Royal Mint به افتخار “Starman” دیوید بووی سکه ای به فضا می فرستد

این اولین بار است که یک سکه انگلیس به فضا ارسال می شود و میراث بین کهکشانی را جشن می گیرد دیوید بووی و موفقیت های آن مانند ستاره دار ، زندگی در مریخ؟ و Space Oddity. این قطعه به 35656 متر رسید و قبل از اینکه با خیال راحت به انگلیس برود ، به مدت 45 دقیقه در اطراف جو زمین جاذبه داشت.

سکه یادبود دیوید بووی سومین مجموعه از مجموعه “افسانه های موزیکال” Royal Mint است و سکه های بزرگداشت ملکه و التون جان را دنبال می کند. قطعه نهایی آفتاب پرست سنگ مشخص را با طراحی الهام گرفته از تصویری از دیوید بووی از زمانی که او صرف زندگی و پس انداز کرد برلین. طرح سکه دارای نقش برجسته رعد و برق علاladالدین سنه است و سفر بووی را ردیابی می کند.

اخبار مرتبط  Honeywell و به تیم کمک کنید تا راه حل های یکپارچه برای روشنایی برای بهبود تجربه کارمندان به کار گیرد

با استفاده از آخرین فن آوری و تکنیک های نوآورانه تولید ، پیچ و مهره ای که بر روی تعدادی از قطعات ویژه ظاهر می شود ، به نظر می رسد با اسپری گرد و غبار ایجاد شده و جلوه ای درخشان ایجاد می کند و جزئیات خیره کننده قطعه را بالا می برد.

کلر ماکلن، مدیر بخش سکه های یادبود در ضرابخانه سلطنتی گفت، “ما خوشحالیم که از سومین سکه سری Royal Mint’s Legends of Music رونمایی می کنیم ، که ادای احترام به میراث بین کهکشانی و حرفه دیوید بووی. به رسمیت شناختن اولین ضربه بووی ، ” Space Oddity فکر کردیم مناسب است که قطعه او را به فضا بفرستیم و Starman را به روش ابتکاری خود جشن بگیریم. موسیقی از دیوید بووی نسل موسیقیدانان را تحت تأثیر قرار داده و تحت تأثیر قرار داده است و امیدواریم این سکه یادبود مورد استقبال طرفداران سراسر جهان قرار گیرد. “

اخبار مرتبط  در سراسر جهان محصولات مراقبت از پا تا سال 2027

بووی در 1948 در بریكستون ، جنوب لندن متولد شد و زندگی خود را مانند این آغاز كرد دیوید رابرت جونز. در 19 سالگی ، او نام برجسته خود را پذیرفت و فعالیت خود را در موسیقی پاپ آغاز کرد. پنج روز قبل از پرتاب آپولو 11 در ژوئیه 1969 ، “Oddity Space” در انگلستان راه اندازی شد. این آهنگ به رتبه پنجم جدول رسید و این اولین موفقیت بووی به عنوان نویسنده و مجری بود. تأثیر از دیوید بووی در همه جا دیده و شنیده می شود و همچنان الهام بخش صدها میلیون نوازنده در سراسر جهان است.

اخبار مرتبط  جمع آوری کمک های مالی مجازی Camp Sunshine's First-Ever ndonjëherë ، 50،000 دلار جمع می کند

سکه Brilliant Uncirculated که در نسخه محدود فلز گرانبها Proof و نسخه استاندارد Brilliant Uncirculated عرضه می شود ، همچنین در سه مورد مختلف به طور انحصاری برای ضرابخانه سلطنتی موجود است ، ادای احترامی مناسب برای حرفه یکی از ماندگارترین آیکون های جهان. موسیقی بریتانیایی. ببین مجموعه کامل در وب سایت Royal Mint www.royalmint.com/DavidBowie

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1357913/The_Royal_Mint_David_Bowie.jpg
آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1358049/The_Royal_Mint_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.royalmint.com

منبع: ضرابخانه سلطنتی