Royal Mint به افتخار ‘Starman’ دیوید بووی یک سکه به فضا می فرستد

سکه یادبود دیوید بووی سومین مجموعه موسیقی افسانه ای The Royal Mint است و به افتخار Queen و التون جان. آخرین سکه ، آفتاب پرست قطعی راک را با طرحی الهام گرفته از تصویری از دیوید بووی از زمان گذران زندگی و ضبط در برلین. طرح سکه شامل نقش برجسته رعد و برق از علاladالدین صانع، و سفر شغلی بووی را به تصویر می کشد.

با استفاده از آخرین فن آوری نوین و تکنیک های ساخت ، پیچ و مهره ای که روی تعدادی از سکه های ویژه چاپ وجود دارد ، به نظر می رسد با گرد و غبار ستاره ای جلوه ای از زرق و برق ایجاد می کند – جزئیات خیره کننده سکه را بالا می برد.

اخبار مرتبط  تاج های گل در سراسر آمریکا برای شروع سری مسابقات مسابقه 5K با مسابقه مجازی در تگزاس

کلر مک لنان، مدیر بخش سکه یادبود در رویال سلطنتی گفت، “ما با رونمایی از میراث بین کهکشانی و حرفه دیوید بووی ، از رونمایی از سومین سکه در مجموعه” Music Legends “هیجان زده هستیم. به رسمیت شناختن اولین آهنگ محبوب بووی “Oddity Space” ، احساس کردیم شایسته است سکه او را به فضا بفرستیم و Starman را به شیوه پیشگامانه خود جشن بگیریم. موسیقی دیوید بووی باعث الهام و تأثیر پذیری نسل های موسیقیدان شده است و امیدواریم این سکه یادبود مورد احترام طرفداران سراسر جهان قرار گیرد. “

اخبار مرتبط  مرکز تجارت خارجی چین توافقنامه همکاری با شرکای تجاری را در 128th نمایشگاه کانتون امضا کرد

متولد Brixton ، لندن جنوبی در سال 1947 ، بووی زندگی را مانند دیوید رابرت جونز. در سن 19 سالگی او نام برجسته خود را به خود گرفت و شروع به فعالیت در موسیقی پاپ کرد. پنج روز قبل از پرتاب آپولو 11 در جولای 1969، ‘Space Oddity’ در انگلستان. این آهنگ به رتبه پنجم جدول رسید و این اولین موفقیت بووی به عنوان نویسنده و مجری بود. تأثیر دیوید بووی در همه جا دیده و شنیده می شود و او همچنان به الهام بخشیدن به صدها میلیون موسیقی دان در سراسر جهان ادامه می دهد.

اخبار مرتبط  Tres Picosos Authentic Mexico Burritos Tres New Flavors را اعلام می کند

سکه Brilliant Uncirculated که به عنوان نسخه های فلزی گرانبها Proof Proof و یک نسخه استاندارد Brilliant Uncirculated در دسترس است ، همچنین در سه جلد مختلف بریده شده منحصر به فرد از Royal Mint موجود است – ادای احترامی مناسب برای کار یکی از ماندگارترین آیکون های موسیقی بریتانیا. مشاهده مجموعه کامل در وب سایت The Royal Mint www.royalmint.com/DavidBowie

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1357913/The_Royal_Mint_David_Bowie.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1358049/The_Royal_Mint_Logo.jpg

منبع: ضرابخانه سلطنتی

لینک های مربوطه

http://www.royalmint.com