Spray Ocean و شریک پروتئین های Amai برای ایجاد اولین آب کرن بری قند کاهش یافته با پروتئین

بوستون، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – به عنوان بخشی از تعهد Ocean Spray برای آوردن محصولات سالم و خوشمزه به بازار ، تعاونی کشاورزی متعلق به بیش از 700 خانواده کشاورز از همکاری با پروتئین های Amai در تلاش برای ترکیب پروتئین های شیرین و سالم در محصول خبر داده است. نمونه کارها. از طریق توافق نامه های توسعه مشترک ، Ocean Spray و Amai Proteins قصد دارند آب قره قاط را با حداقل 40 درصد کاهش قند تولید کنند ، و راه های بیشتری را برای تلفیق قره قاط به سبک زندگی سالم به مصرف کنندگان ارائه دهند.

محلول ابتکاری کاهش قند Amai Proteins یک پروتئین بیش از حد شیرین است که هزاران برابر شیرین تر از قند است. از طریق طراحی پروتئین محاسباتی ، پروتئین های Amai پروتئین های شیرین را دوباره متناسب با نیازهای بازار از جمله دما و ثبات اسید برای ماندگاری بهتر ، طعم عالی و هزینه مقرون به صرفه طراحی کرده است. پروتئین های طراح حاصل 100٪ پروتئین هستند و انتظار می رود یک محلول شیرین کننده سالم و خوشمزه باشند.

Ocean Spray با همکاری پروتئین های Amai در این تحقیقات پیشگامانه در مورد پروتئین طراحان ادامه می دهد تا مزه عالی و راه حل های کم کالری را برای مردم در سراسر جهان ارائه دهد ، و از بهترین فناوری ارائه می دهد. پیشنهاد کاهش آب کرن بری قند به سنت اوشن اسپری در آوردن محصولات خوش مزه و سالم به مصرف کنندگان ادامه خواهد داد بدون اینکه خیر و مزه جسورانه زغال اخته را به خطر بیندازد.

اخبار مرتبط  با توجه به COVID-19 در CAGR اصلاح شده 6٪ در بازار لوازم خانگی رشد می کند

علاوه بر این ، Ocean Spray و Amai Proteins از ادامه همکاری خود برای توسعه و استفاده از اطلاعات اضافی برای محصولات اسپری Ocean در آینده بسیار هیجان زده هستند. این یک نقطه عطف مهم برای Ocean Spray و صنعت نوشیدنی است. بسیاری از شرکت های دیگر در تلاشند که قند را از بین ببرند و طعم را حفظ کنند اما از نظر طعم کوتاه نمی مانند.

گفت: “Ocean Spray مفتخر است که با پروتئین های Amai همکاری می کند تا گزینه های اضافی برای تغییر عادات و سبک زندگی را به مصرف کنندگان ارائه دهد.” کتی لاتیمر، معاون تحقیق و توسعه در Ocean Spray. “ما همچنان به توسعه گزینه هایی می پردازیم که فواید باورنکردنی زغال اخته را در سلامت نشان دهد و در عین حال تعهد خود را به سلامتی و سلامتی برجسته کنیم.”

اخبار مرتبط  Dreame تخفیف های زیادی را در AliExpress برای 11/11 ارائه می دهد

گفت: “پروتئین های آمای شیرین ترین پروتئین در جهان را به عنوان یک محلول قابل توجه و مفید برای کاهش قند ارائه می دهد.” ایلان سامیش، مدیرعامل پروتئین های Amai. “ما خوشحالیم که با همکاری Ocean Spray می توانیم پروتئین های شیرین خود را به عنوان یک گزینه سالم برای مصرف کنندگان از عطر و طعم زغال اخته مورد علاقه خود ، به شرکت تعاونی زغال اخته معرفی کنیم.”

درباره اسپری اقیانوس:

Ocean Spray در سال 1930 تاسیس شد ، یک تعاونی کشاورزی پر جنب و جوش است که متعلق به بیش از 700 کشاورز زغال اخته در است ایالات متحده، کانادا و شیلی که نسل های متمادی به حفظ روش زندگی خانوادگی کمک کرده اند. زغال اخته تعاونی در حال حاضر در بیش از هزار محصول مغذی و خوشمزه در بیش از 100 کشور در سراسر جهان ارائه شده است. با هدایت هدف ، Ocean Spray به قدرت خوب متعهد است – ایجاد یک غذای خوب و مغذی که تأثیر مستقیم و قدرتمندی برای سلامتی مردم و کره زمین دارد. همه برای همیشه. خوب برای همه برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.oceanspray.com

اخبار مرتبط  Feuerstein Kulick از سرمایه گذاری نیروی دریایی در بسته شدن 4 ront 8 Ventures از 5.8 میلیون دلار در محل خصوصی ایالات متحده توصیه می کند

درباره پروتئین های Amai:

پروتئین های Amai سیستم غذایی ما را هر بار یک پروتئین ثابت می کند. خط اول محصولات ، پروتئین های بسیار شیرین طراح هستند که سالم ، خوشمزه و مقرون به صرفه هستند ، بنابراین کاهش قابل توجه قند را بدون به خطر انداختن طعم امکان پذیر می کند. Amai (در ژاپنی به معنی “شیرین” است) با یادگیری نحوه انطباق زندگی با محیط های شدید ، پروتئین ها را در بازار مواد غذایی انبوه قرار می دهد. چنین مکانیسم های سازگاری از طریق طراحی پروتئین محاسباتی و به دنبال آن تولید سازگار با محیط زیست و پایدار در یک کارخانه تولید آبجو با استفاده از مخمر یا سایر میکروارگانیسم ها اعمال می شود. پروتئین خوشمزه بدون GMO حاصل از پروتئین های شیرین الهام گرفته است که میوه های عجیب و غریب موجود در کمربند استوایی را شیرین می کند. انتظار می رود راه اندازی بازار در سال 2022 انجام شود. برای اطلاعات بیشتر ، به این آدرس مراجعه کنید: https://www.amaiproteins.com/

مخاطب: [email protected]

SOURCE Ocean Spray Cranberry، Inc.

لینک های مربوطه

www.oceanspray.com