شفق قطبی کنسرت میزبان فراخوان کنفرانس سرمایه گذاران سه ماهه سوم 2020 خواهد بود

NYSE | TSX: ACB

ادمونتون، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت شفق قطبی Aurora Cannabis (شرکت “شركت” یا “شفق قطبی”) (NYSE | TSX: ACB) ، كانادایی كانادایی كه آینده آینده حشیش را در سرتاسر جهان تعریف می كند ، امروز اعلام كرد كه قرار است كنفرانس خود را برای بحث در مورد نتایج سه ماهه سوم مالی آن به پایان رسید 31 مارس 2020 بر پنجشنبه ، 14 مه 2020 در ساعت 5 بعد از ظهر وقت شرقی. مایکل سینگر، مدیر اجرایی موقت و رئیس اجرایی ، و گلن ایبوتمدیر ارشد مالی ، دوره تماس و سؤال و پاسخ را برگزار می کند. این شرکت نتایج مالی خود را برای سه ماه سوم پس از بسته شدن بازارها گزارش خواهد کرد پنجشنبه ، 14 مه 2020.

جزئیات تماس کنفرانس


تاریخ:

پنجشنبه ، 14 مه 2020

زمان:

ساعت 5 بعد از ظهر زمان شرقی | 15:00. زمان کوه

WEBCAST:

http://public.viavid.com/index.php؟id=139582

بازپخش:

(844) 512-2921 یا (412) 317-6671
تا 11:59 بعد از ظهر در دسترس است ساعت شرقی پنج شنبه ، 28 مه 2020

شماره پین:

13702972

درباره شفق قطبی

شفق قطبی یک رهبر جهانی در صنعت حشیش است که به بازارهای پزشکی و مصرف کننده نیز خدمت می کند. دفتر مرکزی در ادمونتون ، آلبرتا، شفق قطبی پیشگام در حشیش جهانی است که به افراد کمک می کند تا زندگی خود را بهبود بخشند. نمونه کارهای تجاری این شرکت شامل Aurora ، Aurora Drift ، San Rafael ’71 ، Daily Special ، AltaVie ، MedReleaf ، CanniMed ، Whistler و ROAR Sports می باشد. مارک های شفق و با ارائه محصولات نوآورانه ، با کیفیت عالی شاهدانه و شاهدانه ، مارک های شفق را به عنوان رهبران صنعت در بازارهای پزشکی ، عملکرد ، سلامتی و تفریحی در هر کجا که راه اندازی شوند ادامه می دهند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت ما به آدرس www.auroramj.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  اولین ارائه های Bimekizumab فاز 3 داده ها نشان دهنده برتري پوست از دارونما و استرلارا در هفته شانزدهم در بزرگسالان مبتلا به پسوريازيس پلاك متوسط ​​تا شديد

تجارت مشترک سهام Aurora در TSX و NYSE تحت نماد “ACB” تجارت می کند ، و مؤلفه ای از شاخص کامپوزیت S&P / TSX است.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

این انتشار خبری شامل بیانیه هایی است که حاوی اطلاعات “آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا برای اوراق بهادار است (“اظهارات آینده نگر“) اظهارات پیشرو اغلب با واژگانی از جمله” برنامه “،” ادامه “،” انتظار “،” پروژه “،” قصد “،” ایمان “،” پیش بینی “،” تخمین “،” ممکن “مشخص می شود. “اراده” ، “پتانسیل” ، “پیشنهادی” و سایر کلمات مشابه ، یا عباراتی که ممکن است رخدادها یا شرایط خاص “ممکن” یا “رخ دهد” ایجاد شود .این گفته های آینده نگر فقط پیش بینی ها هستند. ساخت پیش بینی های مندرج در بیانیه های آینده نگر در طول این انتشار اخبار. بیانیه های پیشرو در نظرگرفته از نظرات ، برآوردها و مفروضات مدیریت با توجه به تجربه مدیریت و درک روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات پیش بینی شده در تاریخ است. اظهاراتی مانند شرایط فعلی و آینده بازار ، شرایط نظارتی فعلی و آینده و مصوبات و مجوزهای آینده بیان می شود. با توجه به شرایط موجود ، مناسب و منطقی است که می تواند باعث شود رویدادها ، نتایج ، سطح فعالیت ، عملکرد ، چشم اندازها ، فرصتها یا دستاوردها با یکدیگر تفاوت معناداری با آنچه که در بیانیه های آینده دار پیش بینی شده اند ، از جمله شرایط عمومی تجارت و شرایط اقتصادی ، تغییر در قوانین و مقررات ، تقاضای محصول ، تغییر در قیمت کالاهای مورد نیاز ، رقابت ، اثرات و پاسخهای مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل مندرج در عنوان “عوامل خطر” در فرم اطلاعات سالیانه شرکت 10 سپتامبر 2019 (“”AIF“) و به تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادایی موجود است که در پروفایل صادرکننده شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است. این شرکت هشدار می دهد که لیست ریسک ها ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی که در AIF شرح داده شده است ، جامع نیست و سایر عوامل نیز می توانند تأثیر منفی بگذارد. نتایج آن است. از خوانندگان خواسته می شود خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات را با دقت در ارزیابی بیانیه های آینده نگرانه در نظر بگیرند و هشدار داده می شوند تا به چنین اطلاعاتی اعتماد ندارند ، این شرکت تحت هیچ تعهدی نیست و صریحاً هرگونه قصد و یا تعهدی را رد می کند. بیانیه های آینده نگر را به روز کنید یا تجدید نظر کنید ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به استثنای آنچه در قوانین اوراق بهادار قابل اجرا است.

اخبار مرتبط  چهارم CIIE شروع به پذیرش رزرو غرفه برای غرفه داران می کند

SOURCE Aurora Cannabis Inc.

لینک های مربوطه

https://auroramj.com/