Nexus برای دستیابی به تعادل طبیعی ، یک رهبر مارک در غذای حیوان خانگی برتر

لس آنجلس، 4 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Nexus Capital Management LP (همراه با شرکت های وابسته خاص ، “Nexus”) ، لس آنجلسشرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در این شرکت امروز اعلام كرد كه توافقنامه قطعی برای خرید تجارت غذای حیوانات خانگی Premium Balance از The J.M. Smucker Co. (NYSE: SJM) را امضا كرده است. Natural Balance یک برند برتر غذای حیوانات خانگی متخصص در محصولات غذایی با کیفیت بالا برای سگ و گربه است که به طور انحصاری از طریق کانال های تخصصی حیوانات خانگی و تجارت الکترونیکی به فروش می رسد.

وی گفت: “ما از فرصت دستیابی به تجارت تعادل طبیعی بسیار هیجان زده هستیم.” دامیان جیانیاکامو، شریک در Nexus. “ما به میراث قوی برند و توانایی احیای مجدد تجارت به عنوان یک شرکت مستقل و با همکاری تیم مدیریت قوی که جمع کرده ایم ، اعتقاد داریم.”

Giangiacomo ادامه داد: “ما خوشحالیم که اعلام می کنیم برایان کانلی تجارت جدید Balance را به عنوان مدیرعامل هدایت خواهد کرد.” “برایان در تمام مدت تلاش و تدوین برنامه عملیاتی و استراتژیک پیش رو در تیم معاملات ما نقش حیاتی داشت. 20 سال تجربه موفق برایان در غذای حیوانات خانگی به عنوان بنیانگذار Castor & Pollux و عضو هیئت مدیره سابق در Merrick Pet Care برای ادامه ارتباط با خرده فروشان ویژه حیوانات خانگی و صاحبان حیوانات خانگی ، برند Natural Balance را در موقعیت ایده آل قرار می دهد. ”

اخبار مرتبط  Trulieve برای معرفی Edibles در بازار فلوریدا

برایان کانلی اضافه شده ، “Natural Balance مدت هاست که به عنوان یک پیشگام در صنعت غذای حیوانات خانگی برتر جایگاه رهبری را دارد. من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم های Nexus و Natural Balance در مرحله جدیدی از سرمایه گذاری ، نوآوری و افزایش تعهد به کانال تخصصی حیوانات خانگی و مشتریانش. ”

ارائه محصولات Natural Balance شامل طیف گسترده ای از غذاهای برتر سگ و گربه و خوراکی هایی است که با تمرکز ویژه بر نوآوری در تغذیه ، مواد با کیفیت بالا و استانداردهای ایمنی غذایی قوی فرموله شده است. این موقعیت با برنامه “تغذیه با اعتماد به نفس” مارک ، که به شما قول می دهد کالاهایی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد که بتوانند با اطمینان و راحت به حیوانات خانگی خود غذا بدهند تا اطمینان حاصل شود که از مواد غذایی با کیفیت بالا و شایسته برخوردار هستند ، بهتر نشان داده می شود.

اخبار مرتبط  گروه Neiman Marcus تصویب دادگاه را برای دسترسی به بدهی در اختیار دارایی تأمین مالی دریافت کرد

جیانگیاکومو نتیجه گیری کرد: “ما معتقدیم که تجربه گسترده نکسوس در سرمایه گذاری در مارک های مصرف کننده همراه با برایان و سابقه تیم او در حیوانات خانگی می تواند رشد سریع در تعادل طبیعی را ایجاد کند.” “از طرف Nexus ، من می خواهم از تیم Smucker برای همکاری با ما در این معامله تشکر کنم. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با آنها و کارکنان شرکت برای بستن معامله و انتقال تجارت هستیم.”

Nexus توسط کرکلند و الیس LLP در امور حقوقی نماینده داشت.

اخبار مرتبط  اولین نمایش واقعیت از محیط کشت شاهدانه به نام میلیونر بعدی ماری جوانا představuje اولین تریلر را ارائه می دهد

درباره تراز طبیعی

Natural Balance یک مارک برتر غذای حیوانات خانگی است که متخصص محصولات غذایی با کیفیت بالا برای سگ و گربه است و به طور انحصاری از طریق کانال های تخصصی حیوان خانگی و تجارت الکترونیکی به فروش می رسد. Natural Balance دارای 30+ سال سابقه در فرمولاسیون های برتر است و یکی از پیشگامان رژیم های غذایی با مواد محدود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعادل طبیعی ، به سایت www.naturalbalanceinc.com مراجعه کنید.

درباره Nexus Capital Management LP

Nexus یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری دارایی جایگزین در است لس آنجلس، کالیفرنیا که در سال 2013 تاسیس شد. Nexus از یک دستورالعمل انعطاف پذیر برای سرمایه گذاری استفاده می کند که بر ایجاد ارزش بلند مدت از طریق همکاری با تیم های مدیریتی و مشاغل پیشرو تمرکز دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Nexus ، لطفاً به سایت www.nexuslp.com مراجعه کنید.

SOURCE Nexus Capital Management LP

لینک های مربوطه

http://www.nexuslp.com