سس مارینارا معتبر ساده و خوشمزه از بزرگترین گوجه فرنگی های اروپا!

لس آنجلس، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سلام و احوال پرسی های فصل سرزمین گوجه فرنگی! همه ما هم اکنون می توانیم از کمی عشق اضافی ، قرمز به عنوان قلب خود و قرمز به عنوان گوجه فرنگی خود استفاده کنیم! این فصل را برای هدیه دادن ، بزرگترین گوجه فرنگی را بگذارید اروپا به اشتراک گذاری یک ساده و خوشمزه است سس مارینارا معتبر با شما برای تحریک خانواده و دوستان خود در این فصل تعطیلات.

در حالی که ما در حال دادن موضوع هستیم ، بزرگترین گوجه فرنگی از تیم اروپا از اهدا 2250 پوند از گوجه فرنگی کنسرو شده خوشمزه ما برای کمک به آشپز خوشحال است. برونو سراتو https://www.instagram.com/serato7/ و https://www.instagram.com/caterinas_club/ این موسسه خیریه محلی بطور منظم بیش از 25000 کودک را که هر هفته تحت تأثیر عدم امنیت غذایی قرار دارند تغذیه می کند جنوب کالیفرنیا. در نتیجه رکود اقتصادی ناشی از Covid-19 ، باشگاه Caterina قدم به قدم گذاشته است تا حتی بیشتر در جامعه خدمت کند. ما را به عنوان بزرگترین گوجه فرنگی از این شنبه زنده بگیرید اروپا تیم در مورد گزارش Fork برنده جایزه در مورد گوجه فرنگی های کنسرو خوشمزه اروپا ، دستور العمل ها و مشارکت ما در دهمین سالانه #KFIPastaThon صحبت می کند ، 3 بعد از ظهر PST https://www.iheart.com/live/kfi-177/

تعطیلات مبارک و ایمن برای همه!

اسپاگتی معتبر با سس مارینارا خانگی.
زمان: حدود 10 دقیقه
خدمت می کند: 3-4
سطح دشواری: آسان است

عناصر:
1 28 اونس می تواند گوجه فرنگی کامل پوست اروپا را تهیه کند
2 قاشق چای خوری روغن زیتون فوق العاده بکر
1 حبه سیر ، خرد شده
خرج کردن پوسته های قرمز شیلی
نمک را به دلخواه میل کنید
ماکارونی 12 اونسی
1 قاشق غذاخوری جعفری ایتالیایی خرد شده ، به علاوه تزئین اضافی
برگ های ریحان
خربزه پونه کوهی را خرج کنید

روش:
گوجه فرنگی پوره ، احساس راحتی کنید و از دستان خود برای یک سس نان یا مادربزرگ مناسب استفاده کنید.
روغن را در ماهیتابه با حرارت متوسط ​​با سیر و پوسته های چیلی گرم کنید. با شروع طلایی شدن سیر ، گوجه فرنگی های پوره شده را اضافه کنید.
دما را پایین بیاورید ، کمی نمک به آن اضافه کنید و به مدت 5 دقیقه بجوشانید ، بگذارید کنار وقتی که ماکارونی خود را در قابلمه بزرگی از آب نمک که به سرعت در حال جوشیدن است بپزید ، تا زمانی که کاملاً دندانی شود. مقداری از آب پخت را تخلیه کرده و ذخیره کنید.
سس را به حرارت برگردانید ، جعفری ، ریحان و یک قاشق آب پاستا را اضافه کنید. در حالی که هم می زنید 5 دقیقه دیگر با حرارت متوسط ​​بپزید.
ماکارونی های آبکش شده را به سس خود اضافه کنید ، در یک وعده پونه کوهی پاشیده و روی حرارت بریزید.
ماکارونی خود را بشقاب زده و با جعفری و ریحان اضافی تزئین کنید.
لذت ببرید – از آن است اروپا!

برای سایر دستورهای خوشمزه تعطیلات Tomato-y از این موارد بازدید کنید: https://greatesttomatoesfromeurope.com/recipes

SOURCE Greatest Tomatoes از اروپا

لینک های مربوطه

https://greatesttomatoesfromeurope.com/


اخبار مرتبط  ADC مذاکرات آینده طراحی خرده فروشی