متخصصان خواب Octasmart® اولین مجموعه تشک های نوزاد خود را با همکاری مارک پیشرو خواب کودک Träumeland اعلام کردند

بالا WYCOMBE ، انگلیس، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Octasmart پس از دو سال طراحی و توسعه همکاری® و Träumeland a مجموعه جدید زمان خواب نوزاد را معرفی می کنند که سه تشک کودکانه نوآورانه با فناوری Octaspring ارائه می دهد. این راه حل های فوق العاده تنفس خواب با علم خواب هوشمند که به اثبات رسیده است به نوزادان کمک می کند تا برای خواب عمیق تر و طولانی تر به خواب روند ، از نوزادان متولد شده محافظت می کند

هر طرح تشک با Octaspring ساخته شده است® فن آوری هوافضا ، قابلیت تنفس 8 برابر بهتر از تشک های کف استاندارد. این امر در ایجاد یک فضای خواب خنک ، تازه و ایمن برای نوزادان ضروری است و به شما در جلوگیری از خطرات گرمازدگی کمک می کند. این ساختار بهار باز نه تنها هوای تازه را گردش می دهد و گرمای ناخواسته را دفع می کند ، بلکه با تکنولوژی انطباق پذیری نقطه ای با وزن و شکل کودک سازگار می شود و از پشتیبانی مناسب بدن برای رشد مطلوب و رشد کودک اطمینان می یابد.

اخبار مرتبط  صنعت فیلترهای HVAC در سراسر جهان تا سال 2025

اکتاسمارت® و Träumeland®، مجموعه ای ساخته اند که متعهد به راحتی خواب کودک و همچنین محیطی است که با هر طراحی ایجاد می شود تا به لطف صرفه جویی در وزن قابل توجهی که فناوری Octaspring ارائه می دهد ، انتشار کربن را کاهش دهد. “با ایجاد راه حل های خواب سازگار با محیط زیست ، ما نه تنها در خواب کودکانمان بلکه در آینده آنها سرمایه گذاری می کنیم ، و این باید به ما کمک کند کمی بهتر بخوابیم.” می گوید گرگ ساترن، مدیر عامل شرکت Octasmart. این فناوری دارای تنفس طبیعی 8 برابر ترکیبی از مواد با کیفیت ، عاری از سموم مضر است که در یک ساختار لانه زنبوری اختراع شده استفاده می شود که مواد اولیه را کاهش می دهد ، در نتیجه تأثیر کربن را کاهش می دهد در حالی که راحتی و پشتیبانی عالی را ارائه می دهد. کاهش CO2 ایجاد شده برابر است با کاشت 2 درخت برای هر تشک.

اخبار مرتبط  Fabric با کمک 9.5 میلیون دلار بودجه بذر برای کمک به رشد مارک های D2C و B2B ، پلت فرم تجارت بدون سر را راه اندازی می کند

مجموعه جدید قبلاً به خرده فروشان منتخب در معرفی شده است اروپا و اکنون در سطح جهانی در حال پخش است. اولین پاسخ خرده فروشان مثبت بوده است: “والدین جدید از این مجموعه بسیار هیجان زده هستند زیرا بیش از 150 سال تجربه در تشک های نوزاد و آخرین نوآوری جهانی در خواب را متحد می کند.” گفت Träumeland® مدیر عامل هانس ناسلبوک.

درباره OCTAsmart®

OCTAsmart® پیشروترین شرکت خواب با هوشمندترین فناوری خواب در مرکز نوآوری بی نظیر خود در صنعت خواب جهانی است. بازسازی مداوم سبد محصولات OCTAsmart® توسط فناوری برنده جایزه اختراع Octaspring® Aerospace تأمین می شود ، که به عنوان تنها نوآوری خواب واقعی ایجاد شده در دهه ها شناخته شده است. جرقه انقلابی در صنعت خواب ، OCTAsmart® در سال 2002 اولین تشک را در یک جعبه راه اندازی کرد و از همان زمان با ارائه راه حل های متنوع از بودجه تا طرح های لوکس ، به تعریف جدید مفهوم راحتی ادامه داده است. از زمان موفقیت اولیه آنها ، OCTAsmart® به یک متخصص مشهور در زمینه برند خواب تبدیل شده است ، و گسترش فعالیت خود در 40 بازار در سراسر جهان به عنوان سریعترین مارک خواب که در حال تغییر است و مأموریت دارد که راحتی هر روز خواب آرام را تغییر دهد.

اخبار مرتبط  مرکز خدمات کنترل آفات محافظت از آفات ایالات متحده در گسترش Murfreesboro، TN؛ در حال رشد در میان همه گیر

مخاطب

ایوا بارادوسکا
رئیس بازاریابی و ارتباطات
[email protected]
تلفن: +447990528254

وب سایت Octasmart: اینجا را کلیک کنید
وب سایت Traumeland: اینجا را کلیک کنید

پیوند به تصاویر محصول: اینجا

منبع OCTAsmart