فعالیت معاملات اخیر سهام iAnthus

نیویورک و تورنتو، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – iAnthus Capital Holdings Inc ایالات متحده، در حال صدور این خبرنامه در پاسخ به درخواست سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری از کانادا (“IIROC”) تا درباره فعالیت تجاری اخیر سهام خود نظر بدهد. IIROC تجارت مداوم را در تمام صادرکنندگان ذکر شده رصد می کند.

شرکت اعلام کرد 5 نوامبر 2020 که یک اطلاعیه تجدیدنظر درمورد دیوان عالی کشور تشکیل شده است بریتیش کلمبیا تصویب نهایی طرح ترتیب اجرای معامله افزایش سرمایه قبلی اعلام شده شرکت. این شرکت با توجه به درخواست تجدیدنظر در تاریخ ، اطلاعیه ای از ظاهر را ارائه داد 12 نوامبر، 2020. در 30 نوامبر 2020، شرکت درخواستی از بریتیش کلمبیا دادگاه تجدیدنظر که رسیدگی به تجدیدنظر به سرعت انجام می شود. این شرکت هنوز هیچ تصمیمی از طرف بریتیش کلمبیا دادگاه تجدیدنظر با توجه به درخواست شرکت.

این شرکت از هیچگونه ماده ، تحولات شرکتی فاش نشده مطلع نیست و هیچ تغییر اساسی در تجارت یا امور خود که به طور علنی فاش نشده باشد که افزایش اخیر حجم یا قیمت را در بر داشته باشد ، ندارد. مطابق با الزامات مربوط به افشای اطلاعات ، شرکت در صورت وجود تغییرات بازار ، در صورت تغییرات ، به بازار مشاوره می دهد.

اخبار مرتبط  محصولات CanaFarma کنف امضاء LOI برای به دست آوردن امکانات ساختمانی

درباره iAnthus

iAnthus در سراسر کشور از امکانات ، کشت و فرآوری و توزیع شاهدانه مجاز برخوردار است ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.iAnthus.com مراجعه کنید.

عامل خطر COVID-19

شرکت ممکن است تحت تأثیر وقفه های تجاری ناشی از همه گیری ها و موارد اضطراری بهداشت عمومی ، از جمله موارد مرتبط با COVID-19 قرار گیرد. شیوع بیماری های عفونی ، بیماری همه گیر ، یا تهدیدهای مشابه بهداشت عمومی ، مانند شیوع اخیر COVID-19 ، یا ترس از هر یک از موارد ذکر شده می تواند بر شرکت تأثیر منفی بگذارد و باعث ایجاد عامل ، تولید ، زنجیره تأمین و پروژه شود. تأخیرها و اختلالات توسعه ، کمبود نیروی کار ، مسافرت و اختلال و تعطیلی حمل و نقل (از جمله در نتیجه اقدامات نظارتی و پیشگیری دولت). مشخص نیست که اگر چنین بیماری همه گیر برای مدت طولانی ادامه یابد ، از جمله در نتیجه چشم پوشی از الزامات نظارتی یا اجرای مقررات اضطراری که شرکت تحت آن است ، ممکن است تحت تأثیر شرکت قرار گیرد و چگونه این شرکت تحت تأثیر قرار گیرد. اگرچه شرکت ضروری قلمداد شده و یا اجازه داده شده است كه فعالیت خود را در ایالتهایی كه در آن كانداز ، فرآوری ، تولید و فروش حشیش انجام می دهد در مدت زمان معلق بودن بیماری همه گیر COVID-19 ادامه دهد ، اما اطمینان حاصل نمی شود كه شركت عملیات همچنان ضروری تلقی می شوند و یا مجاز به فعالیت خواهند بود. ممکن است شرکت خارج از کنترل خود در قبال این قبیل حوادث ، هزینه ها یا تأخیرهایی را متحمل شود که این امر می تواند تأثیر نامطلوبی بر تجارت ، نتایج عملیاتی ، شرایط مالی و قیمت معاملات سهام مشترک داشته باشد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی مواد اولیه فعال مراقبت شخصی به عنوان تقاضا برای محصولات پایدار و پاک تا سال 2025 به 4.85 میلیارد دلار می رسد

اظهارات رو به جلو

اظهارات موجود در این خبرنامه در معرض خطرات و عدم اطمینان مختلفی قرار دارد ، از جمله در مورد COVID-19 و عوامل خاصی که در اینجا و هرجای دیگر در پرونده های ادواری iAnthus با تنظیم کنندگان اوراق بهادار کانادا افشا می شود. هنگام استفاده در این خبر ، کلماتی مانند “اراده” ، “امید” ، “می تواند” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “بالقوه” ، “باور” ، “باید” ، “چشم انداز ما” و عبارات مشابه ، عباراتی آینده نگر هستند.

اظهارات رو به جلو ممکن است بدون محدودیت ، بیانات مربوط به عملکرد مالی آینده شرکت ، توسعه تجارت و نتایج عملیات را شامل شود.

اخبار مرتبط  SVP Global Ventures موفق به کسب 5000 سفارش Rs شد

خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است. iAnthus از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح چنین اطلاعاتی صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد ، و iAnthus هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، نمی پذیرد.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا تأیید نکرده است.

این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای فروش هر یک از اوراق بهادار در نیست ایالات متحده. به موجب اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ، اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروش نشود ایالات متحده یا برای افراد ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

منبع iAnthus Capital Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ianthus.com/