در کنفرانس آنلاین اخیر بین کتابداران آسیای شرقی و ناشران چینی توضیح داده شده است استفان کیائو، کتابدار دانشگاه تورنتوکه منابع دیجیتال در طول همه گیر شدن به طور فزاینده ای اهمیت پیدا کرده اند. کتابخانه ها برای توسعه مدل های جدید خدمات خرید منابع دیجیتال باید با ناشران و کتابفروشان همکاری کنند. جیدونگ یانگ، مدیر کتابخانه آسیای شرقی در دانشگاه استنفورد، همچنین در مورد کیفیت بهتر مورد انتظار و “انتقال سریعتر از چاپ به دیجیتال” از محتوای دانشگاهی و حفظ ارتباط منظم با انجمن های کتابخانه های خارج از کشور صحبت کرد.

اخبار مرتبط  گروه جمیرا و Little Foodies FoodieKiDS را ایجاد می کنند

ناشران و توزیع کنندگان دیجیتال نیز با چالش های جدیدی روبرو هستند. کتابهایی که قبل از سال 2012 منتشر شده اند به ندرت به صورت دیجیتالی در دسترس هستند. حقوق دیجیتالی ناشران معمولاً پس از سه سال به نویسندگان بازمی گردد. علاوه بر این ، هزینه های دیجیتالی شدن نیز در حال افزایش است. سیستم عامل های مختلف اغلب به فایل های PDF ، E-pub و Html نیاز دارند ، که این امر هزینه دیجیتالی شدن را بیشتر می کند. CNPIEC “China E-Book Hub” دارای یک بخش دیجیتالی سازی داخلی است که به ناشران در تبدیل پرونده های مورد نیاز کمک می کند. CNPIEC همچنین خدمات شخصی را ارائه می دهد که در صورت درخواست ، منابع کتاب الکترونیکی را خلاصه می کند -تیم های جمع آوری می توانند از “China E-Book Hub” CNPIEC برای تحقق درخواست های کتابداران ظرف پنج روز کاری استفاده کنند. خدمات درخواستی “گام بعدی” مهم در جدایی مشتریان نهادی از CNPIEC خواهد بود.

مرکز کتاب الکترونیکی چین یک بستر دیجیتال صادرات گرا برای انتشارات دیجیتال است که توسط شرکت واردات و صادرات انتشارات ملی چین (گروه) (CNPIEC) توسعه یافته است. هاب کتاب الکترونیکی چین امروز دارای 330،000 عنوان کتاب الکترونیکی و مجله و نزدیک به 1000 کتاب صوتی از بیش از 550 ناشر در چینبیش از 95٪ از انتشارات چینی را تحت پوشش قرار می دهد. مرکز شامل 7 کتابخانه شعبه و مینی مجموعه مانند کتابخانه دانشگاهی چین ، کتابخانه China Gazetteer ، کتابخانه موزه کاخ ملی و سایر محصولات پایگاه داده حرفه ای است.

اخبار مرتبط  Dawn Foods برندگان #DonutsForGoodEntry Promotion را اعلام می کند

واردات و صادرات انتشارات ملی چین (گروه) شرکت (CNPIEC) بزرگترین وارد کننده و صادر کننده در صنعت چاپ و نشر چین و در سازمان بین المللی نمایشگاه کتاب است. CNPIEC با هدف تبدیل شدن به یک کارگزار و عمده فروش دیجیتال در سطح جهانی ، در حال ایجاد یک ساختار گروهی است که فعالیت هایی مانند واردات و صادرات نشریات ، خدمات منابع دیجیتال ، خدمات نمایشگاه بین المللی ، چاپ بر اساس تقاضا ، انتشارات بین المللی ، تجارت فرهنگی ، دارایی و املاک و مستغلات را مدیریت خواهد کرد. شامل می شود.

رسانه های اجتماعی:

فیس بوک

یوتیوب

LinkedIn

انتشارات SOURCE CHINA انتشارات (واردات و صادرات)