Royal Mint به افتخار ‘Starman’ ، دیوید بووی ، سکه ای به فضا می فرستد

این اولین بار است که سکه انگلیس به فضا ارسال می شود و میراث بین کهکشانی را جشن می گیرد دیوید بووی و موفقیت های او ، از جمله ستاره دار ، زندگی در مریخ؟ بله عجیب بودن فضا. سکه به 35656 متر رسیده است و قبل از اینکه با خیال راحت به انگلیس برگردد ، به مدت 45 دقیقه در اطراف جو زمین است.

سکه یادبود دیوید بووی سومین مجموعه از مجموعه Royal Mint ، “Music Legends” است و بعد از سکه های Queen و التون جان. جدیدترین سکه با طراحی الهام گرفته از تصویری از ، آفتاب پرست نهایی سنگ را جشن می گیرد دیوید بووی در زمان او هنگامی که در برلین زندگی و ضبط کرد. طرح سکه شامل نقش برجسته رعد و برق از علاladالدین عاقل، ثبت سفر شغلی بووی.

اخبار مرتبط  Giift Giift Engage ، یک پلت فرم ابتکاری تعامل دیجیتال را راه اندازی می کند

با استفاده از آخرین فن آوری نوین و تکنیک های ساخت ، پیچ و مهره ای که در شماره سکه مخصوص چاپ وجود دارد در کنار یک کمان ستاره دار برای جلوه ای براق نمایش داده می شود – سطح جزئیات سکه را افزایش می دهد.

کلر ماکلن، مدیر بخش سکه های یادبود سلطنتی نعناع ، اظهار داشت: “ما بسیار خوشحالیم که از سومین سکه در مجموعه” Music Legends “The Royal Mint رونمایی می کنیم ، که از میراث بین کهکشانی و کارنامه دیوید بووی. به رسمیت شناختن اولین آهنگ محبوب بووی ، “Oddity Space” ، ما فکر می کنیم ارسال این سکه به فضا و جشن گرفتن استارمن به همان روش پیشگامانه شایسته بود. موسیقی از دیوید بووی این باعث الهام و تأثیرگذاری نسل های موسیقی دان شده است و امیدواریم این سکه یادبود مورد استقبال طرفداران سراسر جهان قرار گیرد. “

اخبار مرتبط  ماسک های جدید جامعه با محافظت از گواهی

بووی در 1948 در بریكستون ، جنوب لندن متولد شد و مانند او زنده شد دیوید رابرت جونز. تا زمانی که 19 ساله بود ، او قبلاً نام پرطرفدار خود را گذاشته بود و به دنبال حرفه موسیقی پاپ بود. پنج روز قبل از پرتاب آپولو 11 در جولای 1969 ، ‘Space Oddity’ در انگلیس راه اندازی شد. این تک آهنگ در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت و باعث شد اولین بار بووی به عنوان یک ترانه سرا و خواننده شناخته شود. تأثیر از دیوید بووی این صدا در همه جا دیده و شنیده می شود و به الهام بخشیدن به صدها میلیون نوازنده در سراسر جهان ادامه می دهد.

اخبار مرتبط  Redland's Marketplace آشپزی های سنتی مکزیکی خانگی را برای رفتن به خانه در این فصل تعطیلات می پزد

سکه درخشان در نسخه های محدود منحصر به فرد از رویال سلطنتی – موجود در نسخه محدود فلزات گران بهای اثبات نسخه و درخشان Uncirculated نسخه استاندارد در دسترس است – ادای احترام است که متناسب با حرفه یکی از ماندگارترین آیکون های موسیقی بریتانیا می توانید مجموعه کامل آن را در وب سایت The Royal Mint مشاهده کنید www.royalmint.com/DavidBowie

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1357913/The_Royal_Mint_David_Bowie.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1358049/The_Royal_Mint_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.royalmint.com

منبع: ضرابخانه سلطنتی