مoffeeسسه محلی قهوه مرکوریس فروشگاه یونیون هیل را افتتاح می کند

REDMOND ، بشویید.، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت مرکوریس قهوه (www.mercurys.com) ، یکی از محبوب ترین مناطق محلی Eastside برای بیش از 20 سال ، با افتتاح مکان نهم خود به گسترش سریع خود ادامه می دهد. جدید ردموندی واقع در 17634 NE Union Hill Rd. ، زیر آپارتمان های خالص ردموند ، امضای 100٪ قهوه ارگانیک مرکبات ، ژلاتو ، شیرینی های پخته شده خراشیده و گزینه های غذاهای خوشمزه را در کل مشتریان ارائه می دهد بلویو، کرکلند، وودینویل، ردموندی، سامامیش، و شهر پاییز انتظار داشته اند

با توجه به مدل موفقیت آمیز شرکت Mercurys Coffee Bellevue Roaster and Bakery ، فروشگاه Union Hill یک منوی کامل شیرینی ، ساندویچ ، سالاد و دسر از جمله رول دارچین مشهور فوتبال و 3 پوندی Mercurys Rising در اندازه فوتبال ارائه می دهد. سایر موارد دلخواه شامل انتخاب دست ساز کلوچه های دلپذیر ، اسموتی های میوه ای و کلوچه و کروسان های مخصوص صبحانه است. برای ناهار بیایید و از ساندویچ های مخصوص بوقلمون و ژامبون ، زیر ایتالیایی ها و سالادها لذت ببرید.

King5 نامگذاری شده است مجله شبs “بهترین از واشنگتن غربی“برای شش سال متوالی ، و چهار بار” بهترین از مجله 425“برنده ، شرکت قهوه مرکوریس مهمان نوازی شهر زادگاه و کیفیت مداوم را در تمام ویترین فروشگاه ها و مکانهای مختلف ارائه می دهد. مهمان نوازی به لطف خانواده 150 کارمند شرکت با ذهنیت این شرکت است. کیفیت از منبع مداوم فقط قهوه ارگانیک برتر ، شکلات است. ، دارچین و سایر مواد مفید از سراسر جهان. تمام شیر مرکوریس دارای تاییدیه rBST / فاقد هورمون است. آنها 100 درصد گزینه های ارگانیک و همچنین شش گزینه جایگزین لبنی (لبنیات آلی ، جو دوسر ، نارگیل ، کنف ، بادام و سویا) و گزینه های بدون قند.

محبوبیت قهوه های خوش طعم شرکت مرکوریز ، ساندویچ های صبحانه و گزینه های ناهار عالی در 9 مکان واقع در ایست ساید مشهود است. اما خدمات کارآمد به این معنی است که خطوط به سرعت حرکت می کنند. برای دریافت سریعتر معالجه خود ، برای وانت کنار ماشین سفارش آنلاین دهید. سفارشات در کمتر از 30 دقیقه آماده می شوند.

درباره شرکت قهوه Mercurys – در سال 1998 توسط تاسیس شد مورگان هریس، شرکت قهوه مرکوریس اولین فروشگاه خود را در وودینویل. این شرکت تلاش می کند تا در هر زمان ممکن و واقعی ، تجربه های مثبتی کاملاً طبیعی ، کم فرآوری شده و آلی را تأیید کند. این شرکت می فهمد که قهوه در فرهنگ آمریکایی جایگاه ویژه ای دارد. برای این منظور ، هدف آن است که مردم را در آغوش بکشد ، روابط را تقویت کرده و عشق را یک بار با یک سلام ، یک اتصال ، یک رابطه گسترش دهد.

تماس با رسانه
جاناتان کاستیل
425-636-8779
[email protected]

SOURCE شرکت قهوه Mercurys

لینک های مربوطه

http://www.mercurys.com

اخبار مرتبط  Quanta توافقنامه توزیع با هانسون فاسو فروش و بازاریابی ، شرکت را اعلام کرد.