Australis ارائه می دهد به روز رسانی

انتقال با اجرای سریع از دروازه به آرامی پیشرفت می کند

لاس وگاس، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Australis Capital Inc. (CSE: AUSA) (OTC: AUSAF) (“AUSA” یا “شرکت”) از ارائه به روزرسانی شرکتی زیر خوشحال است:

هیئت مدیره جدید آستین ها را بالا می زند و کار می کند

به دنبال حمایت قریب به اتفاق سهامداران در 17 نوامبر 2020 جلسه سالانه و ویژه سهامداران (“جلسه”) ، هیئت مدیره جدید AUSA با ابتکار عمل در بخشنامه پروکسی سهامداران مربوطه (“بخشنامه”) که قبل از جلسه به سهامداران منتشر شد ، به سرعت شروع به اجرا می کند.

در خارج از دروازه ، تعدادی از کمیته های هیئت مدیره ، متمرکز بر کشف ، اعدام و حکمرانی تشکیل شد. روند انتقال همچنین شامل یک بازنگری استراتژیک سریع اما دقیق از دارایی های جاری ، روابط ، عملیات داخلی و ترتیبات قراردادی است.

بعلاوه ، هیئت مدیره انتصابات جدیدی را برای افسران و همچنین اعمال سایر تغییرات سازمانی پیش بینی می کند که ضمن کاهش هزینه ها ، یک شرکت چابک ، کارآمد و متمرکز بر اجرا ایجاد می کند.

تفسیر مدیریت

دکتر گفت: “سهامداران ما صحبت کردند. ما از حمایت آنها سپاسگزاریم ، و در پاسخ ما بلافاصله شروع به اجرای برنامه هایی کردیم که باعث حمایت ما در جلسه ویژه شد.” دوک فو، مدیر عامل موقت AUSA. “ما در این چند هفته گذشته مشغول بوده ایم و قبلاً به عنوان بخشی از بررسی استراتژیک خود در زمینه بهینه سازی ارزش ، با شرکتهای نمونه کارهای خود درگیر شده ایم. ما پایه هزینه های خود را کاهش داده ایم ، شیوه های قدرتمندانه حکمرانی را اجرا کرده ایم و با شرکای بالقوه و اهداف سرمایه گذاری مذاکرات پیشرفته داشته ایم سهامداران می توانند یک AUSA با انرژی مجدد و فعالتر و کارآمدتر را انتظار داشته باشند که در صورت انجام استراتژی خود ، در ارتباطات مکرر منعکس خواهد شد. “

پیش رفتن

همانطور که در بخشنامه آمده است ، تیم جدید در AUSA استراتژی را اجرا می کنند که لیزر آن را روی ارائه رشد و سودآوری متمرکز می کند. اولین قدم در این فرآیند بهینه سازی ارزش پرتفوی دارایی فعلی است. با وجود مجموعه ای از دارایی های موجود ، هیئت مدیره و مدیریت معتقدند که با سطح ارتباطات و همکاری بالاتر ، ارزش بیشتری تولید خواهد شد. این شرکت برای تقویت روابط ، بهبود ارتباطات و شناسایی مسیرهای اجرای دقیق تر ، با شرکت های نمونه کارهای خود دوباره همکاری کرده است. AUSA در راستای اهداف کارآیی و چشم انداز شرکتی خود ، رویکردی به سبک سرمایه را به کار خواهد گرفت که از رد پای عملیاتی شرکای صنعت استفاده می کند.

در همان زمان ، تیم جدید در مرحله پیشرفته با شرکت های شاهدانه که در زمینه خاص خود رهبران صنعت هستند ، در مذاکرات سطح بالا مشغول هستند و شرکت با اعلام تحولات ، اعلامیه های بیشتری خواهد داد. مدیریت معتقد است که تحولات اخیر دولت فدرال و ایالت متحده در رابطه با صنعت شاهدانه ، صنعت شاهدانه ایالات متحده را به سطح جدیدی می رساند و فرصت های قابل توجهی را برای شرکت ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  MMK + (Ketchum) و Pantene Win Campaign Global of Year در PRWeek Awards Awards

علاوه بر این ، مدیریت نیاز سهامداران به اطلاعات منظم را تشخیص می دهد ، و فرکانس ارتباطات خود را به طور قابل توجهی افزایش می دهد ، و همچنین یک استراتژی مناسب برای سرمایه گذاران برای گسترش مشخصات بازارهای سرمایه AUSA ایجاد می کند.

حکومت

حاکمیت تمرکز اصلی تیم جدید است. مطابق با استانداردها و مقررات بهترین روش ، تعدادی کمیته هیئت مدیره به شرح زیر تشکیل شد:

  • کمیته حسابرسی: هانوز کاپادیا (صندلی) ، آوی گلر و جان استیریرو
  • کمیته جبران خسارت و نامزدی جیسون دیک (صندلی) ، جان استیریرو و آوی گلر
  • کمیته حکمرانی: دوک فو (صندلی) ، هانوز کاپادیا و جیسون دیک
  • کمیته ویژه دعاوی پزشکی سبز: هانوز کاپادیا (صندلی) ، آوی گلر و جیسون دیک.

خانه داری و کاهش هزینه ها

در حال گذار از مدیریت ، AUSA پیش بینی می کند که بتواند استراتژی خود را با ساختار سازمانی لاغر و کارآمدتر از آنچه در حال حاضر است اجرا کند و در نتیجه هزینه های سربار قابل توجهی کاهش یابد.

  • علیرغم کاهش فوری اندازه تیم ، برخی از سمتهای مدیریتی همچنان پر می شوند ، از جمله مدیر عامل و سمت مدیر مالی. این شرکت یک برنامه استخدام نیرومند را آغاز کرده و مورد توجه قابل توجهی از مدیران با تجربه شاهدانه قرار گرفته است. مصاحبه ها ادامه دارد و به زودی توصیه ها برای بررسی به هیئت مدیره ارائه می شود.
  • هیئت مدیره در حال بررسی سریع روابط تجاری فعلی و گذشته AUSA ، از جمله توافق نامه های مشاوره ای گذشته و مشارکت های استراتژیک با هدف کاهش هزینه ها و بهینه سازی ارزش بوده است.

AUSA از منابع کافی برای اجرای برنامه های فوری این شرکت در جایگاه خوبی برخوردار است. این فرصت در بازار شاهدانه ایالات متحده بسیار زیاد است و مدیریت معتقد است که بازار در حال گسترش سریع برای یک سازمان چابک و متمرکز بر اعدام مانند AUSA برای ایفای نقش معنی دار و تولید ارزش سهامداران قابل توجه است.

درباره Australis Capital Inc.
AUSA عمدتا در صنعت شاهدانه در شرکت های متمایز سرمایه گذاری ، فعالیت و ایجاد می کند. خطوط و دارایی های تجاری AUSA شامل سرمایه گذاری در Cocoon ، Body and Mind Inc ، Green Therapyics LLC ، Quality Green ، Folium Biosciences و دارایی های زمینی در واشنگتن.

سهام مشترک شرکت در CSE تحت نماد “AUSA” و در OTCQB تحت نماد “AUSAF” معامله می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUSA ، از طریق پست الکترونیکی با شرکت در آدرس تماس بگیرید [email protected].

دکتر. دوک فو

اخبار مرتبط  بابی بوریسف فرمول برنده را از طریق LifeHouse ، یک خرده فروش تجارت الکترونیک راه اندازی می کند

________________________________
دکتر. دوک فو
مدیر اجرایی موقت

بیانیه رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. تمام گزاره ها ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، که در اینجا گنجانده شده است ، اطلاعات آینده نگرانه است. به طور کلی ، اطلاعات آینده نگر ممکن است با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “پیشنهادی” ، “انتظار می رود” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، یا “اعتقاد دارد” ، یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی ، یا با استفاده از کلمات یا عباراتی که بیانگر برخی اعمال ، حوادث یا نتایج ممکن است رخ دهد ، یا ممکن است رخ دهد یا حاصل شود. به طور خاص ، این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات آینده نگرانه در رابطه با: زمان بندی و نتایج بالقوه بررسی استراتژیک دارایی های جاری ، روابط ، عملیات داخلی و ترتیبات قراردادی است. زمان انتصابات افسر و اجرای سایر تغییرات سازمانی ؛ زمان و نتایج مذاکرات با شرکای بالقوه و اهداف سرمایه گذاری ؛ اجرای برنامه های شرکت برای ارائه رشد و سودآوری. تولید ارزش بیشتر از دارایی های جاری ؛ تأثیر تغییرات در تحولات فدرال و ایالت ایالات متحده با توجه به صنعت شاهدانه و فرصت هایی که این شرکت ممکن است فراهم کند. و نقدینگی فعلی شرکت. این اطلاعات آینده نگر ، عقاید فعلی شرکت را منعکس می کند و براساس اطلاعاتی است که در حال حاضر برای شرکت در دسترس است و فرضیاتی که شرکت معتقد است منطقی است. این فرضیات شامل: محدودیت در: توانایی شرکت در انجام موفقیت آمیز مذاکرات با شرکای بالقوه و اهداف سرمایه گذاری ؛ توانایی شرکت در تکمیل بررسی به موقع نامزدهای احتمالی افسر ؛ همانطور که پیش بینی شده بود ، تغییرات قانونی مربوط به صنعت شاهدانه پیش می رود. و پاسخ مداوم و توانایی شرکت برای هدایت بیماری همه گیر COVID-19 که با توانایی و پاسخ آن تا به امروز مطابقت دارد یا بهتر از آن است.

اطلاعات آینده نگر در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از لحاظ اطلاعات متفاوت از آنچه بیان می شود یا ضمنی چنین اطلاعات آینده نگر است ، باشد. این خطرات و سایر عوامل ممکن است شامل موارد زیر باشد: عدم اطمینان رقابتی ، سیاسی و اجتماعی ؛ شرایط عمومی بازار سرمایه و قیمت های بازار اوراق بهادار ؛ نتایج واقعی عملیات آینده شرکت ؛ رقابت؛ تغییر در قوانین مربوط به شرکت ؛ زمان و در دسترس بودن تأمین مالی خارجی با شرایط قابل قبول ؛ فقدان نیروی متخصص ، ماهر یا از دست دادن افراد کلیدی ؛ خطرات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 از جمله توصیه های مختلف ، دستورات و اقدامات مقامات دولتی برای تلاش برای محدود کردن همه گیری ، از جمله محدودیت های سفر ، بسته شدن مرزها ، تعطیلات غیر ضروری مشاغل ، اختلالات خدمات ، قرنطینه ها ، جدا شدن از خود ، پناهگاه ها – فاصله مکانی و اجتماعی ، ایجاد اختلال در بازارها ، فعالیت اقتصادی ، تأمین مالی ، زنجیره های تأمین و کانال های فروش و وخامت اوضاع عمومی اقتصادی از جمله رکود احتمالی ملی یا جهانی ؛ و بدتر شدن بازارهای مالی که می تواند توانایی شرکت در به دست آوردن تأمین مالی خارجی را محدود کند.

اخبار مرتبط  الکس برگنمن Astros برای کمک به تغذیه هوستونی ها تحت تأثیر COVID-19 همه گیر ، کمپین 1 میلیون دلاری را راه اندازی کرد

شرح عوامل خطر اضافی که ممکن است باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با اطلاعات آینده نگر شود ، در اسناد افشای شرکت در وب سایت SEDAR به آدرس www.sedar.com یافت می شود. اگرچه این شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با نتایج موجود در آینده نگر شود ، شناسایی کند ، اما ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج مورد انتظار ، برآورد یا در نظر گرفته نشوند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. خوانندگان هشدار می دهند که لیست عوامل فوق جامع نیست. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق بیفتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه در زمان آماده سازی توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته شده است ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد.

اطلاعات منتشره در این بیانیه مطبوعاتی صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است. اطلاعات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی ، انتظارات شرکت از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی را نشان می دهد و بر این اساس ، پس از چنین تاریخی قابل تغییر است. با این حال ، شرکت صریحاً از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدیدنظر در هرگونه اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر از مواردی که صریحاً در قانون اعمال شده در مورد اوراق بهادار استفاده می شود ، سلب مسئولیت می شود.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Australis Capital Inc.

لینک های مربوطه

www.ausa-corp.com