دانیل ولینگتون و بامبوزر وارد یک مشارکت جهانی می شوند

استکهلم، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ارائه دهنده خرید ویدئوی تعاملی زنده Bambuser و مارک ساعت و لوازم جانبی سوئدی برنده جایزه Daniel ولینگتون، امروز از مشارکت جهانی برای راه اندازی و گسترش خرید ویدئوی زنده به بازارهای جدید خبر داد.

دانیل ولینگتون و Bambuser ، که دفتر مرکزی هر دو در آنها است استکهلم، بخاطر استراتژیهای اولین حرکت و مدلهای تجاری مقیاس پذیر خود به خوبی شناخته شده اند. اکنون این شرکت ها در یک مشارکت جهانی با یکدیگر متحد شده اند تا خرید ویدیوی زنده را با حضور پررنگ رسانه های اجتماعی در بازارهای نوظهور جدید آغاز کنند.

پس از کار موفقیت آمیز با خرید زنده در چین، یکی از بازارهای اصلی دانیل ولینگتون ، این شرکت اکنون برای اولین بار انتخاب کرده است که این ایده را با استفاده از فناوری اختصاصی خرید ویدیوی زنده Bambuser به بازارهای اصلی دیگر ارائه دهد.

اخبار مرتبط  رون سیمون و همکاران اولین دادخواست را در شیوع سالمونلا پیاز قرمز تشکیل می دهند

دانیل ولینگتون مفاهیم خرید زنده خود را که همه در داخل کشور توسعه یافته اند ، به طور همزمان در سه قاره آغاز خواهد کرد. شرکت انتخاب کرده است هند، مکزیک و آلمان – سه کشور استراتژیک با جامعه تأثیرگذار وفادار و عملکرد خوب.

– “تجارت زنده ما در چین مدتی است که با موفقیت در حال اجرا است و ما برای مرحله بعدی آماده هستیم. برای خرید Live Video در سایر نقاط جهان. برای فعال کردن این امر ، ما به دنبال یک شریک قابل اعتماد با جاه طلبی برای رشد با ما بودیم و Bambuser انتخاب آشکار بود، “می گوید یوهان جوهانسون، مدیر عامل در دانیل ولینگتون.

– “دانیل ولینگتون یک خرده فروش رویایی است ، زیرا آنها می توانند از طریق جامعه تأثیرگذار بازاریابی جهانی تأثیرگذار و تجربه ارزشمند خود از بازار آسیا ، تجارت زنده را با ما مقیاس کنند. ما فناوری کلاس جهانی را در اختیار آنها قرار می دهیم و بازارهای نوظهور جدیدی که مشتاق گسترش آنها هستیم، “می گوید مریم قهرمانی، مدیر عامل شرکت در بامبوزر.

اخبار مرتبط  آلی مد ، خرده فروش ردپای 145 فروشگاه ، برای آزمایش آزمایش هوش مصنوعی نسل بعدی

اطلاعات تماس
مریم قهرمانی، مدیر عامل شرکت بامبوسر | +46 8 400 160 02 | [email protected]
کامیلا استراند ، رئیس ارتباطات جهانی دانیل ولینگتون | +46 761 80 27 11 | [email protected]

بامبوزر یک شرکت نرم افزاری است که متخصص جریان مستقیم ویدئویی تعاملی است. محصول اصلی این شرکت ، خرید زنده ویدئو ، یک راه حل نرم افزاری مبتنی بر ابر است که توسط مشتریانی مانند تجارت الکترونیکی جهانی و مشاغل خرده فروشی برای میزبانی از تجارب خرید زنده در وب سایت ها ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی استفاده می شود. بامبوسر در سال 2007 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در استکهلم است.

اخبار مرتبط  کمک به خانواده ها برای برقراری ارتباط مجدد در طول مسافت اجتماعی

دانیل ولینگتون یک برند ساعت و لوازم جانبی سوئدی است که در سال 2011 تاسیس شده است. کلیه محصولات در داخل طراحی شده اند استکهلم، برجسته ساختن تعهد به طراحی حداقلی کمال و ارائه سبک بی انتها به دنیا از طریق لوکس مقرون به صرفه. از زمان تاسیس ، دانیل ولینگتون بیش از 9 میلیون ساعت فروخته است و خود را به عنوان یکی از محبوب ترین مارک های صنعت معرفی کرده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/bambuser/r/daniel-wellington-and-bambuser-entro-into-a-global-partnership ، c3250028

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع Bambuser